PRIMACOL RENOWATOR DREWNA (ПРІМАКОЛ РЕНОВАТОР)

PRIMACOL RENOWATOR DREWNA (ПРІМАКОЛ РЕНОВАТОР)
Відбілювачі ДЕРЕВИНИ (концентрат)
Обліковий номер: 00269
76 грн
Виробник PRIMACOL PROFESSIONAL (Польща) Концентрат 1: 1 Витрата 100-200 г / м2 Собівартість обробки 3,14 грн / м2 Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик, распілітель, занурення Види упаковки пластикова каністра 1 кг., 5 кг. Використання всередині / зовні

PRIMACOL RENOWATOR DREWNA (Прімакол РЕНОВАТОР найдавніших, Восстановитель дерева) - професійний засіб для реставрації та поновлення дерев'яних поверхонь. Швидко і ефективно відновлює природний, яскравий і свіжий вигляд деревини. Видаляє сині плями, забруднення, плями від водоростей і грибка. Покращує якість і цінність деревини.

властивості
- видаляє забруднення, плями від цвілі і грибка;
- покращує якість і цінність деревини;
- швидко і ефективно відновлює природний, яскравий і свіжий вигляд деревини;
- не містить хлор.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Ідеально підходить для відновлення дерев'яних меблів і дерев'яних конструкцій: навісів, огорож, опалубки, промислових піддонів і будь-яких інших дерев'яних елементів. Цей продукт може бути використаний для більшості видів дерева, склад застосовують для обробки струганих і пиляних дерев'яних поверхонь усередині і зовні приміщень. У разі застосування на екзотичних породах дерева, для початку треба зробити пробне тестування.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від залишків старого лакофарбового покриття, пилу, бруду, кори, стружки. Рекомендується проводити знесмолювання деревини хвойних порід, а також пробне нанесення складу на невелику ділянку деревини.
Дерево, яке підлягає відновленню, слід заздалегідь зволожити водою.
Роботи слід проводити в добре провітрюваних приміщеннях або на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
PRIMACOL RENOWATOR - концентрат.
Залежно від породи деревини, строку та глибини ураження відбілювач деревини можна використовувати:
- розведенням 1: 1 (50% водний розчин)
- концентрат.
Перед застосуванням препарат слід розмішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
100-200 г / м 2

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Розчин рекомендується наносити за допомогою розпилювача, кисті або занурення. Залежно від ступеня забруднення залишити на 10-30 хвилин. Промити водою, при необхідності зі щіткою, щоб видалити залишки отделяющихся забруднень.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Увага! Засіб з сильним кислотними властивостями, містить етандіовую кислоту. Зберігати в недоступному для дітей місці. При випадковому проковтуванні, дати випити велику кількість води, при необхідності, негайно зверніться до лікаря - показати етикетку.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Термін придатності 2 роки від дати, зазначеної на упаковці. Зберігати в закритій оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці, при 5-25 о С.

Купити PRIMACOL RENOWATOR Очисник для деревини

Ваш відгук

PRIMACOL RENOWATOR DREWNA (ПРІМАКОЛ РЕНОВАТОР)

Вас також можуть зацікавити наступні товари