PINOTEX WOOD PRIMER (Пінотекс ВУД ПРАЙМЕР)

PINOTEX WOOD PRIMER (Пінотекс ВУД ПРАЙМЕР)
ҐРУНТОВКА-АНТИСЕПТИК ДЛЯ ДЕРЕВА
(АКРИЛОВА)
готовий розчин
(1 л, 3 л, 10 л)
Обліковий номер: 00273
369 грн

Виробник PINOTEX (Естонія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 літр на 6-10 м2 Колір безбарвний, матовий Разбавитель вода, розбавляти не рекомендується Робочі інструменти кисть, валик, занурення Види упаковки жерстяна банка 1 л., 3 л., 10 л. Використання всередині / зовні

Применяется снаружи помещений
Применяется для стен и потолков внутри помещений
Глубокопроникающий состав
Защита от грибов, плесени
Защита от появления жука
Наносится кистью
Наносится валиком

* Обов'язкові поля

369 грн
Купити в один клік

PINOTEX WOOD PRIMER (Пінотекс Вуд Праймер) - глибоко вбирається швидковисихаюча деревозащитноє грунтовка, призначена для використання в якості засобу для антисептичної грунтування дерев'яної поверхні перед обробкою фарбою для деревини або деревозахисним засобом на водній основі. Має хороші просочувальні і захисні властивості. Глибоко проникає в структуру деревини, перешкоджає грибкових заражень і появі гнилі деревини. Забезпечує високу адгезію фінішних покриттів до поверхні. Перший крок для захисту дерев'яних поверхонь.
Антисептическое грунтование вагонки составом PINOTEX WOOD PRIMER
властивості
- містить фунгіциди, для захисту деревини від цвілі, синяви та гнилі;
- глибоко вбирається в поверхню деревини;
- забезпечує хорошу прилипання для наступного покриття поверхні;
- допомагає уникнути появи шкідників в деревині;
- практично без запаху.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Нові та очищені до чистої деревини дерев'яні поверхні при зовнішніх і внутрішніх роботах, напр. стін, дверей, окнних рам та ін. дерев'яних поверхонь. Підходить для просочування як пиленой, так і строганой поверхні. Не підходить для обробки зараженої грибками або населеної шкідниками деревини.

Інші антисептичні-грунтовки для древян поверхонь Ви можете знайти в категорії Грунтовки для дерева >>>

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Оброблювана поверхня повинна бути сухою і чистою, без грибкових уражень (синява, цвіль, грибків гнилі), бруду, смоли, жирових забруднень. З попередньо пофарбованої поверхні необхідно видалити стару фарбу. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем ECOSEPT 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. На всіх етапах обробки деревина повинна бути сухою, вміст вологи менше 20%.

Приготування робочого розчину:
Перед використанням деревозащитноє засіб ретельно перемішувати. Виріб готовий до використання і не вимагає розведення.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- для пиляної деревини - 1 літр на 4-6 м 2
- для строганой деревини - 1 літр на 8-10 м 2
Точний витрата залежить від властивостей поверхні, що фарбується і кольору.
Грунтование деревянного дома антисептическим грунтом PINOTEX WOOD PRIMER (Пинотекс Вуд Праймер)
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити пензлем безперервним шаром уздовж деревних волокон, звертаючи особливу увагу на ті місця, де очікується постійне зіткнення з водою і / або сонячним випромінюванням. Обробити поверхню 1 - 2 рази. Особливо ретельно обробити торці деревного настилу, просочити їх до насичення. Якщо є можливість, можна наносити також методами розпилення і занурення.
Не рекомендується фарбувати в дуже жарку або вітряну погоду і під прямим сонячним випромінюванням. Це викликає дуже інтенсивне випаровування розчинника при висиханні, що перешкоджає всмоктуванню грунтовки в деревину. Перед наступною обробкою дати загрутнованной поверхні просохнути не менше 24 годин. Для забезпечення максимального захисного ефекту після висихання шару грунтовки нанести на поверхню засіб або фарбу для захисту деревини на водній основі ( Pinotex Doors & Windows , Pinotex Interior ).

Час висихання від пилу: 12-24 години при температурі + 20 ° С і нормальної вологості повітря 65%.
Інструмент відразу після закінчення робіт промити водою.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Шкідливо при ковтанні! При ковтанні може викликати пошкодження легенів! Берегти від дітей! Уникати вдихання парів! Уникати попадання на шкіру! При ковтанні назамедлітельно звернутися до лікаря, показавши йому упаковку продукції і етикетку! Іспользвать продукцію в добре вентильованому приміщенні.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати в сухому прохолодному місці. Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Термін зберігання 24 місяці. Розкриту тару зберігати з щільно закритою кришкою, час зберігання в частково заповненій тарі коротше.

УТИЛІЗАЦІЯ:
Залишки продукту не зливати в каналізацію, у водойми і на землю. Упаковку з повністю висохлими залишками продукту утилізувати як побутове сміття.

Купити PINOTEX WOOD PRIMER глибокопроникаючу антисептичну грунтовку для деревини

Ваш відгук

PINOTEX WOOD PRIMER (Пінотекс ВУД ПРАЙМЕР)

Вас також можуть зацікавити наступні товари