NEOMID ОЗП (НЕОМІД ОЗП)

NEOMID ОЗП (НЕОМІД ОЗП)
ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (2 ГРУПА)
Обліковий номер: 00264
174 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 500 г / м2 Собівартість обробки 12,7 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпорошення, занурення Термін захисту до 7 років Види упаковки пластикова каністра 5 кг, 10 кг Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

174 грн
Купити в один клік

Сертифікований "Державним ценром сертифікації МНС України" (сертифікат відповідності № UA1.016.0095964-15)

Вогнебіозахисні складу NEOMID ОЗП (Неомид ОЗП) - ефективний засіб для вогнезахисту і антисептування деревини для зовнішніх і внутрішніх робіт. Перекладає деревину в важкозаймистий матеріал, забезпечуючи II (другу) групу вогнезахисної ефективності по ГОСТ16363-98, захищає від гниття, виникнення цвілі, поразки комахами-червицями. Призначений для обробки деревини і виробів на її основі. Вогнебіозахисні складу NEOMID ОЗП ускладнює поширення полум'я по поверхні деревини і тим самим полегшує пожежогасіння, охороняє виріб від загоряння при впливі низькокалорійних джерел запалювання (сірник, недопалок, іскра, короткого замикання або зварювання).
Оброблена деревина не вимагає обов'язкової забарвлення лакофарбовими матеріалами в разі експлуатації в умовах відсутності вимивання, в іншому випадку оброблена деревина повинна бути захищена водостійким лакофарбовим покриттям.

властивості
- тривалий захист на строк до 7 років;
- забезпечує 2 групу вогнезахисної ефективності;
- ефективно захищає від біопораженій і комах;
- не пошкоджує і не забарвлює оброблювані поверхні;
- не перешкоджає подальшому фарбуванню.

ПРИНЦИП ДІЇ:
Склад вбирається в деревину, утворюючи огнебіостойкій захисний шар. При контакті з вогнем захисний шар складу спучується і утворює вогнетривкий теплоізоляційний екран, який перекриває доступ кисню до основи і не дає можливості деревині досягти температури займання.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Застосовує для обробки рубаних, пиляних, струганих дерев'яних поверхонь, нових раніше не оброблених ЛФМ дерев'яних конструкцій, таких як: стіни, обшивка, фасади, тераси, елементи жорсткої покрівлі, лаги, крокви, паркани, вікна, двері, декоративні частини, піддони і інші стругані, пилені, колод конструктивні елементи.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від кори, бруду, смоли, пилу, старих лакофарбових покриттів, масляних і бітумних плям і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
NEOMID ОЗП - готовий розчин.
Перед застосуванням необхідно перемішати. Ємності та обладнання для роботи з препаратом повинні бути виготовлені з пластмаси, скла, нержавіючої сталі, алюмінію.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
500 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення II групи вогнезахисної ефективності.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Можливі два способи обробки деревини:
1. Нанесення робочого розчину на поверхню деревини за допомогою валика, кисті з синтетичним ворсом, фарбопульта в 4-5 шарів (до досягнення необхідної витрати) без проміжної сушки.
2. Занурення матеріалу в робочий розчин. Час витримки в робочому розчині - 90-120 хвилин.
Для прискорення поглинання рекомендується нагріти NEOMID ОЗП до температури 50-60 ° С. Температура оброблюваної поверхні повинна бути не нижче + 5 ° С. Нанесення розчину повинно бути рівномірним по всій оброблюваної поверхні. Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів на строк не менше 24 годин. Після обробки деревину можна покривати лакофарбовими матеріалами, наприклад, деревозахистних лессирующими складами або лаками . При використанні інших лакофарбових матеріалів необхідно в непомітному місці провести пробне фарбування для визначення сумісності одержуваних покриттів.
В процесі експлуатації необхідний періодичний контроль оброблених поверхонь. При виявленні порушень цілісності захищених поверхонь (тріщини, відколи й ін.) Або активного вимивання кошти необхідно провести повторну обробку.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, гумові рукавички, захисний одяг, при нанесенні фарбопультом додатково використовувати респіратор. При попаданні засобу на слизові оболонки і шкірні покриви - змити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від + 5 ° С до + 40 ° С в щільно закритій оригінальній тарі. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. Гарантійний термін зберігання 5 років. В процесі зберігання складу може випадати білий осад, який розчиняється при нагріванні або перемішуванні. NEOMID ОЗП Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99

СКЛАД:
Біоцид, солі неорганічних кислот, вода, змочувач.

Купити NEOMID ОЗП Вогнебіозахист для деревини (2-я група вогнезахисної ефективності)

Ваш відгук

NEOMID ОЗП (НЕОМІД ОЗП)

Вас також можуть зацікавити наступні товари
 • БАР'ЄР-1
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (1 ГРУПА)
  готовий розчин
  (5 л, 10л)
  129 грн
 • СТРАЖ-2 БС-13
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (1 ГРУПА)
  готовий розчин
  (5 кг, 10кг)
  249 грн
 • NEOMID ОЗП PROFF (НЕОМІД ОЗП ПРОФ)
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (1 ГРУПА)
  250 грн
 • AFS БС-13 (АФС БС-13)
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (1 ГРУПА)
  Концентрат 1:10
  (1 кг.)
  77 грн