Фарби для підлоги

Підібрати по:
Виробник
 1. ПРІМАКОЛ (1)
 2. ТІККУРІЛА (2)
 3. САДОЛІН (1)
 4. ЕСКАРО (1)
 5. СНЄЖКА (1)
 6. КОМПОЗІТ (2)
 7. АУРА (2)
 8. ДЖОНСТОУН (1)
Колір
 1. світло-сірий (2)
 2. бежевий (1)
 3. червоно-коричневий (4)
 4. жевто-коричневий (2)
 5. база під колеровку (5)
 6. білий (8)
 7. безбарвний (4)
 8. горіх (1)
 9. жовтий (1)
 10. зелений (2)
 11. коричневий (2)
 12. червоний (2)
 13. сірий (3)
 14. чорний (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Використання
 1. всередині (10)
 2. зовні (4)
 3. всередині/зовні (1)
Клас стирання
 1. високий (3)
Матеріал
 1. дерево (6)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (10)
Застосування
 1. камінь, тротуарна плитка, доріжка (1)
 2. сходи (4)
 3. деревяна підлога (паркет, паркетна дошка і т.д.) (6)
 4. склади, комори (1)
 5. бетонна підлога (7)
Степінь блиску
 1. матова (2)
 2. полуматова (1)
 3. полугянцева (3)
 4. глянцева (5)
Ступінь прозорості
 1. укривна (8)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (5)
 2. розчинник (уайт-спірит і подібний) (4)

Сортувати у порядку зменшення

11 шт.

 • AURA LUXPRO REMIX FORUM 70 (АУРА ЛЮКСПРО РЕМИКС ФОРУМ 70)
  Емаль для підлоги
  (АКРИЛОВА ЕМУЛЬСІЯ)
  готовий розчин
  (0,75 л., 2,5 л.)
  169 грн
 • -20%
  ESKARO FLOOR AQUA (ЕСКАРО ФЛОР АКВА)
  ФАРБА ДЛЯ ДЕРЕВ'ЯНИХ І БЕТОННИХ ПОЛІВ
  (АКРИЛ)
  готовий розчин
  (0.9 л, 2.7 л)

  Звичайна ціна: 399 грн

  Special Price 319 грн

 • JOHNSTONE FLORTRED
  ПОЛУГЛЯНЦЕВАЯ КРАСКА, НА ОСНОВЕ РАСТВОРИТЕЛЯ ДЛЯ ВНУТРЕННИХ ПОЛОВЫХ ПОКРЫТИЙ
  ( УАЙТ-СПИРИТ/ОРГ.РАСТВОРИТЕЛЬ)
  Готовый раствор
  (5 л)
  1 719 грн
 • -20%
  KOMPOZIT АК-11 (КОМПОЗИТ АК-11)
  ФАРБА ДЛЯ БЕТОННИХ ПОЛІВ І РОЗМІТКИ
  (АКРИЛОВА, МАТОВА)
  готовий розчин
  (1 кг, 2.8 кг, 10 кг, 60 кг)

  Звичайна ціна: 184 грн

  Special Price 147 грн

 • KOMPOZIT ПФ-266
  Зносостійкість ЕМАЛЬ ДЛЯ ПОЛІВ
  (Алкідні, глянцеві)
  готовий розчин
  (0.9кг, 2.8кг,)
  92 грн
 • PRIMACOL BETON & POSADZKA 2.5 л
  ФАРБА ДЛЯ БЕТОННИХ ПОВЕРХОНЬ
  (АКРИЛОВА)
  готовий розчин
  (0.75л, 2.5л, 5 л.)
  258 грн
 • SADOLIN EPOLAN (САДОЛИН ЕПОЛАН) 1л
  ФАРБА ДЛЯ ДЕРЕВ'ЯНИХ І БЕТОННИХ ПОЛІВ
  (АКРИЛОВА, напівглянсову)
  готовий розчин
  (1 л, 5 л)
  647 грн
 • SNIEZKA BETON-POSADZKA (СНЕЖКА БЕТОН-ПОЛ)
  ФАРБА ПО БЕТОНУ
  (Зносостійкість)
  готовий розчин
  (1 л., 3 л., 5 л., 10 л.)
  299 грн
 • TIKKURILA BETOLUX (ТИККУРИЛА БЕТОЛЮКС)
  ФАРБА ДЛЯ ДЕРЕВ'ЯНИХ І БЕТОННИХ ПОЛІВ
  (Алкідно-уретановий)
  готовий розчин
  (0,9 л, 2,7 л)
  388 грн
 • TIKKURILA BETOLUX AKVA (ТИККУРИЛА БЕТОЛЮКС АКВА)
  ФАРБА ДЛЯ ДЕРЕВ'ЯНИХ І БЕТОННИХ ПОЛІВ
  (АКРИЛ-ПОЛІУРЕТАН)
  готовий розчин
  (0,9 л, 2,7 л)
  424 грн
 • AURA ПФ-266
  Емаль ДЛЯ ДЕРЕВ'ЯНОГО І бетонної підлоги
  (Алкідних)
  готовий розчин
  (0,9 кг; 2,8 кг.)
  90 грн

Акрилова фарба для підлоги - вигідне рішення для дому

Фарбування підлогових поверхонь є практичною і естетичної необхідністю. Тому питання про вибір способу фарбування підлоги при проведенні ремонтних робіт стоїть особливо гостро. Існують різні типи фарб, які призначені для дерев'яних і бетонних поверхонь. Головне завдання лакофарбових матеріалів полягає не тільки в наданні підлозі акуратного і гарного зовнішнього вигляду, але і в продовження терміну служби покриття. Правильно підібравши фарбу для підлоги, можна вберегти покриття від цвілі, грибка, що руйнують бактерій, а також негативного впливу зовнішнього середовища і механічних пошкоджень.

В останні роки особливої ​​популярності набули водорозчинні лакофарбові матеріали, які відрізняються екологічністю, нетоксичність, хорошими експлуатаційними властивостями.Їх застосування вигідно тим, що розчинники можна замінити водою, а собівартість таких фарб на порядок нижче. Найбільш поширена акрилова фарба для підлоги утворює міцне, еластичне покриття, швидко висихає, стійко переносить вологу, легко піддається чищенню за допомогою будь-яких миючих засобів. Спеціальні склади, призначені для обробки дерев'яних підлог, забезпечують їх захист від механічних пошкоджень і вміло підкреслюють природну красу деревини.

Фарба для бетонних підлог повинна легко лягати на поверхню і забезпечувати надійний захист. З цією метою використовуються масляні фарби, алкідні емалі та лаки, а також алкідно-уретанові лаки. Акрилові фарби характеризуються водо-і атмосферостійкість, зручністю в нанесенні, швидким висиханням, яскравістю кольору і хорошою покриває здатністю.За призначенням такі фарби бувають фасадними і інтер'єрними, забезпечують міцне, стійке і довговічне покриття. Вони успішно застосовуються для фарбування бетону. За зовнішнім виглядом акрилова фарба може мати напівглянцевий або глянсовий блиск, а також купувати шовковисто-матове покриття. Властивості і якість покриття будуть залежати від складу фарби. Акрилова фарба для підлоги, ціна якої формується на підставі експлуатаційних показників, використовується як для обробки нових, так і раніше пофарбованих дерев'яних і бетонних підстав. Її можна використовувати як в житлових, так і підвальних і підсобних приміщеннях, що не піддаються інтенсивним навантаженням.

Для покриттів, які потребують високого ступеня захисту, призначена фарба для підлоги зносостійка, головне завдання якої полягає в забезпеченні ефективної опірності зносу.Даний тип фарби утворює міцне, тверде покриття з відмінною стійкістю проти абразивного зношування. Вона характеризується вологонепроникністю, не піддається термічній дії і має протиковзким властивістю. Фарба для підлоги по бетону тріщиностійкості, задовольняє вимогам антистатичності, звукоізоляції і пожежної безпеки, а також стійкості до випромінювання ультрафіолету.

Фарба для дерев'яної підлоги: головні експлуатаційні властивості

Для фарбування дерев'яних підлог підходять чотири типи лакофарбових матеріалів: алкідна водно-акрилова та захисна просочення, алкідна емаль і олійна фарба. Для нового покриття оптимальним варіантом стануть акрилові і алкідні захисні просочення. Старі ж покриття найчастіше фарбуються олійною емаллю або масляною фарбою.

Фарба для дерев'яної підлоги на кухні повинна піддаватися легкої чищенні, тому фахівці рекомендують використовувати акрилові фарби, що володіють підвищеною вологостійкістю. Паркетна підлога можна покрити олійною фарбою або алкідно-уретанових лаком, який характеризується високою стійкістю до стирання. Вибір якісної фарби для дерев'яного підлогового покриття повинен грунтуватися на фактурі натуральної деревини, умовах експлуатації підлоги, а також конструктивних характеристиках підлогових поверхонь.

Дисперсійні акрилові склади оптимальні для фарбування дерев'яних підлог, т. К. В якості розчинника містять воду, а в ролі сполучних компонентів - акрілат й сополімери. Акрилове покриття стане додатковим захистом деревини від вологи і негативних атмосферних впливів.Купити фарбу для підлоги з дерева слід з урахуванням всіх факторів, щоб зробити максимально грамотний вибір. Фінішне покриття зазвичай наноситься прозорим лаком або емалями (алкідними або непрозорими), які не проникають в структуру дерева, зберігаючи довговічність природного матеріалу. Таке фарбування забезпечує надійний водовідштовхувальний ефект.

Фарба для підлоги по дереву може мати прозору консистенцію. Лакофарбові покриття володіють зносостійкістю, паропроникністю, естетичною привабливістю. До таких фарб відносяться захисні глазурі і безбарвні лаки з вмістом спеціальних пігментів. При такому способі фарбування зберігається структура деревини, а сам матеріал набуває підвищену стійкість до впливу ультрафіолету і природного старіння.