Фарби для підлоги

Сортувати у порядку зменшення

9 шт.

Акрилова фарба для підлоги - вигідне рішення для дому

Фарбування підлогових поверхонь є практичною і естетичної необхідністю. Тому питання про вибір способу фарбування підлоги при проведенні ремонтних робіт стоїть особливо гостро. Існують різні типи фарб, які призначені для дерев'яних і бетонних поверхонь. Головне завдання лакофарбових матеріалів полягає не тільки в наданні підлозі акуратного і гарного зовнішнього вигляду, але і в продовження терміну служби покриття. Правильно підібравши фарбу для підлоги, можна вберегти покриття від цвілі, грибка, що руйнують бактерій, а також негативного впливу зовнішнього середовища і механічних пошкоджень.

В останні роки особливої ​​популярності набули водорозчинні лакофарбові матеріали, які відрізняються екологічністю, нетоксичність, хорошими експлуатаційними властивостями.Їх застосування вигідно тим, що розчинники можна замінити водою, а собівартість таких фарб на порядок нижче. Найбільш поширена акрилова фарба для підлоги утворює міцне, еластичне покриття, швидко висихає, стійко переносить вологу, легко піддається чищенню за допомогою будь-яких миючих засобів. Спеціальні склади, призначені для обробки дерев'яних підлог, забезпечують їх захист від механічних пошкоджень і вміло підкреслюють природну красу деревини.

Фарба для бетонних підлог повинна легко лягати на поверхню і забезпечувати надійний захист. З цією метою використовуються масляні фарби, алкідні емалі та лаки, а також алкідно-уретанові лаки. Акрилові фарби характеризуються водо-і атмосферостійкість, зручністю в нанесенні, швидким висиханням, яскравістю кольору і хорошою покриває здатністю.За призначенням такі фарби бувають фасадними і інтер'єрними, забезпечують міцне, стійке і довговічне покриття. Вони успішно застосовуються для фарбування бетону. За зовнішнім виглядом акрилова фарба може мати напівглянцевий або глянсовий блиск, а також купувати шовковисто-матове покриття. Властивості і якість покриття будуть залежати від складу фарби. Акрилова фарба для підлоги, ціна якої формується на підставі експлуатаційних показників, використовується як для обробки нових, так і раніше пофарбованих дерев'яних і бетонних підстав. Її можна використовувати як в житлових, так і підвальних і підсобних приміщеннях, що не піддаються інтенсивним навантаженням.

Для покриттів, які потребують високого ступеня захисту, призначена фарба для підлоги зносостійка, головне завдання якої полягає в забезпеченні ефективної опірності зносу.Даний тип фарби утворює міцне, тверде покриття з відмінною стійкістю проти абразивного зношування. Вона характеризується вологонепроникністю, не піддається термічній дії і має протиковзким властивістю. Фарба для підлоги по бетону тріщиностійкості, задовольняє вимогам антистатичності, звукоізоляції і пожежної безпеки, а також стійкості до випромінювання ультрафіолету.

Фарба для дерев'яної підлоги: головні експлуатаційні властивості

Для фарбування дерев'яних підлог підходять чотири типи лакофарбових матеріалів: алкідна водно-акрилова та захисна просочення, алкідна емаль і олійна фарба. Для нового покриття оптимальним варіантом стануть акрилові і алкідні захисні просочення. Старі ж покриття найчастіше фарбуються олійною емаллю або масляною фарбою.

Фарба для дерев'яної підлоги на кухні повинна піддаватися легкої чищенні, тому фахівці рекомендують використовувати акрилові фарби, що володіють підвищеною вологостійкістю. Паркетна підлога можна покрити олійною фарбою або алкідно-уретанових лаком, який характеризується високою стійкістю до стирання. Вибір якісної фарби для дерев'яного підлогового покриття повинен грунтуватися на фактурі натуральної деревини, умовах експлуатації підлоги, а також конструктивних характеристиках підлогових поверхонь.

Дисперсійні акрилові склади оптимальні для фарбування дерев'яних підлог, т. К. В якості розчинника містять воду, а в ролі сполучних компонентів - акрілат й сополімери. Акрилове покриття стане додатковим захистом деревини від вологи і негативних атмосферних впливів.Купити фарбу для підлоги з дерева слід з урахуванням всіх факторів, щоб зробити максимально грамотний вибір. Фінішне покриття зазвичай наноситься прозорим лаком або емалями (алкідними або непрозорими), які не проникають в структуру дерева, зберігаючи довговічність природного матеріалу. Таке фарбування забезпечує надійний водовідштовхувальний ефект.

Фарба для підлоги по дереву може мати прозору консистенцію. Лакофарбові покриття володіють зносостійкістю, паропроникністю, естетичною привабливістю. До таких фарб відносяться захисні глазурі і безбарвні лаки з вмістом спеціальних пігментів. При такому способі фарбування зберігається структура деревини, а сам матеріал набуває підвищену стійкість до впливу ультрафіолету і природного старіння.