PINOTEX CLASSIC (Пінотекс КЛАСІК)

PINOTEX CLASSIC (Пінотекс КЛАСІК)
ФАСАДНА деревозащитноє Просочення
(Алкідних)
готовий склад
(1 л, 3 л, 10 л)
Обліковий номер: 00270

Звичайна ціна: 369 грн

Special Price 295 грн

Виробник PINOTEX (Естонія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 літр на 8-12 м2 Колір безбарвний, калужница, осінній клен, орегон, дерево тика, горіхове дерево, червоне дерево, палісандр, горобина + 30 додаткових відтінків Блиск матовий Разбавитель уайт-спірит Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач Термін захисту до 5 років Види упаковки жерстяна банка 1 л., 3 л., 10 л. Використання зовні

Применяется снаружи помещений
Наносится кистью
Наносится валиком

* Обов'язкові поля

Звичайна ціна: 369 грн

Special Price 295 грн

Купити в один клік

PINOTEX CLASSIC LASUR (Пінотекс КЛАСІК ЛАЗУРЬ) - ефективне декоративний засіб для захисту деревини. Призначений для захисту і фінішної декоративної обробки поверхні деревини при зовнішніх роботах. Дає шовкове на дотик матове покриття.
Дом покрашен PINOTEX CLASSIC красное дерево
властивості
- зберігає і підкреслює природну структуру деревини;
- добре вбирається і зручно наноситься пензлем, валиком, фарборозпилювачем;
- утворює тонку, але міцну покривні плівку;
- захищає деревину від освіти синяви і цвілі;
- використовується як в системі, так і як окремий виріб (без грунту).

Завантажити Ваш або опис PINOTEX CLASSIC LASUR

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Нові та оброблені раніше деревозахисним засобом дерев'яні поверхні при зовнішніх роботах, наприклад, дерев'яні фасади, огорожі, двері, вікна, навіси, конструкції з колод і т. Д. Виріб призначений для декоративного оздоблення деревини. Особливо добре підходить для фарбування пиляних поверхонь, також застосовується для струганої дерев'яної поверхні.

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Має 7 основних кольорів: безбарвний, калужница, осінній клен, орегон, дерево тика, горіхове дерево, червоне дерево, палісандр, горобина.
PINOTEX CLASSIC (Пинотекс Классик) - декоративное средство для защиты древесины. Купить в Киев, лучшая цена в Украине
ДОДАТКОВІ КОЛЬОРУ ПІД колеровку:
PINOTEX CLASSIC (Пинотекс Классик) - текстурный декоративный состав для защиты древесины. Купить в Киев, лучшая цена в Украине

PINOTEX CLASSIC LASUR (ПИНОТЕКС КЛАССИК ЛАЗУРЬ)

БЛИСК:
Від матового до полуматовго, в залежності від кількості нанесених шарів.

Інші склади для фарбування деревини Ви можете знайти в категорії Декоративні просочення на розчиннику >>>

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Оброблювана поверхня повинна бути сухою і чистою, без грибкових уражень (синява, цвіль, грибків гнилі), бруду, смоли, жирових забруднень. З попередньо пофарбованої поверхні необхідно видалити стару фарбу. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем ECOSEPT 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. На всіх етапах обробки деревина повинна бути сухою, вміст вологи менше 20%. Для забезпечення максимального захисного ефекту заґрунтувати нові або очищені від старої фарби дерев'яні поверхні один раз безбарвною деревозащитноє ґрунтовкою Pinotex Base. Покривне фарбування виконувати не раніше, ніж через 24 години після грунтування поверхні. Особливо ретельно обробити торці деревного настилу, просочуючи їх до насичення. Перед покривним фарбуванням переконатися, що загрунтовані поверхню досить просохла.

Приготування робочого розчину:
Перед використанням і під час роботи деревозащитноє засіб ретельно перемішувати. Виріб готовий до використання і не вимагає розведення.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- для пиляної деревини - 1 літр на 7-9 м 2
- для строганой деревини - 1 літр на 12-16 м 2
Точний витрата залежить від властивостей поверхні, що фарбується і кольору.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком або фарбопультом в 1-2 шари при температурі +5 ... + 30 ° С. Для відновлення поверхні, покритої раніше виробом Pinotex Classic, досить одного покривного шару. Кожен наступний покривний шар робить колір більш темним, глянцевим і більш стійким. Стійкість до сонячного випромінювання можна підвищити шляхом використання засобу Pinotex Classic більш темних тонів.
Уникати фарбування у вітряну погоду, а також під впливом прямих сонячних променів, оскільки занадто інтенсивне випаровування розчинника може перешкоджати всмоктуванню вироби в деревину. Виріб наносити на поверхню безперервним шаром уздовж деревних волокон. Особливу увагу звернути на поверхні, що знаходяться в постійному контакті з водою і / або сонячним випромінюванням. Для забезпечення однорідного кольору можна пройтися по всій обробленої поверхні сухим пензлем протягом 10-20 хвилин після нанесення вироби на поверхню. Ретельна обробка торців дерев'яного настилу помітно підвищує стійкість деревини до вологи. Перед установкою дерев'яного настилу та ін. Деталей рекомендується їх покрити хоча б одним шаром також і з тильної сторони.

Час висихання від пилу: 12-24 години при температурі + 20 ° С і нормальної вологості повітря 65%.
Інструмент відразу після закінчення робіт промити уайт-спиритом або теплою водою з милом.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Вогненебезпечно. При проведенні робіт, а також після їх закінчення, ретельно провітрити приміщення. Забороняється палити і користуватися відкритим вогнем. Уникати потрапляння в очі і на відкриті ділянки тіла, а також вдихання парів і аерозолю. У разі ковтання негайно звернутися до лікаря та пред'явити упаковку або етикетку препарату. Берегти від дітей!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати в сухому прохолодному місці. Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Склад витримує транспортування при мінусовій температурі. Термін зберігання 60 місяців. Розкриту тару зберігати з щільно закритою кришкою, час зберігання в частково заповненій тарі коротше.

УТИЛІЗАЦІЯ:
Залишки продукту не зливати в каналізацію, у водойми і на землю. Упаковку з повністю висохлими залишками продукту утилізувати як побутове сміття.

Купити PINOTEX Classic Деревозахисний текстуроване покриття

  Відгуки покупців
 1. Татьяна (30.11.2018)

  Благодарим компанию Соломонплюс за помощь по подбору деревазащитного средства.Мы получили отличный результат))))

 2. Джордж (02.09.2017)

  Для наружного применения. По каким признакам определяется можно ли его использовать внутри помещения? Помогите, пожалуйста, если знаете, объясните. Просто в квартире хотим проморить паркет белым цветом, но боимся чтоб потом небыло токсичных выделений, так-как под паркетом теплый пол электро, а дома маленький ребёнок бегающий босеком.

  Администрация:
  Пропитки для применения внутри помещения определяются по количеству летучих соединений входящий в состав, данная пропитка не подходит для внутренних работ, обратитесь к нашим менеджерам и они подскажут нужные варианты для вашей задачи.

Ваш відгук

PINOTEX CLASSIC (Пінотекс КЛАСІК)

Вас також можуть зацікавити наступні товари