NEOMID 46 BiO (НЕОМІД 46 БІО)

NEOMID 46 BiO (НЕОМІД 46 БІО)
АНТИСЕПТИК НА ПЕРІОД БУДІВНИЦТВА
концентрат 1:19
Обліковий номер: 00194
251 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат 1:19 Витрата 100-200 г / м2 Собівартість обробки 0,85 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель вода Робочі інструменти занурення, розпилювач, кисть, валик Термін захисту 8-10 міс Види упаковки пластикова каністра 1 л. , 5 л. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

251 грн
Купити в один клік

ДАНИЙ ТОВАР ТИМЧАСОВО НЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ.

В ДАНИЙ МОМЕНТ НА ЗАМІНУ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:

ECOSEPT 46 Bio - глубокопроникающий антисептик для древесины на период перевозки, хранения и строительства, купить в Киеве, лучшая цена в Украине

NEOMID 46 BiO (Неомид 46 Біо)призначений для захисту деревини (на термін до 8 місяців) при зберіганні і транспортуванні, для захисту об'єктів дерев'яного домобудівництва на період будівництва, для обробки палет використовуваних при зберіганні та транспортуванні харчових продуктів.

властивості
- ефективно захищає деревину від гниття поразки дереворазрушающими і деревоокрашівающіх пліснявими грибами, комахами-червицями, водоростями, мохами, лишайниками;
- є екологічно безпечним, нетоксичним, повністю біорозкладаним консервантом деревини;
- не перешкоджає подальшій обробці деревини;
- не змінює колір і структуру деревини;
- не містить заборонених в в Україні, ЄС та РФ хімічних речовин.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для обробки деревини на період зберігання і транспортування, об'єктів дерев'яного домобудівництва на період будівництва, палет і інших струганих і пиляних дерев'яних поверхонь.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від бруду, смоли, пилу, старої фарби і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір.
Роботи рекомендується проводити по обробці деревини при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
NEOMID 46BiO - концентрат.
Для обробки деревини необхідно розвести препарат будь-якій доступній водою у співвідношенні 1:19. При обробці вологої деревини (вологість вище транспортної), при зберіганні обробленої деревини в умовах підвищеної вологості, концентрацію робочого розчину рекомендується збільшити до 1:15.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
100-200 г / м 2

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Можливі два способи обробки деревини:
1. Рівномірний нанесення робочого розчину на поверхню деревини за допомогою валика, кисті з синтетичним ворсом, або будь-якого розпилювального пристрою.
2. Занурення матеріалу в робочий розчин.Для обробки таким способом використовувати ємності з будь-якого матеріалу. Час занурення в розчин 30-60 секунд. Даний спосіб найбільш ефективний для обробки великої кількості пиломатеріалів в промислових умовах. При обробці щільних пакетів пиломатеріалів, час витримки збільшити до 2-3 хвилин.
Роботи слід проводити на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.
Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання поверхні (не менше 24 годин при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%).
Попередня обробка NEOMID 46BiO надалі дає можливість використовувати цільову комплексну захист деревини продуктами NEOMID для зовнішніх і внутрішніх робіт.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички. При попаданні на шкіру змити водою. При попаданні в очі, промити великою кількістю води, при необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі, оберігати від дії прямих сонячних променів. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. Гарантійний термін зберігання концентрату - 24 місяці, готового розчину - 3 місяці. NEOMID 46 BIO Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Солі органічних і неорганічних кислот і підстав, вода.
Не містить заборонених в Україні, ЄС та РФ хімічних речовин.
Не підлягає обов'язковій сертифікації.

Купити NEOMID 46 BiO Антисептик для проміжної захисту

Ваш відгук

NEOMID 46 BiO (НЕОМІД 46 БІО)