Лаки

Підібрати по:
Виробник
 1. НЕОМІД (3)
 2. ВІДАРОН (6)
 3. ПІНОТЕКС (1)
 4. ОКСІДОМ (1)
 5. ВГТ (2)
 6. ТИККУРІЛА (21)
 7. БІОНІК ХАУС (7)
 8. САДОЛІН (7)
 9. БОНА (1)
 10. ЕСКАРО (2)
 11. СІНТЕКО (9)
 12. ВІВАКОЛОР (2)
 13. МАКСІ КОЛОР (1)
 14. АЛЬПІНА (5)
 15. КОМПОЗІТ (5)
 16. АУРА (2)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Колір
 1. червоне дерево (1)
 2. база під колеровку (23)
 3. білий (2)
 4. безбарвний (66)
 5. горіх (1)
 6. дуб (1)
 7. жовтий (1)
 8. палісандр (1)
 9. лиственица (1)
 10. сосна (1)
 11. тік (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Використання
 1. всередині (61)
 2. зовні (16)
 3. всередині/зовні (5)
Клас стирання
 1. средній (2)
 2. високий (4)
Матеріал
 1. дерево (52)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (9)
Застосування
 1. деревяний фасад (2)
 2. садові меблі (7)
 3. бесіка, пергола, альтанка, огорожа (6)
 4. терраса (4)
 5. човен, яхта (5)
 6. декоративні елементи (20)
 7. фасад будівлі (1)
 8. стеля, стіна (11)
 9. декоративні ефекти (1)
 10. меблі (12)
 11. іграшки, дитячі меблі (3)
 12. сходи (6)
 13. двері, вікна (18)
 14. житлова кімната (5)
 15. спальня (2)
 16. передпокій (2)
 17. дитяча (2)
 18. кухня (2)
 19. обшивка балкону (3)
 20. кафе, ресторан (5)
 21. офіс (2)
 22. громадське приміщення (3)
 23. деревяна підлога (паркет, паркетна дошка і т.д.) (21)
 24. приховані конструкції (1)
 25. нежиле приміщення (2)
 26. жилі приміщення (4)
 27. дім (2)
 28. коридори, сходові клітки (4)
 29. вагонка, дерев'яні панелі (7)
 30. бетонна підлога (2)
 31. для бетонних підлог (2)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (21)
 2. полуматова (28)
 3. полугянцева (10)
 4. глянцева (39)
Ступінь прозорості
 1. прозора (39)
 2. напівпрозора (1)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (26)
 2. розчинник (уайт-спірит і подібний) (15)
 3. поліуретан (1)

Сортувати у порядку зменшення

1-20 of 76

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Купити лак для дерева - забезпечити захист і естетичність дерев'яним виробам

Дерево є чудовим матеріалом для будівництва та оздоблювальних робіт. Єдиний «мінус» деревини полягає в тому, що вона піддається руйнуванню під впливом атмосферних явищ, а також комах-шкідників, ультрафіолетових променів, вологи. Втім, якщо грамотно підібрати засоби захисту, то можна поліпшити властивості природного матеріалу і домогтися більш тривалого терміну служби дерев'яних конструкцій і деталей. До сучасних захисних засобів відносяться просочення, відбілюючі розчини, морилки, масла і лаки, призначені для якісної обробки деревини. Основні сфери застосування таких засобів: ремонтно-оздоблювальні роботи на етапах перед шпаклівкою, фарбуванням і обклеюванням шпалер.Спеціальні хімічні склади використовуються також для обробки мінеральних поверхонь (шиферу, цегли, бетону, плитки і т. Д.) В будь-яких місцях - як всередині житлових приміщень, так і для обробки фасадів.

Купити лак для дерева необхідно для того, щоб захистити поверхню від різних пошкоджень. У таких засобах немає пігменту, або він міститься в мінімальних кількостях, що дозволяє зберегти природну фактуру деревини. Як правило, прозорі лаки використовують для обробки філіппінського дуба, червоного дерева, західного червоного кедра і інших цінних порід дерева. При роботі з морилками і лаками слід грамотно підбирати відтінки. Для досягнення потрібного ефекту існує кілька варіантів нанесення засобу: тонування (зберігає структуру дерева), фарбування та лакування (покриття вироби безбарвним або Колеровать лаком).

Лак для дерева для зовнішніх робіт може мати напівпрозору консистенцію і містить невелику кількість пігменту, який не впливає на фактуру дерева. В результаті його нанесення зберігається природний відтінок. З інструментів для нанесення лаку можна використовувати кисть, валик або розпилювач. Для обробки нового дерева потрібно нанесення лаку в два шари.

Непрозорий лак для дерева зовнішній буває масляним або латексним, містить багато пігменту і повністю покриває фактуру дерева, не зберігаючи його природний колір. Перед застосуванням дуже важливо визначитися з відтінком, віддаючи перевагу засобу на водній основі, оскільки такий лак краще зберігає колір і прослужить набагато довше. Переважно наносити лак для дерева для внутрішніх робіт пензлем, щоб забезпечити однотонність покриття.

Водовідштовхувальний лак, який по-іншому зветься «оліфою», перешкоджає проникненню вологи в деревину, сприяє зниженню усадки і розбухання дерева, а також є надійним захистом від гниття і цвілі. Таким лаком обробляються поверхні дверних, віконних рам і інші зовнішні елементи перед фарбуванням. Водовідштовхувальне покриття потребує оновлення кожні 3-5 років.

Морилка для дерева як традиційний вид просочення

Щоб захистити деревину від різних пошкоджень, рекомендується купити морилку для дерева, яка відноситься до традиційного виду просочення. Морилка здатна глибоко проникати в пори деревини і вступати в хімічну реакцію з дубильними речовинами. Таким чином, дерево набуває стійку волого і светозащитную забарвлення. Крім того, морилка виконує захисну функцію, запобігаючи розвитку грибків і плісняви.

Морилка для дерева може бути спиртової, водної та масляної. Водні морилки випускаються в двох варіантах: у вигляді розчинів, повністю готових до застосування, і у вигляді порошків, з яких потрібно робити розчини. На сьогоднішній день це самий затребуваний вид морилки, здатний підкреслити структуру дерева. Завдяки широкій колірній гамі, водні морилки вміло тонують деревину і надають їй різних відтінків. Такі засоби, як правило, застосовуються для покриття дерев'яних поверхонь усередині приміщення - дверних і віконних блоків, наличників, плінтусів, поручнів та сходів, оскільки вони прекрасно підкреслюють деревне «малюнок». Поверхні, покриті водної морилкою, володіють підвищеною стійкістю до стирання.

Спиртові морилки наносяться на поверхню за допомогою фарбопульта, т. К. Вони моментально висихають.Масляні морилки легко наносяться на деревину рівномірним шаром, швидко сохнуть і в комбінації з барвниками здатні додати поверхням будь-який відтінок. У їх складі, крім барвників, присутні органічні розчинники і синтетичні смоли. Крім естетичної функції, такі морилки виконують практичну роль, надаючи деревині негорючих властивостей. Перед застосуванням масляні морилки необхідно розвести уайт-спиртом або оліфою. Техніка обробки дерева морилкою практично рівнозначна звичайного фарбування. Важливою умовою є швидке і акуратне нанесення кошти, щоб не дати нанесеному шару засохнути до закінчення робіт.