NEOMID ОЗП PROFF (НЕОМІД ОЗП ПРОФ)

NEOMID ОЗП PROFF (НЕОМІД ОЗП ПРОФ)
ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (1 ГРУПА)
Обліковий номер: 00265
250 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 група - 500 гр / м2
2 група - 300 гр / м2
Собівартість обробки 18,4 грн / м2 - 1 група
11,99 грн / м2 - 2 група
Колір червоний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту до 7 років Види упаковки пластикова каністра 5 кг, 25 кг Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

250 грн
Купити в один клік

Сертифікований "Державним ценром сертифікації МНС України" (сертифікат відповідності № UA1.016.0095967-15)

Вогнебіозахисні складу NEOMID ОЗП Proff (Неомид ОЗП Проф) - високоефективний засіб для комплексного захисту деревини всередині і зовні приміщень від вогню (запалення і розповсюдження полум'я) і різних видів дереворазрушающих і деревоокрашівающіх цвілевих грибів. Перекладає деревину в важкозаймистий і трудногорючий матеріал, забезпечуючи I (першу) групу вогнезахисної ефективності згідно з ГОСТ 16363-98.
Оброблена деревина не вимагає не вимагає обов'язкової забарвлення лакофарбовими матеріалами в разі експлуатації в умовах відсутності вимивання, в іншому випадку деревина повинна бути захищена водостійким лакофарбовим покриттям. При дотриманні зазначених умов експлуатації термін збереження вогнезахисного ефекту - до 7 років.


властивості
- тривалий захист на строк до 7 років;
- забезпечує 1 (вищу) групу вогнезахисної ефективності;
- ефективно захищає від біопораженій і комах;
- при обробці деревина тонується в червоний колір, для візуального контролю якості проведених робіт;
- не перешкоджає подальшому склеюванню і фарбуванню.

ПРИНЦИП ДІЇ:
Склад вбирається в деревину, утворюючи огнебіостойкій захисний шар. При контакті з вогнем захисний шар складу спучується і утворює вогнетривкий теплоізоляційний екран, який перекриває доступ кисню до основи і не дає можливості деревині досягти температури займання.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Застосовує для обробки рубаних, пиляних, струганих дерев'яних поверхонь, нових раніше не оброблених ЛФМ дерев'яних конструкцій, таких як: стіни, обшивка, фасади, тераси, елементи жорсткої покрівлі, лаги, крокви, паркани, вікна, двері, декоративні частини, піддони і інші стругані, пилені, колод конструктивні елементи.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від кори, бруду, смоли, пилу, старих лакофарбових покриттів, масляних і бітумних плям і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
NEOMID ОЗП Proff - готовий розчин.
Перед застосуванням необхідно перемішати. Ємності та обладнання для роботи з препаратом повинні бути виготовлені з пластмаси, скла, нержавіючої сталі, алюмінію.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
500 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення I групи вогнезахисної ефективності.
300 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення II групи вогнезахисної ефективності.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Можливі два способи обробки деревини:
1. Нанесення робочого розчину на поверхню деревини за допомогою валика, кисті з синтетичним ворсом, фарбопульта в 3-5 шарів (до досягнення необхідної витрати) без проміжної сушки.
2.Занурення матеріалу в робочий розчин. Час витримки в робочому розчині - 40-120 хвилин.
Для прискорення поглинання рекомендується нагріти NEOMID ОЗП Proff до температури 50-60 ° С. Температура оброблюваної поверхні повинна бути не нижче + 5 ° С. Нанесення розчину повинно бути рівномірним по всій оброблюваної поверхні. Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів на строк не менше 24 годин. Після обробки деревину можна покривати лакофарбовими матеріалами, наприклад, деревозахистних лессирующими складами або лаками для дерева . При використанні лакофарбових матеріалів необхідно в непомітному місці провести пробне фарбування для визначення взаємодії і сумісності одержуваних покриттів.
В процесі експлуатації необхідний періодичний контроль оброблених поверхонь. При виявленні порушень цілісності захищених поверхонь (тріщини, відколи й ін.) Або активного вимивання кошти необхідно провести повторну обробку.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, гумові рукавички, захисний одяг, при нанесенні фарбопультом додатково використовувати респіратор. При попаданні засобу на слизові оболонки і шкірні покриви - змити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від + 5 ° С до + 40 ° С в щільно закритій оригінальній тарі. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. Гарантійний термін зберігання 12 місяців. В процесі зберігання склад допускається помутніння і наявність невеликої кількості осаду. NEOMID ОЗП Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99

СКЛАД:
Солі антипиренов, біоцидниє добавки, вода.

Купити NEOMID ОЗП Proff Вогнебіозахист для деревини (1-я група вогнезахисної ефективності)

Ваш відгук

NEOMID ОЗП PROFF (НЕОМІД ОЗП ПРОФ)

Вас також можуть зацікавити наступні товари