TIKKURILA VALTTI POHJUSTE (PRIMER) Тиккурила Валтті Пох'юсте (праймер)

TIKKURILA VALTTI POHJUSTE (PRIMER) Тиккурила Валтті Пох'юсте (праймер)
ҐРУНТОВКА-АНТИСЕПТИК ДЛЯ ДЕРЕВА
готовий розчин
(0,9 л, 2,7 л, 9 л)
Обліковий номер: 00408
323 грн

Виробник TIKKURILA (Фінляндія) Концентрат готовий склад Витрата готового розчину 4-10 м² / л. (в залежності від способу нанесення і оброблюваної поверхні) Колір безбарвний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, розпилювач Види упаковки жерстяна банка / відро 0,9 л., 2,7 л., 9л. Використання зовні

Применяется для стен снаружи помещений
Наносится кистью
Наносится распылителем
Обрабатывается при помощи погружения

* Обов'язкові поля

323 грн
Купити в один клік

TIKKURILA VALTTI POHJUSTE (PRIMER) Тиккурила Валтті Пох'юсте (праймер) - це безбарвний грунтовки антісептірующіе склад для деревини, що застосовується для обробки поверхонь зовні приміщень.

Грунт-антисептик для дерева Тіккуріла Валтти Пох'юсте (Праймер), створює адгезійний шар для зчеплення з лессирующими і покривають складами. А також, містить в своєму складі антісептірующіе компоненти, які запобігають появи грибкових організмів, цвілі, синяви та комах древоточцев.

властивості
- надає поверхні кращу чіпкість з лессирующими і покривними складами;
- захищає деревину від гниття і пересихання, грибка, цвілі і дереворуйнівних комах;
-
глибоко проникає в деревину;
- містить натуральне лляне масло;
- легко наноситься.

Інші антисептичні грунтовки для дерева Ви можете знайти в категорії Грунтовки для дерева >>>

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Грунт-антисептик Тіккуріла Валтти Пох'юсте (Праймер) застосовується для початкової (стартової) обробки дерев'яних поверхонь зовні приміщень перед нанесенням фінішного шару.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
4-10 м² / л. (В залежності від способу нанесення і оброблюваної поверхні).

УМОВИ ПРИ ОБРОБЦІ:
Оброблювана деревина повинна бути сухою, її вологість не повинна перевищувати 20%. Температура навколишнього середовища, складу і оброблюваної поверхні не повинна бути нижче + 5 ° С. Вологість повітря не повинна перевищувати 80%.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня, на яку буде наноситися грунт-антисептик, повинна бути чистою і сухою, без смолянистих утворень і жирних плям. Якщо на поверхні є ділянки уражені: грибком, пліснявою, синявою, деревина потемніла, то рекомендується попередньо обробити її відбілювачем для деревини Ecosept-500. Відбілювач продезинфікує, усуне уражені ділянки і поверне деревині її первісний колір.

Приготування робочого розчину:
Грунтовка-антисептик Тіккуріла Валтти Пох'юсте (Праймер) - це готовий до застосування склад, що не вимагає приготування.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед застосуванням необхідно перемішати склад. Наносити грунт-антисептик слід рясно, використовуючи кисть, розпилювач або занурюючи дерев'яні елементи до складу. Торці деревини потрібно обробляти особливо ретельно, так як вони більш схильні до біологічним загрозам.
Пам'ятайте що, наносити грунтувальний антисептик необхідно безпосередньо перед нанесенням фінішного покриття. Якщо обробка фінішним шаром затрималася, то необхідно повторно обробити поверхню грунтовки антисептиком.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Склад тримати подалі від дітей і домашніх тварин. При роботі з грунтовки антисептиком необхідно використовувати індивідуальні захисні: спецодяг, рукавички, окуляри і респіратор (можна пелюстка). У випадки потрапляння на відкриті ділянки шкіри, в очі або ротову порожнину, промити чистою проточною водою і в разі потреби викликати швидку допомогу.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Склад необхідно зберігати і перевозити в щільно закритій заводській тарі. При перевезенні надійно упакувати. Уникати потрапляння ультрафіолетових променів на тару. Чи не переморажівать склад!

УТИЛІЗАЦІЯ:
Залишки продукту і його тару передати на пункт по переробці побутових відходів.Купити Тиккурила Валтті Пох'юсте (праймер) Ґрунтувальний деревозахистний антисептик для зовнішніх робіт

Ваш відгук

You're reviewing: TIKKURILA VALTTI POHJUSTE (PRIMER) Тиккурила Валтті Пох'юсте (праймер)

Вас також можуть зацікавити наступні товари