СЕНЕЖ ЕФФО

СЕНЕЖ ЕФФО
Відбілювачі ДЕРЕВИНИ
готовий розчин
Обліковий номер: 00193
180 грн
Виробник СЕНЕЖ (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 150-200 г / м2 Собівартість обробки 5 грн / м2 Колір жовтуватий Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Види упаковки пластикова каністра 5 кг., 10 кг. Використання всередині / зовні

ДАНИЙ ТОВАР ТИМЧАСОВО НЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ.

В ДАНИЙ МОМЕНТ НА ЗАМІНУ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:

Отбеливатель Ecosept 500 (Экосепт 500) эффективно убивает грибок, плесень и черноту на древесине. Купить в Киевев, лучшая цена в УкраинеОтбеливатель Neomid 500 (Неомид 500) эффективно убивает грибок, плесень и черноту на древесине. Купить в Киеве, лучшая цена в Украине

Відбілювач СЕНЕЖ ЕФФО призначений для швидкого глибокого освітлення дерев'яних поверхонь, потемнілих в результаті грибних фарбувань, впливу атмосферних і тимчасових факторів, сонячного УФ випромінювання, а також видалення поверхневого біопоразки різної природи.


властивості
- інтенсивна формула на основі кисень-переносить агента;
- глибоке відбілювання деревини за рахунок посиленого проникнення;
- зберігає ефективність відбілювання при тривалому зберіганні кошти;
- самостійно нейтралізується без утворення висолів;
- видаляє всі види поверхневого ураження деревини;
- придатний для обробки харчової транспортної тари з деревини;
- оброблена деревина безпечна для людини і домашніх тварин;
- має приємний лимонним запахом.

ПРИНЦИП ДІЇ:
Відбілювач СЕНЕЖ ЕФФО активно проникає в поверхневі шари деревини, викликаючи інтенсивне окислення потемнілих фрагментів лігніну і грибних фарбувань по вільно-радикальному механізму, відновлюючи природний колір і саніруя поверхню.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Відбілювач СЕНЕЖ ЕФФО застосовують на струганих, пиляних і рубаних дерев'яних поверхнях, раніше не піддавалися обробці лакофарбовими матеріалами, всередині приміщень і на відкритому повітрі. Засіб не використовують для видалення синяви в товщі деревини. Допускається застосовувати засіб по бетону, плитці, каменю, черепиці, цегли та інших матеріалів для видалення цвілі, моху, водоростей і лишайників.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від залишків старого лакофарбового покриття, пилу, бруду, кори, стружки. Роботи слід проводити в добре провітрюваних приміщеннях або на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С. Ділянки, які не потребують обробки, слід захистити від попадання препарату.

Приготування робочого розчину:
СЕНЕЖ ЕФФО - готовий розчин. Перед застосуванням необхідно перемішати.
Ємності та обладнання для роботи з відбілювачем деревини повинні бути виготовлені з полімерних матеріалів або сталі з полімерним покриттям.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
150-200 г / м 2

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Відбілювач СЕНЕЖ ЕФФО наносять на уражені ділянки пензлем з синтетичного волокна, губкою або щіткою і залишають впливати на 2-3 години. При необхідності обробку повторюють. Вертикальні поверхні обробляють від низу до верху. Великі поверхні зазвичай відбілюють повністю по всій площі. Для зниження впливу на деревину допускається розбавляти СЕНЕЖ ЕФФО водою з розрахунку 1: 1. При фарбуванні деревини раніше, ніж через 10 діб після обробки, вибілені поверхні промити водою; вертикальні поверхні промивати зверху вниз.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Працювати в добре провітрюваному приміщенні в захисних окулярах, рукавичках, респіраторі з фільтруючими коробками марки В (при необхідності). Виключити контакт з відкритими частинами тіла, попадання всередину. При попаданні в очі і рот - промити водою. Клас небезпеки - IV (малонебезпечні) по ГОСТ 12.1.007. Пожежо-, вибухо- безпечно. Утилізувати як побутові відходи. Не змішувати з іншими складами! Виключити контакт з металами!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати і транспортувати відбілювач СЕНЕЖ ЕФФО в прохолодному недоступному для дітей місці. Берегти від прямих сонячних променів! Не допускати нагрівання! Термін придатності - 9 міс. Допускається застосовувати препарат після закінчення терміну придатності зі збільшенням норми витрати.

Купити СЕНЕЖ ЕФФО Відбілювач для деревини

Ваш відгук

You're reviewing: СЕНЕЖ ЕФФО

Вас також можуть зацікавити наступні товари