Рогнеда WOODMASTER Біосепт-ТРАНС

Рогнеда WOODMASTER Біосепт-ТРАНС
ТРАНСПОРТНИЙ АНТИСЕПТИК
концентрат 1:19
Обліковий номер: 00211
1 148 грн
Виробник Рогнеда (Росія) Концентрат 1:19 Витрата 250-300 г / м2 Собівартість обробки 1,44 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель вода Робочі інструменти занурення, розпилювач, кисть, валик Термін захисту до 6 міс. Види упаковки пластикова каністра 10 л. Використання зовні

Рогнеда WOODMASTER Біосепт-ТРАНС (Рогнеда Вудмайстер Біосепт-ТРАНС) - призначений для забезпечення схоронності свежевипіленних пиломатеріалів від деревоокрашівающіх, цвілевих і дереворазрушающих грибів, а також жуків-древоточцев на період атмосферної сушки, транспортування і зберігання в умовах гігроскопічного та конденсаційного зволоження (виключаючи прямий вплив опадів і води). Призначений для захисту пиломатеріалів при зберіганні і транспортуванні на термін до 6 місяців.

властивості
- висока ефективність біозахисту;
- висока проникаюча здатність;
- не приховує малюнок текстури деревини;
- не впливає на її міцність і склеиваемость;
- не має запаху, не містить органічних розчинників;
- пожежо-і вибухобезпечний;
- не робить шкідливого впливу на здоров'я людей і тварин;
- виготовлений на основі антисептиків нового покоління;
- не викликає корозію чорних і кольорових металів;
- не дає висолів на поверхні деревини.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для обробки дерев'яних поверхонь в умовах гігроскопічного та конденсаційного зволоження (виключаючи прямий вплив атмосферних опадів і води), тобто для обробки пиломатеріалів з різних порід деревини на період атмосферної сушки, зберігання і перевезення в непросушених стані.

ПІДГОТОВКА ПІДСТАВИ:
Не вимагає спеціальної підготовки поверхні. Допускає нанесення на вологу (до 80%), свежеспіленного деревину.
Роботи проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні від + 5 ° С до + 40 ° С. Найбільша ефективність антисептування досягається при обробці пиломатеріалів не пізніше, ніж через 12 годин після розпилювання.

Приготування робочого розчину:
WOODMASTER Біосепт-ТРАНС - концентрат, 5-8% для методу занурення; 7-8% для обробки пензлем, розпиленням.
Для приготування робочого розчину необхідної концентрації здійснюють відповідно до пропорцій в два етапи: в 2/3 необхідного об'єму води додають необхідну кількість концентрату Біосепт-Транс, ретельно перемішують, потім доливають решту 1/3 об'єму води і перемішують.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- 250-300 г / м 2 - при обробці пензлем або розпиленням;
- 135-165 кг / м 3 - при глибокому просочуванню.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Можливі два способи обробки деревини:
1. Занурення матеріалу в робочий розчин.Даний спосіб найбільш ефективний для обробки великої кількості пиломатеріалів в промислових умовах. Кількість розчину у ванні повинно бути таким, щоб покривало рівень штабеля на 50 мм протягом усього процеса антисептування. Штабель занурюють у ванну з розчином, витримують 20-30 секунд для штабелів з прокладкою або 1-2 хвилини для щільних штабелів і витягають. Проантісептірованний пакет витримують над ванною не менше 30 сек. і потім на спец майданчику не менше 3 хв для стіканія і збору надлишкового розчину.
2. Нанесення робочого розчину на поверхню деревини за допомогою розпилювача або будь-якого іншого розпилювального пристрою. Нанесення розчину повинно бути рівномірним по всій оброблюваної поверхні, до досягнення регламентованого витрати.
Рекомендується проводити роботи по обробці деревини при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С. Не допускається обробка замороженої деревини. Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання поверхні (24 години при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%).

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички. При попаданні на шкіру змити водою. При попаданні в очі, промити великою кількістю води, при необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі при температурі не нижче 0 ° С. Допускається одноразове нециклічне заморожування на період транспортування і зберігання. Термін зберігання концентрату - 24 місяці. Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Органічні і неорганічні антисептичні компоненти, ПАР, цільові добавки.

Купити Рогнеда WOODMASTER Біосепт-ТРАНС Транспортний антисептик для дерева

Ваш відгук

You're reviewing: Рогнеда WOODMASTER Біосепт-ТРАНС