Антисептики для транспортування і зберігання

Сортувати у порядку зменшення

10 шт.

Транспортний антисептик: застосування і призначення

Транспортні антисептики для деревини є спеціально розроблені склади для збереження властивостей дерева на період його транспортування і зберігання. Основне призначення подібних складів полягає в таких факторах:

  • Забезпечення професійної антисептичної просочення для захисту дерева від біопораженій, грибкових захворювань, цвілі, впливу жука-древоточца
  • Зупинка вже розпочатого процесу біопоразки
  • Скорочення кількості бракованих пиломатеріалів при будівництві дерев'яних будинків, які втрачають свій естетичний зовнішній вигляд від біопораженій
  • Продовження терміну експлуатації дерев'яних конструкцій і споруд
  • Запобігання появи на дереві слизу, неприємного запаху, потемніння через руйнівного впливу мікроорганізмів
  • Можливість подальшого покриття декоративно-захисними матеріалами

Транспортний антисептик для дерева використовується для обробки свежесрубленной деревини будь-яких порід, з будь-яким рівнем вологості в період їх транспортування, зберігання, природної сушки до того часу, поки дерево відправиться на переробку. Також дана продукція застосовується для обробки будівельних лісоматеріалів та пиломатеріалів під час їх зберігання і в період будівництва. Речовина зберігає природний колір і текстуру деревини, не впливаючи на її зовнішній вигляд. Антисептики для зберігання підходять також для захисту зрубів деревини при витримці їх до обробки декоративними і захисними складами. Вони також використовуються при роботі з дерев'яними клеєними конструкціями.

Як застосовувати антисептики для транспортування

Обробка дерева транспортними антисептиками є найбільш ефективним, якісним і доступним способом його захисту від комах-древоточцев, синяви, грибка, цвілі. Транспортний антисептик для пиломатеріалів і деревини може продаватися у вигляді концентрованого складу, який підлягає розведенню, або готового розчину. Розбавляти концентрат слід в пропорціях, зазначених в інструкції до препарату, строго дотримуючись рекомендації виробника. Перед обробкою деревини, її слід підготувати, зробивши зачистку від пилу, забруднень, плівкоутворюючих покриттів. Захисні склади для дерева дуже прості у використанні. Наносити їх на матеріали можна за допомогою ручного інструменту, розпилювальних установок, просочувальних ванн. Антисептик консервант проникає глибоко в структуру дерева, характеризується високою стабільністю і стійкістю до вимивання.Склади добре і рівномірно розподіляються по деревині, дуже швидко вбираються, тому зайва витрата речовини від втрат практично зведений до мінімуму. Виробляти роботи слід при температурі повітря вище +5 градусів і високої вологості - до 80% максимум, в добре провітрюваному приміщенні. Деякі склади можна наносити і при мінусових температурах, однак при цьому сама речовина необхідно підігріти до + 20- + 25 градусів. Оскільки антисептики володіють токсичністю, працюючи з ними, слід застосовувати індивідуальні заходи безпеки - використовувати респіратор, рукавички, спеціальну закритий одяг, окуляри. Висихання антисептиків відбувається досить швидко - до 24 годин, після чого дерев'яні вироби не вимагають спеціальної сушки.Витрата, правила нанесення і зберігання транспортних антисептиків завжди вказані в інструкції кожного виробника, тому дану інформацію слід вивчити до початку застосування і строго дотримуватися рекомендацій.