NEOMID 460 (НЕОМІД 460)

NEOMID 460 (НЕОМІД 460)
АНТИСЕПТИК ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ ДЕРЕВИНИ
концентрат 1:19
(30 кг)
Обліковий номер: 00217
4 799 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат 1:19 Витрата 100-200 г / м2 Колір безбарвний Разбавитель вода Робочі інструменти занурення, розпилювач, кисть, валик Термін захисту до 8 міс. Види упаковки пластикова каністра 30 кг. Використання зовні

* Обов'язкові поля

4 799 грн
Купити в один клік

Neomid 460 (Неомид 460) - Антисептик-консервант призначений для захисту пиломатеріалів від гниття, цвілі, грибка і комах древоточцев при зберіганні і транспортуванні на термін до 8 місяців.

властивості Neomid 460 (Неомид 460)
- ефективно захищає деревину від гниття;
- запобігає ураженню дереворазрушающими і деревоокрашівающіх пліснявими грибами, комахами-червицями, водоростями, мохами, лишайниками;
- може використовуватися для обробки палет, і харчової тари;
- екологічно безпечний, нетоксичний, повністю біорозкладаний консервант;
- не змінює колір і структуру деревини;
- не перешкоджає подальшій обробці.

Інші антисептики для перевезення і зберігання деревини Ви можете знайти в категоріїАнтисептики для перевезення і зберігання деревини >>>

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для обробки пиломатеріалів з різних порід деревини на період атмосферної сушки, зберігання і перевезення в непросушених стані (з вологістю вище транспортної).

ПІДГОТОВКА ПІДСТАВИ:
Не вимагає спеціальної підготовки поверхні. Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від бруду, смоли, пилу і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір.
Роботи проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
NEOMID 460 - концентрат.
Маса концентрату 30 кг відповідає (28,03 ± 0,6) л за обсягом.
Для обробки деревини необхідно розвести препарат будь-якій доступній водою у співвідношенні 1:19 (за обсягом). При обробці вологої деревини (вологість вище транспортної), зберіганні обробленої деревини в умовах підвищеної вологості, концентрацію робочого розчину рекомендується збільшити до 1:15.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
100-200 г / м 2 (залежить від породи оброблюваної деревини).
Neomid 460 (Неомид 460)
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Можливі два способи обробки деревини:
1. Занурення матеріалу в робочий розчин.Для обробки таким способом використовувати ємності з бетону, пластику, нержавіючої сталі, з будь-якого металу з покриттям. Час занурення в розчин 30-60 секунд. При обробці пиломатеріалів після розпилювання яких пройшло більше 12 годин час занурення в розчин слід збільшити до 2-3 хвилин. Даний спосіб найбільш ефективний для обробки великої кількості пиломатеріалів в промислових умовах.
2. Нанесення робочого розчину на поверхню деревини за допомогою розпилювача або будь-якого іншого розпилювального пристрою. Нанесення розчину повинно бути рівномірним по всій оброблюваної поверхні.
Рекомендується проводити роботи по обробці деревини при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С. Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання поверхні (24 години при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%).

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички. При попаданні на шкіру змити водою. При попаданні в очі, промити великою кількістю води, при необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі, оберігати від дії прямих сонячних променів. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. Термін зберігання концентрату - 24 місяці, готового розчину - 3 місяці. NEOMID 460 Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

Купити NEOMID 460 Транспортний антисептик-консервант для пиломатеріалів

Ваш відгук

NEOMID 460 (НЕОМІД 460)

Вас також можуть зацікавити наступні товари