Видалення цвілі

Підібрати по:
Виробник
 1. НЕОМІД (4)
 2. ЕКОСЕПТ (2)
 3. ОКСІДОМ (1)
 4. ТИККУРІЛА (1)
 5. КОЛОРІТ (1)
 6. САДОЛІН (1)
 7. КАПАРОЛ (1)
 8. АУРА (1)
Колір
 1. безбарвний (11)
Використання
 1. всередині (10)
 2. зовні (11)
 3. всередині/зовні (1)
Матеріал
 1. дерево (2)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (11)
Застосування
 1. цоколь будівлі (4)
 2. камінь, тротуарна плитка, доріжка (3)
 3. дах (1)
 4. деревяний фасад (1)
 5. паркан і ворота (1)
 6. бесіка, пергола, альтанка, огорожа (1)
 7. фасад будівлі (8)
 8. баня, сауна (3)
 9. стеля, стіна (7)
 10. житлова кімната (5)
 11. спальня (5)
 12. передпокій (2)
 13. кухня (7)
 14. кафе, ресторан (5)
 15. офіс (7)
 16. ванна, раковина, туалет, басейн (5)
 17. громадське приміщення (7)
 18. приховані конструкції (4)
 19. нежиле приміщення (5)
 20. хоз. приміщення (3)
 21. жилі приміщення (3)
 22. сарай (1)
 23. дім (2)
 24. коридори, сходові клітки (1)
 25. склади, комори (4)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Ступінь прозорості
 1. прозора (1)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (4)

Сортувати у порядку зменшення

12 шт.

Захист від цвілі і грибків

Цвіль є грибкові нарости, які утворюються на поверхнях органічної форми, якими вона може харчуватися. Цвіль - це хвороботворні освіту, вона може бути небезпечна для здоров'я, спровокувати прояв алергічних реакцій. Чорна цвіль, яка, як правило, розмножується в умовах високої вологості, може стати причиною серйозних захворювань, тому захист стін від цвілі повинна проводитися при перших же їх проявах, а також в профілактичних цілях. Можна спробувати усунути цю проблему народними способами, однак найбільш ефективний і довгостроковий результат дадуть промислові хімічні склади для видалення цвілі.

Хімічні склади торгових марок Ecosept, Neomid, Oxidom зарекомендували себе в якості високоефективних засобів для боротьби з утворенням грибкових наростів.Їх можна застосовувати всередині і зовні приміщень для обробки мінеральних поверхонь - бетону, цегли, шиферу, черепиці, каменю, керамічної плитки і швів між нею, дерев'яних поверхонь лазень і саун і т.д. Склади для захисту від цвілі безпечні для використання в житлових жомах, кухнях, ваннах, гаражах, підвалах та інших.

Промислові очисники справляються з усіма видами плеcені, в тому числі мохами, водоростями, лишайниками, грибами і т.д. Речовини діють дуже швидко і вирішують проблему буквально за кілька хвилин.

Знищувач цвілі: особливості використання

Промисловий освітлювач цвілі володіє сильним окислювальним ефектом, за рахунок якого видимі результати наступають вже через 5-10 хвилин обробки. Повний час дії - до 30 хвилин. Після цього засіб потрібно змити великою кількістю чистої води.При застарілих або рясних забрудненнях, маніпуляції по очищенню можна провести повторно або збільшити кількість застосовуваного засоби.

Роботу необхідно проводити при плюсовій температурі повітря, мінімум +5 градусів. Якщо застосування хімічних складів здійснюється всередині приміщення, потрібно забезпечити хорошу вентиляцію повітря в ньому. Наносити речовина рекомендується тільки на уражені ділянки, уникаючи попадання на чисті поверхні.

Захист від цвілі дерева відбувається за тим же алгоритмом, що і інших мінеральних поверхонь. При роботі з хімічними речовинами, що містять хлорні сполуки, необхідно використовувати засоби індивідуального захисту і уникати попадання засобу на шкіру або слизові ділянки.