Видалення бетонних патьоків і нальотів

Сортувати у порядку зменшення

6 шт.

 • Ecosept 210 1л
  Змивка ЗАЛИШКІВ цементу / БЕТОНУ
  Концентрат 1: 3
  (1 л, 5 л.)
  207 грн
 • KIILTO CLEAN CLEANER (КИИЛТО КЛИН КЛИНЕР)
  Концентрований засіб ДЛЯ МИТТЯ плитки
  (Щавлевої кислоти і Синтетичні ТЕНЦІДИ)
  готовий розчин
  (0,5 л.)
  505 грн
 • Neomid 560 (Неомид 560) триггер
  Змивка ЦЕМЕНТНИХ патьоки
  готовий розчин
  67 грн
 • Neomid 560 (Неомид 560)
  Змивка ЦЕМЕНТНИХ патьоки
  концентрат 1:10
  189 грн
 • OXIDOM MINERALSURFACE-210 0,5л
  Змивка цементних нальотів
  Концентрат 1: 3
  (0.5 л., 1 л.)
  78 грн
 • PRIMACOL LEON (ПРИМАКОЛ ЛЕОН)
  Змивка цементних нальотів
  концентрат 1:10
  102 грн

  Відсутній на складі

Змивка цементного нальоту: особливості процесу

Видалення цементного нальоту є досить трудомістким процесом. Його необхідно проводити відразу після закінчення будівельних робіт, поки забруднення ще не повністю висохли, оскільки видалити сухий цемент набагато складніше. Для вирішення цієї проблеми існують спеціальні промислові змивки. До їх складу входить активна речовина - фосфорна кислота, завдяки якій цементний пил видаляється за лічені хвилини після початку впливу.

Очисники цементного нальоту застосовуються для будівельних конструкцій, оздоблювальних елементів, мінеральних поверхонь - фасадів цегляних будівель, балконів, керамічної плитки, цоколя і т.д. З їх допомогою можна здійснювати видалення шовного затирання з керамічної плитки, змивку сольових виступів, цементного нальоту, слідів гіпсу і вапна, плиткового клею.

Склади для видалення цементного нальоту

Одним з найбільш популярних засобів для усунення цементного нальоту є змив Neomid 560, яка випускається в концентрованому або розведеному вигляді. Крім свого основного призначення, склад ефективно бореться з іржею і побутовими забрудненнями на керамічних сантехнічних приладах, хромованих виробах і елементах з високолегованої сталі. Neomid 560 виводить навіть самі застарілі і складні забруднення. Концентрований склад розбавляють з водою з урахуванням ступеня забрудненості поверхонь, нанесення здійснюють розприскувачем або губкою на кілька хвилин. Готові розчини відразу придатні до застосування.

Ефективним очищувачем поверхонь від цементного нальоту є концентрований засіб Ecosept 210.Його сфера застосування - очищення будматеріалів та інструментів від залишків цементу, сольових відкладень, кіптяви. Склад справляється з вапняним нальотом, висолами, видаляє плитковий клей і шовний затірку і т.д. Концентрований речовина на основі ортофосфорної кислоти, яким є Ecosept 210, усуває навіть великі ділянки старого, засохлого цементу, при цьому його потрібно використовувати нерозведеним.

Oxidom Minеral Surface 210 - концентрований склад, призначений для змивки залишків цементу і бетону, вапняку і гіпсу, сольових відкладень, будівельного і плиткового клею та іншого. Ефективний при роботі на всіх поверхнях, стійким до впливу неорганічних кислот.

При роботі з усіма складами з видалення цементних та інших забруднень необхідно дотримуватися рекомендовані виробником пропорції при приготуванні розчину, а також дотримуватися загальної техніки безпеки і використовувати індивідуальні засоби захисту.