СТРАЖ-1 ХМББ-3324

СТРАЖ-1 ХМББ-3324
ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (2 ГРУПА)
концентрат 1:10
Обліковий номер: 00173
105 грн
Виробник СТРАЖ (УКРАЇНА) Концентрат 1:10 Витрата вогнезахист (2 група) - 500 г / м2
биозащита - 250 г / м2
Собівартість обробки вогнезахист (2 група) - 4,64 грн / м2
биозащита - 2,32 грн / м2
Колір фісташковий Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту вогнезахист - 2 роки
биозащита - 45 років
Види упаковки поліети. пакет 1 кг., 3 кг., 5 кг.
пластикове відро 10 кг.
Використання всередині / зовні

Вогнебіозахисні склад "СТРАЖ-1" ХМББ-3324 - водорозчинний, 4-х компонентний, трудновимиваемий, вогнебіозахисні просочувальний склад для зовнішніх робіт. "СТРАЖ-1" ХМББ-3324 захищає деревину від біологічних руйнувань (гниття, цвілі, поразки комахами-червицями) і зраджує їй антипіренних (вогнезахисних) властивостей, при експлуатації деревини в умовах помірного вимивання. Застосовується для захисту стовпів, шпал, заборів, воріт, чорних підлог, перекриттів, крокв, паль. Склад високоефективний до знищення дереворуйнівних грибів і комах-древоточцев. Після обробки, в прожиток деревині утворюється подвійна захисна оболонка, в результаті захист прожиток ділянки проявляється з часом по всій товщині.

властивості
- низька собівартість при високоякісної захисту дерева;
- термін збереження вогнезахисного ефекту до 2 років;
- потужне універсальне біоцидний дію, що забезпечує биостойкость деревини до всіх найбільш поширеним мікроорганізмам, грибів і комах;
- термін збереження біозахисний ефекту до 45 років, в залежності від просочування (удерданія) складу деревиною, методу нанесення і умовами експлуатації;
- при обробці надає деревині фісташковий колір;
- незанчітельно підвищує корозію металів;
- не вимагає додаткового покриття ЛФМ. Чи не перешкоджає склеюванню і фарбування.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовується для обробки дерев'яних поверхонь в важких умовах експлуатації (класи умов служби з VIII по XIII по ГОСТ 20022.2-80): статеві лаги, підпілля, підвал, нижні вінці колод, cтолбов, заборів, воріт, каркасів обшивних будинків, верхніх настилів відкритих споруд , елементів будівель і споруд, що експлуатуються в умовах помірного вимивання, яке періодично утворюється і стікає по поверхні конденсатом.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від кори, бруду, смоли, пилу, старих лакофарбових покриттів, масляних і бітумних плям і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем ECOSEPT 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення. Вологість деревини повинна бути не вище 35-40%
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 10 ° С.
Просочення мерзлої і захолонуло деревини не допускається.

Приготування робочого розчину:
"СТРАЖ-1" ХМББ-3324 - сухий концентрат (1:10).
Для приготування готового розчину вогнебіозахисту потрібно розвести 1 кг сухого порошку в 10 літрах гарячої води (температура води 60-70 ° С), перемішати суміш з водою до утворення однорідної рідини. У робочому розчині допускається невелика кількість осаду. Ємності та обладнання для роботи з препаратом повинні бути виготовлені з пластмаси, скла, нержавіючої сталі, алюмінію.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
500 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення II групи вогнезахисної ефективності.
250 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення біозахисний ефекту.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Можливі два способи обробки деревини:
1. Нанесення робочого розчину на поверхню деревини за допомогою валика, кисті з синтетичним ворсом, фарбопульта в 2-4 шари (до досягнення необхідної витрати) з проміжною сушкою між нанесеними шарами, не менше 2 годин.
2. Занурення матеріалу в робочий розчин. Час витримки в робочому розчині - 20-30 хвилин.
Для прискорення поглинання рекомендується нагріти готовий розчин до температури 60-70 ° С. Температура оброблюваної поверхні повинна бути не нижче + 10 ° С. Нанесення розчину повинно бути рівномірним по всій оброблюваної поверхні. Фіксація кошти в деревині відбувається протягом 3-7 днів, в цей період деревину можна використовувати для будівельних робіт, але рекомендується захистити від попадання води, атмосферних опадів і контакту з грунтом.
При просочуванні розчином деревина на деякий період отримує коричневе забарвлення, яка згодом набуває фісташковий відтінок (зелений). Згодом просочена деревина добре склеюється і фарбується.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Виключити контакт складу з відкритими частинами тіла і потрапляння його на слизові оболонки і всередину організму. При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, реcпіратор, захисний одяг. При попаданні на шкіру або в очі промити великою кількістю води, при необхідності звернутися до лікаря. Роботи проводити на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С в щільно закритій оригінальній тарі. Приготовлений робочий розчин використовувати протягом 7 днів. Гарантійний термін зберігання 24 місяці. "СТРАЖ-1" ХМББ-3324 Пожаровзривобезопасен.

Купити "СТРАЖ-1" ХМББ-3324 Вогнебіозахист для деревини

    Відгуки покупців
  1. Борис (08.12.2018)

    использовал это стредство для защиты стропильных элементов и лаги с доской пола при строительстве бани.
    Обслуживанием доволен, цены в магазине Лушие. Рекомендую!

Ваш відгук

СТРАЖ-1 ХМББ-3324

Вас також можуть зацікавити наступні товари