PINOTEX BASE (Пінотекс Бейс)

PINOTEX BASE (Пінотекс Бейс)
ҐРУНТОВКА-АНТИСЕПТИК ДЛЯ ДЕРЕВА
(Алкідних)
готовий розчин
(1 л, 3 л, 10 л)
Обліковий номер: 00272
319 грн

Виробник PINOTEX (Естонія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 літр на 6-10 м2 Колір безбарвний, матовий Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Види упаковки жерстяна банка 1 л., 3 л., 10 л. Використання зовні

Применяется снаружи помещений
Глубокопроникающий состав
Защита от грибов, плесени
Защита от появления жука
Наносится кистью
Наносится валиком
Наносится пневмораспылителем

* Обов'язкові поля

319 грн
Купити в один клік

PINOTEX BASE (Пінотекс Бейс) - безбарвна деревозащитноє грунтовка, призначена для використання в якості засобу для грунтування дерев'яної поверхні перед обробкою фарбою для деревини або деревозахисним засобом. Має хороші просочувальні і захисні властивості. Глибоко проникає в структуру деревини, перешкоджає грибкових заражень і появі гнилі деревини. Забезпечує високу адгезію фінішних покриттів до поверхні. Перший крок для захисту дерев'яних поверхонь.
Дом пропитаный PINOTEX BASE (Пинотекс Бейс) легко выдержит осенне-зимне-весенний сезон без потемнения, развития плесени или грибка
властивості
- містить фунгіциди, для захисту деревини від цвілі, синяви та гнилі;
- глибоко вбирається в поверхню деревини;
- забезпечує хорошу адгезію для наступних покриттів;
- допомагає уникнути появи шкідників в деревині;
- добре прилипає до чистої деревини.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Нові та очищені до чистої деревини дерев'яні поверхні при зовнішніх роботах, напр., Дерев'яні фасади, огорожі, двері, вікна, дерев'яний настил, паркани, звиси. Підходить для просочування як пиленой, так і строганой поверхні. Не підходить для обробки зараженої грибками або населеної шкідниками деревини.

Інші антисептичні-грунтовки для древян поверхонь Ви можете знайти в категорії Грунтовки для дерева >>>

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Оброблювана поверхня повинна бути сухою і чистою, без грибкових уражень (синява, цвіль, грибків гнилі), бруду, смоли, жирових забруднень. З попередньо пофарбованої поверхні необхідно видалити стару фарбу. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем ECOSEPT 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. На всіх етапах обробки деревина повинна бути сухою, вміст вологи менше 20%.
После шлифования сруб покрыли грунтовкой PINOTEX BASE, подготовили к финишной покраске
Приготування робочого розчину:
Перед використанням деревозащитноє засіб ретельно перемішувати. Виріб готовий до використання і не вимагає розведення.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- для пиляної деревини - 1 літр на 4-8 м 2
- для строганой деревини - 1 літр на 6-10 м 2
Точний витрата залежить від властивостей поверхні, що фарбується і кольору.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити пензлем безперервним шаром уздовж деревних волокон, звертаючи особливу увагу на ті місця, де очікується постійне зіткнення з водою і / або сонячним випромінюванням. Обробити поверхню 1 - 2 рази. Особливо ретельно обробити торці деревного настилу, просочити їх до насичення. Якщо є можливість, можна наносити також методами розпилення і занурення.
Не рекомендується фарбувати в дуже жарку або вітряну погоду і під прямим сонячним випромінюванням. Це викликає дуже інтенсивне випаровування розчинника при висиханні, що перешкоджає всмоктуванню грунтовки в деревину. Перед наступною обробкою дати загрунтованной поверхні просохнути не менше 24 годин. Для забезпечення максимального захисного ефекту після висихання шару грунтовки нанести на поверхню засіб або фарбу для захисту деревини ( Pinotex Classic , Pinotex Ultra ).

Час висихання від пилу: 12-24 години при температурі + 20 ° С і нормальної вологості повітря 65%.
Інструмент відразу після закінчення робіт промити уайт-спиритом або теплою водою з милом.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Вогненебезпечно. При проведенні робіт, а також після їх закінчення, ретельно провітрити приміщення. Забороняється палити і користуватися відкритим вогнем. Уникати потрапляння в очі і на відкриті ділянки тіла, а також вдихання парів і аерозолю. У разі ковтання негайно звернутися до лікаря та пред'явити упаковку або етикетку препарату. Берегти від дітей!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати в сухому прохолодному місці. Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Склад витримує транспортування при мінусовій температурі. Термін зберігання 60 місяців. Розкриту тару зберігати з щільно закритою кришкою, час зберігання в частково заповненій тарі коротше.

УТИЛІЗАЦІЯ:
Залишки продукту не зливати в каналізацію, у водойми і на землю. Упаковку з повністю висохлими залишками продукту утилізувати як побутове сміття.

Купити PINOTEX BASE деревозащитноє глубокопроникающая анісептіческая грунтовка

Ваш відгук

PINOTEX BASE (Пінотекс Бейс)

Вас також можуть зацікавити наступні товари