Фарби для стелі

Підібрати по:
Виробник
 1. ПРІМАКОЛ (2)
 2. ТИККУРІЛА (3)
 3. КОЛОРІТ (7)
 4. САДОЛІН (9)
 5. СНЄЖКА (6)
 6. ВІВАКОЛОР (2)
 7. КАПАРОЛ (2)
 8. АЛЬПІНА (6)
 9. КОМПОЗІТ (3)
 10. АУРА (5)
Колір
 1. база під колеровку (36)
 2. білий (49)
 3. безбарвний (7)
Використання
 1. всередині (49)
Клас стирання
 1. низький (4)
 2. средній (3)
 3. високий (5)
Матеріал
 1. дерево (10)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (48)
Застосування
 1. баня, сауна (1)
 2. стеля, стіна (31)
 3. меблі (1)
 4. житлова кімната (25)
 5. спальня (16)
 6. передпокій (5)
 7. дитяча (8)
 8. кухня (3)
 9. кафе, ресторан (3)
 10. офіс (7)
 11. ванна, раковина, туалет, басейн (2)
 12. громадське приміщення (4)
 13. нежиле приміщення (12)
 14. хоз. приміщення (6)
 15. жилі приміщення (8)
 16. коридори, сходові клітки (4)
 17. склади, комори (9)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (48)
Ступінь прозорості
 1. укривна (32)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (31)
Тип
 1. звичайна (2)

Сортувати у порядку зменшення

1-20 of 49

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Краща фарба для стелі: вибір, заснований на головних характеристиках матеріалу

При проведенні домашнього ремонту ми часто стикаємося з проблемою вибору фарби, яка ідеально підійшла б для фарбування стель. Ухвалення рішення про вибір такої фарби залежить від типу приміщення, в якому плануються ремонтно-оздоблювальні роботи. Так, для фарбування стель в кухонних приміщеннях або ванних кімнатах потрібні фарби з хорошими вологостійкими властивостями, проте для житлових приміщень такий варіант буде занадто дорогим. Тому для застосування в інших кімнатах (вітальні, дитячій, спальні) підійде більш доступна за ціною фарба, призначена для проведення ремонту в звичайних сухих приміщеннях.

Найпоширенішими в наш час є водорозчинні фарби, які представлені на будівельному ринку в широкому розмаїтті: акрилові, силікатні, силіконові, а також латексні фарби, які однаково хороші для обробки стелі, але мають різні характеристики.

Акрилова фарба для стелі відноситься до водорозчинні фарбам і має високу адгезію. За рекомендаціями фахівців, досить лише двох шарів такої фарби, щоб якісно фарбувати стелю. В результаті такого фарбування покриття буде еластичним, паропроникним і стійким до будь-яких забруднень.

Багато фахівців вважають, що найкращою є водоемульсійна фарба для стелі, оскільки вона легко піддається миттю, зберігаючи при цьому свою текстуру і відтінок кольору. Крім того, можна відзначити зносостійкість і довговічність такої фарби.При фарбуванні будівель зі слабкою гідроізоляцією фундаментів до пофарбованому покриття пред'являються більш високі вимоги щодо паропроникності. У цій ситуації оптимальним вибором стануть силіконові або силікатні фарби. Відмінними рисами таких фарб є: нетоксичність, легкість в нанесенні, безпеку для здоров'я людини, відсутність шкідливих випарів. Вони рівно лягають на будь-яку поверхню, крім покриттів глянсовою фарбою.

Важливим моментом при вирішенні питання, яка найкраща фарба для стелі, є прийняття до уваги певних вимог. Наприклад, для приміщень з підвищеною вологістю підбираються фарби з вмістом додаткових компонентів вологостійкості. Олійні фарби відрізняються різким запахом і, на відміну від водоемульсійних складів, довше висихають.Тому оптимальним варіантом все-таки можна вважати водоемульсійну фарбу, яка завдяки сполучною основі і пігментних речовин утворює після висихання захисну плівку, дозволяючи поверхні «дихати».

Де вигідно купити фарбу для стелі?

Купити фарбу для стелі найвигідніше в нашому інтернет-магазині з огляду на широкого асортименту продукції та доступною цінової політики. Відповідь на питання «фарба для стелі ціна» залежить від типу і головних властивостей матеріалу. Силікатні фарби відрізняються від інших прийнятною вартістю і часто застосовуються для фарбування різних мінеральних поверхонь. Силікатні фарби відрізняються від акрилових меншою еластичністю, однак ідеально підходять для фарбування стін і стель, які піддаються негативному впливу вологи зсередини приміщення.

Силіконові фарби вигідно поєднують в собі характеристики акрилових і силікатних, відрізняються високою паропроникністю, еластичністю, а також стійкістю до забруднень і безпекою. Такі фарби підійдуть практично для будь-якого типу мінеральної поверхні. Силіконову фарбу можна використовувати в якості декоративного покриття, оскільки вона володіє чудовими експлуатаційними властивостями.

Перед нанесенням водно-дисперсійної фарби необхідно підготувати поверхню стелі - ретельно його прогрунтувати. Це допоможе виявити різні дефекти, які візуально не видно на зашпакльованої поверхні. Потім проводиться шліфування дефектних ділянок. Подальшим етапом буде фарбування стелі нерозведеної фарбою. Витрата фарбувального матеріалу визначається його властивостями, головним з яких вважається ступінь покриваності.При виборі фарби рекомендується звертати увагу не на обсяг фарбувального матеріалу в тарі, а на його витрата на 1 метр поверхні.

В процесі нанесення фарбувального складу на стельову поверхню важливо враховувати спрямованість покриття. Наносити останній шар рекомендується у напрямку до джерела світла. Оптимальним інструментом для фінішного покриття стане валик з м'яким ворсом середньої довжини. Важливо врахувати, що поролоновий або раніше використовуваний валик в цьому випадку не підійдуть. Нанесення наступного шару фарби можливо тільки після висихання попереднього. Щоб уникнути впливу сонячних променів на пофарбовану поверхню рекомендується затемнювати вікна в процесі роботи. Важливо не допустити проникнення в приміщення протягів, - це погіршить процес висихання.