PINOTEX ULTRA (Пінотекс Ультра)

PINOTEX ULTRA (Пінотекс Ультра)
Фасадні деревозащитноє ЛАЗУРЬ
(Алкідних)
готовий склад
(1 л, 3 л, 10 л)
Обліковий номер: 00271

Звичайна ціна: 399 грн

Special Price 319 грн

Виробник PINOTEX (Естонія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 літр на 8-12 м2 Колір безбарвний, калужница, орегон, дерево тика, горіх, червоне дерево, горобина, палісандр, чорний + 35 додаткових відтінків Блиск напівглянцевий Разбавитель уайт-спірит Робочі інструменти кисть, валик Термін захисту до 8 років Види упаковки жерстяна банка 1 л., 3 л., 10 л. Використання зовні

Применяется снаружи помещений
Наносится кистью
Наносится валиком

* Обов'язкові поля

Звичайна ціна: 399 грн

Special Price 319 грн

Купити в один клік

PINOTEX ULTRA LASUR (Пінотекс Ультра ЛАЗУРЬ) - високоустойчіви декоративний засіб для захисту деревини. Забезпечує надійний захист від УФ-випромінювання. Підкреслює красиву фактуру деревини. Запобігає грибкові зараження і поява шкідників. Склад призначений для захисту і фінішної декоративної обробки поверхні деревини при зовнішніх роботах.
Дом покрашен PINOTEX ULTRA орех
властивості
- зберігає і підкреслює природну структуру деревини;
- містить УФ-фільтри для додаткового захисту від сонячного випромінювання;
- добре вбирається і зручно наноситься пензлем, валиком, фарборозпилювачем;
- утворює на поверхні еластичну і водостійку покривочних плівку;
- попереджає поширення цвілі і водоростей на поверхневому покритті.

Завантажити Ваш або опис PINOTEX ULTRA LASUR

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Нові та оброблені раніше деревозахисним засобом дерев'яні поверхні при зовнішніх роботах, наприклад, дерев'яні фасади, огорожі, двері, вікна, навіси, конструкції з колод і т. Д. Виріб призначений для декоративного оздоблення деревини. Особливо добре підходить для фарбування пиляних поверхонь, також застосовується для струганої дерев'яної поверхні.

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Має 7 основних кольорів: безбарвний, калужница, орегон, горобина, червоне дерево, дерево тика, горіх, палісандр.
PINOTEX ULTRA LASUR Main Colors

ДОДАТКОВІ КОЛЬОРУ ПІД колеровку:
PINOTEX ULTRA LASUR Add Colors

PINOTEX ULTRA LASUR

БЛИСК:
Утворює напівглянсову плівку (подібно лаку).

Інші блакиті і просочення для фасаду Ви можете знайти в категорії лазурит і ПРОСОЧЕННЯ ДЛЯ фасаду >>>

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Оброблювана поверхня повинна бути сухою і чистою, без грибкових уражень (синява, цвіль, грибків гнилі), бруду, смоли, жирових забруднень. З попередньо пофарбованої поверхні необхідно видалити стару фарбу. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем ECOSEPT 500, Дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. На всіх етапах обробки деревина повинна бути сухою, вміст вологи менше 20%. Для забезпечення максимального захисного ефекту заґрунтувати нові або очищені від старої фарби дерев'яні поверхні один раз безбарвною деревозащитноє ґрунтовкою PINOTEX BASE . Покривне фарбування виконувати не раніше, ніж через 24 години після грунтування поверхні. Особливо ретельно обробити торці деревного настилу, просочуючи їх до насичення. Перед покривним фарбуванням переконатися, що загрунтовані поверхню досить просохла.

Приготування робочого розчину:
Перед використанням і під час роботи деревозащитноє засіб ретельно перемішувати. Виріб готовий до використання і не вимагає розведення.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- для пиляної деревини - 1 літр на 4-8 м 2
- для строганой деревини - 1 літр на 8-12 м 2
Точний витрата залежить від властивостей поверхні, що фарбується і кольору.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком або фарбопультом в 1-2 шари при температурі +5 ... + 30 ° С. Для відновлення поверхні, покритої раніше виробом Pinotex Ultra Lasur, досить одного покривного шару. Кожен наступний покривний шар робить колір більш темним, глянцевим і більш стійким. Стійкість до сонячного випромінювання можна підвищити шляхом використання засобу Pinotex Ultra більш темних тонів.
Уникати фарбування у вітряну погоду, а також під впливом прямих сонячних променів, оскільки занадто інтенсивне випаровування розчинника може перешкоджати всмоктуванню вироби в деревину. Виріб наносити на поверхню безперервним шаром уздовж деревних волокон. Особливу увагу звернути на поверхні, що знаходяться в постійному контакті з водою і / або сонячним випромінюванням. Для забезпечення однорідного кольору можна пройтися по всій обробленої поверхні сухим пензлем протягом 10-20 хвилин після нанесення вироби на поверхню. Ретельна обробка торців дерев'яного настилу помітно підвищує стійкість деревини до вологи. Перед установкою дерев'яного настилу та ін. Деталей рекомендується їх покрити хоча б одним шаром також і з тильної сторони.

Час висихання від пилу: 12-24 години при температурі + 20 ° С і нормальної вологості повітря 65%.
Інструмент відразу після закінчення робіт промити уайт-спиритом або теплою водою з милом.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Вогненебезпечно. При проведенні робіт, а також після їх закінчення, ретельно провітрити приміщення. Забороняється палити і користуватися відкритим вогнем. Уникати потрапляння в очі і на відкриті ділянки тіла, а також вдихання парів і аерозолю. У разі ковтання негайно звернутися до лікаря та пред'явити упаковку або етикетку препарату. Берегти від дітей!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати в сухому прохолодному місці. Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Склад витримує транспортування при мінусовій температурі. Термін зберігання 60 місяців. Розкриту тару зберігати з щільно закритою кришкою, час зберігання в частково заповненій тарі коротше.

УТИЛІЗАЦІЯ:
Залишки продукту не зливати в каналізацію, у водойми і на землю. Упаковку з повністю висохлими залишками продукту утилізувати як побутове сміття.

Купити PINOTEX ULTRA LAZUR Деревозахисний текстуроване покриття

    Відгуки покупців
  1. Fillip (30.11.2018)

    Дуже великий вибір в магазині, зупинився на фірмі Пінотекс. буду пробувати.

Ваш відгук

PINOTEX ULTRA (Пінотекс Ультра)

Вас також можуть зацікавити наступні товари