NEOMID TOR PLUS (НЕОМІД ТОР ПЛЮС)

NEOMID TOR PLUS (НЕОМІД ТОР ПЛЮС)
ЗАХИСТ ТОРЦІВ ДЕРЕВИНИ
готовий розчин
(2.5 л., 5 л.)
Обліковий номер: 00218
589 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 250-350 г / м2 Собівартість обробки 19,95 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач Термін захисту до 10 років Види упаковки пластикове відро 2.5 л., 5 л . Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

589 грн
Купити в один клік

Склад для захисту торців Neomid Tor Plus (Неомид Тор Плюс) використовується для захисту торців колод, бруса та іншого великогабаритного лісоматеріалу. Застосовується для торцевої обробки, призначеної проти усушечного розтріскування, загнивання при природній сушці, зберіганні і транспортуванні деревини.
Neomid Tor Plus (Неомид Тор Плюс)
властивості
- ефективно захищає деревину від гниття;
- запобігає усушечного розтріскування деревини;
- знижує ступінь лінійних деформацій;
- створює водовідштовхувальний бар'єр в волокнах деревини;
- перешкоджає набору надлишкової вологи і торцевого зволоженню;
- утворює еластичне тонкошарове покриття, що володіє високою паропроникністю і водостійкістю, що дозволяє деревині «дихати»
- зберігає природну текстуру деревини.

Інші захисні засоби для дерева Ви можете знайти в категорії Захисні засоби для деревини >>>

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
NEOMID TOR PLUS застосовується для торцевої обробки деревини при природній сушці, зберіганні, транспортуванні; а також для захисту торцевих поверхонь в готових конструкціях, наприклад: житлові будинки, альтанки, лазні, веранди і т.д.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Оброблювану поверхню перед застосуванням препарату необхідно очистити від бруду, смоли, пилу, старої фарби і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500, Дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення. Перед нанесенням складу для захисту торців рекомендується обробка вогнебіозахисні складами NEOMID 450-1 .
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 10 ° С.

Приготування робочого розчину:
NEOMID Tor Plus - готовий розчин і не вимагає розведення водою. Перед застосуванням перемішати.
Neomid Tor Plus (Неомид Тор Плюс)
ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
250 - 350 г / м 2.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Рівномірно нанести склад по всій оброблюваної торцевої поверхні за допомогою кисті з синтетичним ворсом, валика, будь-якого розпилювального пристрою в 1-2 шари з проміжною сушкою 1-2 години.
Роботи слід проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 10 ° С. На промерзлу деревину склад наносити ЗАБОРОНЕНО! Оброблену деревину слід захистити від попадання води, атмосферних опадів до повного висихання, не менше 24 годин при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%.
У разі необхідності фінішної обробки після обробки рекомендується використовувати воднодисперсійні лессирующие склади (наприклад LuxDecor Impregnat ).

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі з розчином використовувати індивідуальні засоби захисту: захисний одяг, окуляри, рукавички, респіратор. При попаданні на шкіру, змити великою кількістю води (при рясному контакті зі шкірою може викликати алергічну реакцію, роздратування). При попаданні в очі, негайно промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин (викликає виражене роздратування), при необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій заводській тарі при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С, захищати від впливу прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання 24 місяців. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Водна дисперсія синтетичних сополімерів, допоміжні речовини.

Купити NEOMID TOR PLUS Склад для захисту торців деревини

Ваш відгук

NEOMID TOR PLUS (НЕОМІД ТОР ПЛЮС)