Відбілювачі

Сортувати у порядку зменшення

8 шт.

Відбілювання деревини: навіщо це потрібно?

Дерево дуже часто застосовується в будівництві. Цей природний, екологічно чистий матеріал широко затребуваний по ряду причин. Деревина характеризується високим ступенем міцності, порівняно легким вагою, низькою теплопровідністю і т.д. Однак, як і будь-який інший натуральний матеріал, вона не вічна і піддана деяким руйнівних впливів. Дерево схильне до вигоряння, втрати свого первісного вигляду, гниття і утворення грибка. Однак в сучасній промисловості існує багато способів запобігання цих негативних впливів, одним з яких є відбілювання деревини. Для цього використовуються спеціальні засоби, які допомагають відбілити дерево, позбавити його від жовтого і сірого відтінку, а також ефективно боротися з грибком.

Засіб для відбілювання деревини: властивості і область застосування

Засіб для відбілювання деревини повертає їй природний, природний колір, усуває сірий наліт, підвищує сортність. Сучасні препарати добре взаємодіють з деревом, не змінюючи його структури, природних властивостей і дає можливість обробленої поверхні «дихати», пропускати повітря. Деревина зберігає свою міцність, здатність до склеювання і окрашиваемость після обробки.

Найчастіше відбілювачі застосовують для обробки спиляних і струганих поверхонь дерев'яних конструкцій всередині і зовні приміщення.

Засіб відбілювання деревини: запобіжні заходи при роботі

Основним складовим компонентом відбілювачів є хлор, аміак, лужна кислота або інші хімічні речовини. Тому робота з такими розчинами вимагає дотримання запобіжних заходів.

Засіб відбілювання деревини повинно зберігатися тільки в пластиковій ємності. При роботі з ним необхідно застосовувати синтетичні кисті. В процесі обробки обов'язково використання індивідуальних засобів захисту для майстра - рукавичок, окулярів, респіратора, захисного одягу. Після висихання препарату на оброблюваної поверхні, рекомендується промити водою.