СТРАЖ-2 БС-13

СТРАЖ-2 БС-13
ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (1 ГРУПА)
готовий розчин
(5 кг, 10кг)
Обліковий номер: 00188
249 грн
Виробник СТРАЖ (УКРАЇНА) Концентрат готовий розчин Витрата вогнезахист - 400 г / м2
биозащита - 200 г / м2
Колір червоний, безбарвний Термін захисту вогнезахист - 2 роки
биозащита - 25 років
Види упаковки пластикова каністра 5 л., 10 л. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

249 грн
Купити в один клік

Сертифікований "Державним ценром сертифікації МНС України" (сертифікат відповідності № UA1.016.0040165-16)

Вогнебіозахисні склад "СТРАЖ-2" БС-13 - вогнебіозахисні просочувальний склад для внутрішніх робіт. Деревина захищена даними складом набуває стійкість до цвілевих грибів, синяви, гнилі, комах (шашіль, шашіль) і інших біологічних пошкоджень, деревина переходить в групу важкогорючих матеріалів. Склад має високой проникаючу здатність і надійно закріплюється в деревині. Склад "СТРАЖ-2" БС-13 відносять до засобів 1-2 групи вогнезахисної ефективності для деревини (відповідно до Держстандарту 28815-96).

властивості
- вогнезахисна ефективність: забезпечує 1 і 2 групи вогнезахисної ефективності;
- термін збереження вогнезахисного ефекту до 2 років;
- потужне універсальне біоцидний дію, що забезпечує биостойкость деревини до всіх найбільш поширеним мікроорганізмам, грибів і комах;
- термін збереження біозахисний ефекту до 25 років;
- при обробці деревина тонується в червоний колір, для контролю якості проведених робіт;
- I група досягається метод просочення "гаряча / холодна ванна" (згідно п.1.15 ГОСТ 20022.6-93);
- не має запаху;
- не викликає корозію чорних металів.

ПРИНЦИП ДІЇ:
Вогнезахисний склад СТРАЖ-2 БС-13 вбирається в деревину, утворюючи в ній насичений активними компонентами захисний шар, що перешкоджає запаленню, горінню деревини, поширенню полум'я, а також пригнічує розвиток цвілевих, деревоокрашівающіх і дереворуйнівних грибів.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Обробка деревини, захищеної від атмосферних опадів (внутрішні опалювальні і неопалювані приміщення з періодичним промерзанням або контактом з матеріалами, що періодично зволожуються). Допускається контакт з конденсатом, що періодично утворюється на поверхні або стікає. Наприклад: дерев'яні перегородки, двері, крокви, лаги, дерев'яні підлоги, вікна, риштувань горищних покриттів, деталей тваринницьких будівель, верхніх настилів відкритих споруд, елементів будівель і споруд та ін.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від кори, бруду, смоли, пилу, старих лакофарбових покриттів, масляних і бітумних плям і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачемNEOMID 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
"СТРАЖ-2" БС-13 - готовий розчин.
Перед застосуванням необхідно перемішати. Ємності та обладнання для роботи з препаратом повинні бути виготовлені з пластмаси, скла, нержавіючої сталі, алюмінію.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
1,97 кг / м 2 в перерахунку на сухий залишок (без урахування втрат) - для досягнення I групи вогнезахисної ефективності.
400 - 500 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення II групи вогнезахисної ефективності.
200 г / м 2(Без урахування втрат) - для досягнення біозахисний ефекту.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Можливі такі способи обробки деревини:
Для досягнення I групи найбільш ефективним методом є метод просочення "гаряча / холодна ванна" (згідно п.1.15 ГОСТ 20022.6-93).
Для досягнення II групи використовується метод нанесення робочого розчину на поверхню деревини за допомогою валика, кисті з синтетичним ворсом або будь-якого розпилювального пристрою в 2-3 прийоми з інтервалом 20-30 хвилин, забезпечуючи нормований сумарний витрата.

Занурення матеріалу в робочий розчин. Для обробки таким способом можна використовувати ємності з будь-яких матеріалів. Час витримки в робочому розчині не менше 5 хвилин. Даний спосіб найбільш ефективний для обробки великої кількості пиломатеріалів в промислових умовах.
Роботи по огнебіозащіте деревини слід проводити в добре провітрюваних приміщеннях або на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С. Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання поверхні, на 24 години при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%. При виявленні порушень цілісності захищених поверхонь (тріщини, відколи й ін.) Або активного вимивання кошти необхідно провести повторну обробку.
Неприпустимо обробляти мерзлу деревину.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
БС-13 відповідає вимогам чинного санітарного законодавства України і відноситься до слабо токсичних речовин.
При проведенні робіт доцільно використовувати гумові рукавички і захисні окуляри. При попаданні на слизові і відкриті ділянки тіла рясно промити водою. При необхідності - звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від +5 до + 40 ° С. Чи не боїться морозів. Термін зберігання в сухому вигляді - не обмежений, робочого розчину - 1 місяць. Допускається наявність невеликої кількості осаду. Пожаровзривобезопасен. Не має запаху. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

Купити СТРАЖ-2 БС-13 Вогнебіозахист для деревини (1-я група вогнезахисної ефективності)

Вогнезахисний склад в інтернет-магазині solomonplus.com.ua з доставкою по містах України.

Ваш відгук

СТРАЖ-2 БС-13

Вас також можуть зацікавити наступні товари