Для меблів та декоративних елементів

Сортувати у порядку зменшення

12 шт.

 • ALPINA AQUA MOBEL (АЛЬПИНА АКВА МОБЕЛ)
  ЛАК ДЛЯ МЕБЛІВ
  (Акрилат)
  готовий розчин
  (0.75 л, 2,5 л)
  584 грн

  Відсутній на складі

 • ALPINA AQUALACK FUR MOBEL (АЛЬПИНА АКВАЛАК ДЛЯ МЕБЕЛИ)
  ЛАК ДЛЯ МЕБЛІВ
  (АКРИЛОВИЙ)
  готовий розчин
  (0.75 л, 2,5 л)
  315 грн

  Відсутній на складі

 • ALPINA MOBEL (АЛЬПИНА МОБЕЛ)
  ЛАК ДЛЯ МЕБЛІВ
  (АКРИЛОВИЙ)
  готовий розчин
  (0.75 л, 2,5 л)
  381 грн

  Відсутній на складі

 • BIONIC HOUSE FURNITURE VARNISH (БИОНИК ХАУЗ ФУРНИТУР ВАРНИШ) 0.8л
  ЛАК МЕБЛЕВИЙ
  (АКРИЛОВИЙ)
  готовий розчин
  (0,8 л, 2,5 л, 10л)
  250 грн
 • ESKARO KABINET (ЭСКАРО КАБИНЕТ)
  Акрилатна напівматовий лак ДЛЯ ДЕРЕВ'ЯНИХ ПОВЕРХОНЬ ВСЕРЕДИНІ ПРИМІЩЕНЬ.
  (Акрилатна ДИСПЕРСІЯ)
  готовий розчин
  (0,95 л., 2,4 л.)
  грн
 • ESKARO MOOBLILAKK
  Водорозчинні АКРИЛОВИЙ ЛАК ДЛЯ МЕБЛІВ ТА ІНШИХ дерев'яних ПОВЕРХОНЬ
  (Акрилатна ДИСПЕРСІЯ, ВІСК)
  готовий розчин
  (0,45 л., 0,9 л.)
  269 грн
 • -20%
  KOMPOZIT AQUA WOOD (КОМПОЗИТ АКВА ВУД)
  МЕБЛЕВИЙ ЛАК
  (АКРИЛОВИЙ)
  (Глянцеві, матові)
  готовий розчин
  (0,75 л, 2,5 л, 10л.)

  Звичайна ціна: 186 грн

  Special Price 149 грн

 • MAXI COLOR ЛАК БЕСЦВЕТНЫЙ
  Аерозольні УНІВЕРСАЛЬНА ЕМАЛЬ
  готовий розчин
  400 мл
  102 грн
 • OXIDOM WoodLack
  Водорозчинні панельні ЛАК
  (Дисперсії акрилового сополімеру)
  готовий розчин
  (1 л., 3 л., 10 л.)
  138 грн
 • TIKKURILA KIVA (ТИККУРИЛА КИВА)
  ЛАК ДЛЯ МЕБЛІВ
  (АКРИЛОВИЙ)
  готовий розчин
  (0,9 л)
  431 грн
 • TIKKURILA MERIT 20 (ТИККУРИЛА МЕРИТ 20)
  ЛАК ДЛЯ ДЕРЕВ'ЯНОЇ МЕБЛІВ, ДВЕРЕЙ ВСЕРЕДИНІ ПРИМІЩЕНЬ
  (Кислотного затвердіння)
  двокомпонентний
  (3л, 20л)
  1 102 грн
 • VIDARON LAKIER NITRO (ВИДАРОН НИТРОЛАК)
  ЛАК ДЛЯ ДЕРЕВИНИ
  нітроцелюлозну
  готовий розчин
  239 грн

Лак для меблів: особливості застосування

Покриття лаком дерев'яних меблів - це важливий етап для продовження її практичності, функціональності і періоду експлуатації. Лак створює приємний, глянсовий блиск на дерев'яній поверхні і, що найголовніше, захищає її від різного роду пошкоджень і поразок. Багато власників дерев'яних меблів по закінченню деякого терміну експлуатації, хочуть прикрасити, видозмінити дані вироби. Надати їм лиску, щоб інтер'єр заграв новими фарбами. У цьому випадку також доцільно використовувати лак, оскільки він здатний виконати всі перераховані вище завдання.

Лакований шар на меблів захищає її від розтріскування, впливу вологи, всіляких деформацій. Для використання в житлових приміщеннях необхідно лак для меблів купити екологічно безпечний, який не принесе шкоди здоров'ю людини.Такі лаки не мають надмірно різкого неприємного запаху. Найбільш неприємним запахом володіє група лаків на органічних розчинниках, тому з ними слід працювати тільки з використанням респіратора.

Найбезпечнішим вважається акриловий лак для меблів, який часто застосовується всередині житлових приміщень. Даний вид продукції створюється на водній основі. За допомогою акрилового лаку можна перетворити меблі, надати їй неповторний блиск. Акрилові лаки відрізняються високою якістю, надійність, відсутністю неприємного, різкого запаху і токсичних компонентів. Водні лаки виробляються з води, сполучних і інших речовин, які рівномірно розподіляються у воді мішалкою з високою швидкістю. При висиханні лаку на поверхні меблів, перш за все, підсихає водний складників, а вже після сполучні пленкообразние компоненти.На поверхні меблів утворюється міцний захисний лакований шар. Меблі, покриті акриловим лаком, вимагає більш ретельного догляду, огорожі від води, оскільки сам лак більш еластичний і бережемо, порівняно з іншими видами лакофарбових матеріалів. Він може зовсім не містити розчинників або містити їх в малому відсотку (5-15%).

Морилка для меблів відноситься до групи лакофарбових виробів для деревини. Це спеціальна речовина, яким просочують поверхню дерева для того, щоб зробити його структуру більш яскравою, чіткою, вираженою. Лак морилка для меблів на водній основі має високу екологічністю, безпекою для людей, відсутністю різкого запаху. З її допомогою можна вдихнути в старі меблі нове життя, варіювати відтінки поверхні.Для напівпрозорого блиску морилку можна розбавити водою і нанести на деревину в один шар, для отримання більш щільного і насиченого кольору, можна провести обробку морилкою в кілька шарів, наносячи кожний наступний шар після висихання попереднього.

Як наносити меблевий лак

Перед нанесенням лаку необхідно очистити поверхню меблів від всіх забруднень. Для цього можна використовувати спеціальні очищаючі суміші, які представлені в будівельних магазинах. Наносити лак слід тільки на суху поверхню. Для цього застосовується звичайна невелика кисть або валик. Для отримання максимально естетичного ефекту, поверхню можна відшліфувати, якщо на ній присутні шорсткості і нерівності. Попередня шліфовка наждачним папером сприяє також кращому зчепленню лаку з поверхнею. Склад часто завдають в кілька тонких шарів.Лак для меблів ціна якого цілком прийнятна для покупців з будь-яким рівнем доходу, висихає протягом 4-6 годин. Час висихання морилки на водній основі трохи довше - до 12 годин.

Лаки і морилки для меблів продовжать життя дерев'яним виробам і додадуть їм неповторний блиск і бездоганний зовнішній вигляд.