Вогнебіозахист

Сортувати у порядку зменшення

1-20 of 23

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Вогнебіозахист для деревини - обробка дерев'яних конструкцій

Дерево являє собою натуральний матеріал, який характеризується високими показниками займистості. Крім того, воно схильне руйнівним природним процесам - гниття, утворення цвілі, вигоряння і т.д. Для того щоб комплексно захистити дерев'яні конструкції від можливого загоряння і дії шкідливих мікроорганізмів використовується вогнебіозахист для деревини. Спеціальні склади даного засобу є розчинами, основними компонентами яких є антипірени та антисептики. Усмоктуючись в дерев'яні поверхні, захисні склади створюють бар'єр для займання деревини, а якщо конструкція все-таки загорілася, то ускладнюють поширення вогню.

Купити ВОГНЕБІОЗАХИСТ - як правильно вибрати засіб

У нашому інтернет магазині можна купити вогнебіозахисту для дерева, яка має високу якість і максимально ефективно виконує свої функції. Для того щоб зробити правильний вибір, обов'язково необхідно звертати увагу на групу ефективності, до якої відноситься речовина. Склади першої групи ефективності забезпечують грунтовну захист дерев'яних конструкцій на всіх етапах розвитку пожежі. Склади другої групи вбираються в дерево і виконують функцію перешкоди займання. Засоби вогнебіозахисту є натуральними екологічно чистими речовинами, які підвищують якість дерева, володіючи нейтральним середовищем.

Вогнебіозахист для дерева - сфера застосування

Вогнебіозахист для дерева застосовується для обробки дерев'яних поверхонь житлових приміщень, споруд громадського та виробничого призначення, приватних будинків і котеджів, садових конструкцій і т.д. Препарат створює надійний захист від загоряння і гниття дерев'яних балок, стін, перекриттів, віконних, дверних блоків, брусів, будівельних систем і т.д.