Антисептики для перевезення та зберігання

Підібрати по:
Виробник
 1. НЕОМІД (3)
 2. ЕКОСЕПТ (3)
 3. РОГНЕДА (1)
 4. ЗЕЛЕСТ (1)
 5. БОХЕМІТ (1)
 6. БІОНІК ХАУС (1)
Колір
 1. безбарвний (10)
Використання
 1. зовні (10)
Матеріал
 1. дерево (6)
Застосування
 1. перевезення, зберігання (5)
 2. пиломатеріали, ферми, конструкції (1)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (3)

Сортувати у порядку зменшення

10 шт.

 • BIONIC HOUSE IMPREGNAT (БИОНИК ХАУЗ ИМПРЕГНАТ) 1л
  АНТИСЕПТИК ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПИЛОМАТЕРІАЛІВ
  концентрат 1:10
  (1л, 3л, 5л)
  135 грн
 • BLUESTOP SELECT (БЛУСТОП СЕЛЕКТ)
  АНТИСЕПТИК-Консерванти для ПИЛОМАТЕРІАЛІВ
  концентрат 1:33
  грн
 • BOCHEMIT BLUESTOP (БОХЕМИТ БЛУСТОП)
  ТРАНСПОРТНИЙ АНТИСЕПТИК
  Концентрат 1: 99-1: 49
  (15кг, 50кг)
  4 649 грн
 • Ecosept 46 bio 5л
  АНТИСЕПТИК НА ПЕРІОД БУДІВНИЦТВА
  концентрат 1:20
  (5 л.)
  459 грн
 • Eсosept Pro Trans 30л
  АНТИСЕПТИК-Консерванти для ПИЛОМАТЕРІАЛІВ
  концентрат 1:30
  (30 л.)
  4 590 грн
 • Neomid 420
  АНТИСЕПТИК-Консерванти для КРУГЛОГО некорінних ЛІСУ
  концентрат 1:19
  2 900 грн
 • Neomid 46 Bio (Неомид 46 Био)
  АНТИСЕПТИК НА ПЕРІОД БУДІВНИЦТВА
  концентрат 1:19
  251 грн
 • Neomid 460 (Неомид 460)
  АНТИСЕПТИК ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ ДЕРЕВИНИ
  концентрат 1:19
  (30 кг)
  4 799 грн
 • ZELEST ПЕНЕГА (ЗЕЛЕСТ ПЕНЕГА)
  АНТИСЕПТИК ДЛЯ ЛІСО- ПИЛОМАТЕРІАЛІВ
  концентрат 1:24
  2 400 грн

  Відсутній на складі

 • Рогнеда Woodmaster Биосепт-Транс
  ТРАНСПОРТНИЙ АНТИСЕПТИК
  концентрат 1:19
  1 148 грн

  Відсутній на складі

Транспортний антисептик: застосування і призначення

Транспортні антисептики для деревини є спеціально розроблені склади для збереження властивостей дерева на період його транспортування і зберігання. Основне призначення подібних складів полягає в таких факторах:

 • Забезпечення професійної антисептичної просочення для захисту дерева від біопораженій, грибкових захворювань, цвілі, впливу жука-древоточца
 • Зупинка вже розпочатого процесу біопоразки
 • Скорочення кількості бракованих пиломатеріалів при будівництві дерев'яних будинків, які втрачають свій естетичний зовнішній вигляд від біопораженій
 • Продовження терміну експлуатації дерев'яних конструкцій і споруд
 • Запобігання появи на дереві слизу, неприємного запаху, потемніння через руйнівного впливу мікроорганізмів
 • Можливість подальшого покриття декоративно-захисними матеріалами

Транспортний антисептик для дерева використовується для обробки свежесрубленной деревини будь-яких порід, з будь-яким рівнем вологості в період їх транспортування, зберігання, природної сушки до того часу, поки дерево відправиться на переробку. Також дана продукція застосовується для обробки будівельних лісоматеріалів та пиломатеріалів під час їх зберігання і в період будівництва. Речовина зберігає природний колір і текстуру деревини, не впливаючи на її зовнішній вигляд. Антисептики для зберігання підходять також для захисту зрубів деревини при витримці їх до обробки декоративними і захисними складами. Вони також використовуються при роботі з дерев'яними клеєними конструкціями.

Як застосовувати антисептики для транспортування

Обробка дерева транспортними антисептиками є найбільш ефективним, якісним і доступним способом його захисту від комах-древоточцев, синяви, грибка, цвілі. Транспортний антисептик для пиломатеріалів і деревини може продаватися у вигляді концентрованого складу, який підлягає розведенню, або готового розчину. Розбавляти концентрат слід в пропорціях, зазначених в інструкції до препарату, строго дотримуючись рекомендації виробника. Перед обробкою деревини, її слід підготувати, зробивши зачистку від пилу, забруднень, плівкоутворюючих покриттів. Захисні склади для дерева дуже прості у використанні. Наносити їх на матеріали можна за допомогою ручного інструменту, розпилювальних установок, просочувальних ванн. Антисептик консервант проникає глибоко в структуру дерева, характеризується високою стабільністю і стійкістю до вимивання.Склади добре і рівномірно розподіляються по деревині, дуже швидко вбираються, тому зайва витрата речовини від втрат практично зведений до мінімуму. Виробляти роботи слід при температурі повітря вище +5 градусів і високої вологості - до 80% максимум, в добре провітрюваному приміщенні. Деякі склади можна наносити і при мінусових температурах, однак при цьому сама речовина необхідно підігріти до + 20- + 25 градусів. Оскільки антисептики володіють токсичністю, працюючи з ними, слід застосовувати індивідуальні заходи безпеки - використовувати респіратор, рукавички, спеціальну закритий одяг, окуляри. Висихання антисептиків відбувається досить швидко - до 24 годин, після чого дерев'яні вироби не вимагають спеціальної сушки.Витрата, правила нанесення і зберігання транспортних антисептиків завжди вказані в інструкції кожного виробника, тому дану інформацію слід вивчити до початку застосування і строго дотримуватися рекомендацій.