БАР'ЄР-1

БАР'ЄР-1
ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (1 ГРУПА)
готовий розчин
(5 л, 10л)
Обліковий номер: 00185
129 грн
Виробник БАР'ЄР (УКРАЇНА) Концентрат готовий розчин Витрата вогнезахист (2 група) - 400 г / м2
биозащита - 200 г / м2
Колір безбарвний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту вогнезахист - 3 роки
биозащита - 20 років
Види упаковки пластикова каністра 5 л. (6,5 кг), 10 л. (13 кг.) Використання всередині

* Обов'язкові поля

129 грн
Купити в один клік

Сертифікований "Державним ценром сертифікації МНС України" (сертифікат відповідності № UA1.016.0015007-16)

Вогнебіозахисні склад "Бар'єр-1" - засіб для комплексного захисту деревини від займання, горіння, поширення полум'я, а також гниття, цвілі і синяви всередині приміщень і на відкритому повітрі (під навісом) в умовах обмеженого контакту з грунтом і помірного впливу атмосферних опадів.

властивості
- вогнезахисна ефективність: забезпечує 1 і 2 групи вогнезахисної ефективності;
- термін збереження вогнезахисного ефекту до 3 років;
- зменшує токсичність продуктів горіння;
- потужне універсальне біоцидний дію, що забезпечує биостойкость деревини до всіх найбільш поширеним мікроорганізмам, грибів і комах;
- термін збереження біозахисний ефекту до 20 років;
- 100% натуральний мінеральний продукт (абсолютно нетоксичний);
- при обробці деревина не змінює свій колір, можлива тонування водними барвником;
- I група досягається метод просочення "гаряча / холодна ванна" (згідно п.1.15 ГОСТ 20022.6-93).

ПРИНЦИП ДІЇ:
"Бар'єр-1" вбирається в деревину, утворюючи в ній насичений активними компонентами захисний шар, що перешкоджає запаленню, горінню деревини, поширенню полум'я, а також пригнічує розвиток цвілевих, деревоокрашівающіх і дереворуйнівних грибів.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
"Бар'єр-1" застосовують для обробки нових і раніше оброблених антипіреном або антисептиком дерев'яних крокв, балок, риштувань, перекриттів, обшивок, перегородок, стін та інших пиляних, струганих, рублених елементів конструкцій житлового, громадського, виробничого і сільськогосподарського призначення.

"Бар'єр-1" не застосовують до поверхонь, раніше покритих оліфою, фарбою, лаком, іншими пленкообразующими або водовідштовхувальними матеріалами.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від кори, бруду, смоли, пилу, старих лакофарбових покриттів, масляних і бітумних плям і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
"Бар'єр-1" - готовий розчин. Перед застосуванням необхідно перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
750 г / м 2- для досягнення I групи вогнезахисної ефективності.
350 г / м 2 - для досягнення II групи вогнезахисної ефективності.
250 г / м 2 - для досягнення біозахисний ефекту.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Можливі такі способи обробки деревини:
Для досягнення I групи найбільш ефективним методом є метод просочення "гаряча / холодна ванна" (згідно п.1.15 ГОСТ 20022.6-93).
Для досягнення II групи використовується метод нанесення робочого розчину на поверхню деревини за допомогою валика, кисті з синтетичним ворсом або будь-якого розпилювального пристрою в 2-3 прийоми з інтервалом 20-30 хвилин, забезпечуючи нормований сумарний витрата.
Нанесення розчину повинно бути рівномірним по всій оброблюваної поверхні.

Вимочування або просочення в автоклаві роблять до досягнення нормованого витрати. Даний спосіб найбільш ефективний для обробки великої кількості пиломатеріалів в промислових умовах. Роботи по огнебіозащіте деревини слід проводити в добре провітрюваних приміщеннях або на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С. Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання поверхні, на 24 години при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%. При виявленні порушень цілісності захищених поверхонь (тріщини, відколи й ін.) Або активного вимивання кошти необхідно провести повторну обробку.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
"Бар'єр-1" відповідає вимогам чинного санітарного законодавства України і відноситься до IV класу безпеки ( «малонебезпечні»).
При проведенні робіт доцільно використовувати гумові рукавички і захисні окуляри. При попаданні на слизові і відкриті ділянки тіла - рясно промити водою. При необхідності - звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5 до + 40 ° С в щільно закритій орінінальной тарі. Чи не боїться морозів. Після розморожування і перемішування властивості зберігаються. Після розтину продукт використати протягом 30 днів. Термін зберігання 24 місяців. Допускається наявність невеликої кількості осаду. "Бар'єр-1" Пожаровзривобезопасен. Не має запаху. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Водний розчин природних мінеральних компонентів.
Не містить заборонених в Україні, ЄС та РФ хімічних речовин.

Купити "БАР'ЄР-1" Вогнебіозахист для дерев'яних будівельних конструкцій

Ваш відгук

БАР'ЄР-1

Вас також можуть зацікавити наступні товари
 • СТРАЖ-2 БС-13
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (1 ГРУПА)
  готовий розчин
  (5 кг, 10кг)
  249 грн
 • NEOMID ОЗП (НЕОМІД ОЗП)
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (2 ГРУПА)
  174 грн
 • AFS БС-13 (АФС БС-13)
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (1 ГРУПА)
  Концентрат 1:10
  (1 кг.)
  77 грн