Видалення іржі

Підібрати по:
Виробник
 1. НЕОМІД (2)
 2. ЕКОСЕПТ (1)
 3. ОКСІДОМ (1)
 4. ХАММЕРАЙТ (1)
 5. КОМПОЗІТ (1)
Колір
 1. безбарвний (5)
 2. коричневий (1)
Використання
 1. всередині (6)
 2. зовні (6)
 3. всередині/зовні (1)
Клас стирання
 1. високий (1)
Матеріал
 1. метал (6)
Застосування
 1. паркан і ворота (2)
 2. по іржі (2)
 3. приховані конструкції (2)
 4. метал (2)
Ступінь прозорості
 1. напівпрозора (1)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (2)

Сортувати у порядку зменшення

7 шт.

 • HAMMERITE KURUST (ХАММЕРАЙТ КУРАСТ)
  ПРЕОБРАЗОВАТЕЛЬ РЖАВЧИНЫ
  Готовый раствор
  (90 мл)
  грн
 • Ecosept 570
  Антіржавчіна
  готовий розчин
  (1 л.)
  156 грн
 • KOMPOZIT ПРЕОБРАЗОВАТЕЛЬ РЖАВЧИНЫ
  АНТИКОРОЗІЙНИЙ ЗАХИСТ І ВІДНОВЛЕННЯ СТАЛЕВИХ ПОВЕРХОНЬ
  готовий розчин
  (0.48кг, 0.98кг, 5кг, 10кг.)
  43 грн
 • Neimid 570 (Неомид 570) 1л
  Для видалення іржі
  Концентрат 1: 2
  293 грн
 • Neomid 570 (Неомид 570) 0,5л
  Для видалення іржі
  готовий розчин
  103 грн
 • OXIDOM MINERALSURFACE-230 1л
  Антіржавчіна
  Концентрат 1: 2
  (0.5л., 1 л.)
  65 грн
 • SELSIL HD40
  ЗАСІБ для видалення іржі
  готовий розчин
  59 грн

Склади для видалення іржі: особливості використання

Появі корозії і іржі піддаються всі металеві та сталеві конструкції, які знаходяться в умовах вологого повітря. Якщо не проводити ніяких дій по боротьбі з цим явищем, іржа дуже швидко може повністю зруйнувати металевий елемент. Найбільш ефективним помічником у вирішенні даної проблеми є хімічний засіб Антіржавчіна. Перетворювачі іржі є спеціально розроблені хімічні сполуки, які перетворюють її в міцну, захисну плівку на поверхні оброблюваного матеріалу. Ця плівка володіє відмінним захисним властивістю і адгезію до підкладки, вона стає міцним проміжним шаром між металом і фінішним лакофарбовим покриттям.

Засіб для видалення іржі складу якої включає в себе в більшості модифікацій фосфорну кислоту, швидко і акуратно видаляє наліт з металу. Широке поширення отримали також склади на основі таніну, многоосновних оксикарбонових кислот і інших речовин.

Засоби від іржі своєю дією пригнічують і зупиняють агресивне середовище, яка часто присутня в промисловості. Вони захищають метал від руйнівного нальоту і зберігають його властивості ще на кілька років.

Купити Антіржавчіна для надійного захисту металу

Для того щоб Антіржавчіна для металу дала найбільш ефективний результат, необхідно дотримуватися деякі рекомендації по її застосуванню.Спочатку потрібно провести обробку пошкоджених поверхонь, видалити її сипучі і пухкі шари, очистити від пилу і жирових забруднень, а потім зачистити металевою щіткою або наждачним шкіркою. Нанести хімічний засіб на поверхню і добре просушити, після чого протерти чистою сухою ганчіркою. Роботу слід проводити в приміщенні з хорошою вентиляцією і циркуляцією повітря, використовуючи індивідуальні заходи захисту, спецодяг.

Нанесення Антіржавчіна має здійснюватися тільки на уражені ділянки, при тому, що більш рясні шари корозії вимагають більшої кількості складу. При необхідності операцію можна повторити кілька разів.

Промислові перетворювачі іржі не рекомендується використовувати на тих поверхнях, де наліт утворився під впливом підвищеного вмісту в повітрі сірководню, аміаку або сірчистого газу.

Вибираючи якісний продукт для певної області застосування, необхідно уважно вивчити інструкцію і слідувати рекомендаціям виробника.