ECOSEPT 101 БС-13 (ЕКОСЕПТ 101 БС-13)

ECOSEPT 101 БС-13 (ЕКОСЕПТ 101 БС-13)
ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (1 ГРУПА)
концентрат 1:10
(1 кг.)
Обліковий номер: 00285
77 грн

Виробник AFS (УКРАЇНА) Концентрат 1:10 Витрата вогнезахист (2 група) - 400 г / м2
биозащита - 200 г / м2
Колір червоний, безбарвний Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту вогнезахист - 3 роки
биозащита - 25 років
Види упаковки поліети. пакет 1 кг. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

77 грн
Купити в один клік

Сертифікований "Ценром сертифікації МНС України" (сертифікат відповідності № UA.P.000813-018)

AFS БС-13 (АФС БС-13) - протипожежна і антисептична AFS БС-13 (АФС БС-13) просочення для деревини.
Водорозчинний, вогнебіозахисні розчин для захисту дерев'яних конструкція всередині і зовні приміщень. Обробка деревини даними складом дозволяє збільшити термін служби дерев'яних конструкцій до 25 років, в залежності від якості просочення складом, способу нанесення і умов експлуатації. Завдяки наявності ПАР (поверхнево-активні речовини), склад глибоко проникає в деревину і надійно закріплюється в ній після висихання. Дерев'яні конструкції оброблені AFS БС-13 (АФС БС-13) зберігають міцності дерева і стають непридатними для життєдіяльності і розвитку грибів, плісняви та жуків-древоточцев, також протистоять загоряння та розповсюдження полум'я.

властивості
- високоякісна комплексний захист дерева за доступною ціною;
- захист від загоряння та розповсюдження полум'я;
- тривала биозащита (захист від жуків, цвілі, грибів і т.д.) терміном не менше 25 років
- застосовується при внутрішніх і зовнішніх роботах;
- високоефективний склад при малій витраті;
- екологічно безпечний - на основі сучасних матеріалів, рекомендований для застосування в житлових приміщеннях і будівлях.
- не має запаху;
- може надавати деревину в червоний відтінок (в комплект входить барвник), для візуального аналізу обробленої поверхні.

Завантажити Регламент AFS БС-13 (АФС БС-13)

Завантажити Сертифікат СЕС AFS БС-13 (АФС БС-13)

ПРИНЦИП ДІЇ:
Вогнебіозахист просочення AFS БС-13 (АФС БС-13) при нанесенні глибоко проникає в деревину і після повного висихання, надійно зв'язується в лигнином дерева, формуючи захисний шар насичений активними антипіренами і антисептичними компонентами. Дана обробка перешкоджає появі грибів і цвілі, робить верхній шар деревини неїстівної для жуків-древоточцев, протистоїть спалаху і розповсюдженню полум'я.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Вогнебіозахисні складу AFS БС-13 використовується для просочення дахових конструкцій (лаги, крокви, лати, маурлати і т.д.) і прихованих дерев'яних конструкцій (несучі опори, балки і т.д.) в житлових, виробничих, адміністративних, загальноосвітніх, дитячих дошкільних та інших типах будинків з метою зменшення їх горючості (запалює здатності) і додання їм антисептичний властивостей.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Перед застосуванням захисного складу АФС БС-13 поверхню деревини необхідно очистити від кори, бруду, смоли, пилу, старих лакофарбових покриттів, масляних і бітумних плям і т.п. Поверхня деревини, яка уражена синявою, грибами, цвіллю і т.п., необхідно обробити відбілювачем для дерева ECOSEPT 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С. Неприпустимо обробляти мерзлу деревину.

Приготування робочого розчину:
1 кг сухого складу розвести в 10 л гарячої води (60-80 С). В приготованому розчині допустимо наявність незначного осаду. За необхідності можна додавати або не додавати барвник, на якісні характеристики дерева і складу він ніяк не впливає, але значно спрощує контроль обробленого об'єкта.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
1,32 кг / м 2 в перерахунку на сухий залишок (без урахування втрат) - для досягнення I групи вогнезахисної ефективності.
350-400 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення II групи вогнезахисної ефективності.
Проте 200 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення біозахисту (протистоїть грибків, цвілі, жукам шашіль і т.п.).

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Вогнебіозахисні просочувальний склад AFS БС-13 (АФС БС-13) наноситься рівномірно, рясно, не допускаючи пропусків: пензликом, валиком, за допомогою розпилювача за 2-3 шари, з перервою між обробками не менше 2 годин, щоб дерево встигало підсихати і знову вбирати в себе робочий склад. Найкраща просочування деревини, з найменшими виробничими втратами, забезпечується при зануренні дерев'яних елементів конструкцій в теплий робочий склад AFS БС-13 на 20-30 хвилин. Просочену деревину необхідно захистити від прямого попадання дощу (снігу, граду) до повного її висихання, близько 24 годин при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%
Якщо обробка проходила "на землі" до збірки дерев'яної конструкції, необхідно, після закінчення зведення конструкції, ретельно обробити місця стиків, підробити і підрізів дерева, щоб уникнути "сприятливих місць" до розвитку грибків або жуків-древоточцев, а також займання деревини.

ЯК ПОРАХУВАТИ ВИТРАТИ вогнебіозахисні складом:
Дерево - живий матеріал, вбирає складу по різному, тому універсальний витрата вивести практично неможливо, багато що залежить від вологості, температури, щільності дерева і т.п. Для початку необхідно відштовхнутися від витрати, 1 кг сухого концентрату на 20-30 м 2 або до 0,5 м 3 деревини, потім докуповувати складу в разі потреби.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Загальні вимоги безпеки при роботі зі складом повинні відповідати ГОСТ 12.3.034. При роботі з сухим концентратом і готовим складом необхідно використовувати засоби індивідуального захисту (окуляри, халат, рукавички). При попаданні складу на слизову оболонку і шкірні покриви - змити водою, при необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати і перевозити окремо від продуктів харчування. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від -25 до + 40 ° С. Чи не боїться морозів. Термін зберігання в сухому вигляді - не обмежений, робочого розчину - 1 місяць. Пожаровзривобезопасен. Не має запаху. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

Купити AFS БС-13 (АФС БС-13) Вогнебіозахист для деревини

  Отзывы покупателей
 1. Руслан (08.12.2018)

  Заказываю здесь уже не первый раз, товар всегда приходит в срок. Отдельная благодарность менеджерам магазина за помощь. Рад сотрудничеству!

Ваш відгук

You're reviewing: ECOSEPT 101 БС-13 (ЕКОСЕПТ 101 БС-13)

Вас також можуть зацікавити наступні товари
 • СТРАЖ-1 ХМББ-3324
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (2 ГРУПА)
  концентрат 1:10
  105 грн

  Відсутній на складі

 • СТРАЖ - 2 БС - 13
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (1 ГРУПА)
  концентрат 1:10
  (1кг, 3кг, 10кг)
  75 грн

  Відсутній на складі