АЛАНА

АЛАНА
ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА
(1 ГРУПА)
готовий розчин
(5кг, 10кг, 20кг)
Обліковий номер: 00355
375 грн
Виробник НТС (Україна) Концентрат готовий розчин Витрата вогнезахист (1 група) - 250 г / м2
биозащита - 150 г / м2
Колір червоний, безбарвний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту вогнезахист - 3 роки
биозащита - 20 років
Види упаковки пластикова каністра 5 кг., 10 кг., 20 кг. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

375 грн
Купити в один клік

Сертифікований "Державним ценром сертифікації МНС України" (сертифікат відповідності № UA1.016.0048188-15)

Засіб для вогнезахисту деревини (просочувальний склад) АЛАНА. Склад призначений для обробки деревини і матеріалів на її основі, будівельних конструкцій з метою їх захисту від загоряння, поширення вогню, гниття, утворення цвілі і зараження жуками-червицями. Алана може застосовуватися на об'єктах промислового, громадського та приватного житлового будівництва в середині приміщень і на відкритому повітрі, виключаючи контакт з грунтом, атмосферними опадами, грунтовою вологою. Оброблена деревина відноситься до I (важкогорючих деревини) групі вогнезахисної ефективності по ГОСТ16363-98.

властивості
- вогнезахисна ефективність: забезпечує 1 і 2 групи вогнезахисної ефективності;
- термін збереження вогнезахисного ефекту не менше 3 років;
- забезпечує тривалий биозащитний ефект (не менше 20 років), від всіх відомих дереворуйнівних грибів і жуків;
- має повний пакет затверджених документів для здачі обробленого об'єкта пожежникам (сертифікат, регламент, висновок СЕС)
- морозостійкий, може зберігається і застосовується при температурі вище -15 ° С;
- трудновимиваемий, класи служби просоченої деревини I-VIII;
- екологічний - відноситься до 4-ої групи, малонебезпечні речовини;
- при обробці деревина тонується в червоний відтінок, для контролю якості проведених робіт. Також може поставлятися в безбарвному варіанті.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад призначений для обробки дерев'яних, фанерних, дерево-стружочних і дерево-волокнистих поверхонь (виробів, конструкцій)

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня дерев'яних конструкцій перед обробкою повинні бути очищені від кори, бруду, смоли, пилу, старих лакофарбових покриттів, масляних і бітумних плям і т.п. Деревина повинна бути сухою, без гнілевих пошкоджень. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем ECOSEPT 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища не нижче -15 ° С. Заборонено обробляти поверхні покриті льодом або інеєм.

Приготування робочого розчину:
АЛАНА - готовий розчин. Перед застосуванням необхідно перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
250 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення I групи вогнезахисної ефективності.
150 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення II групи вогнезахисної ефективності.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Алана наноситься на деревину пензликом, валиком або розпилювачем. При механіхірованном способі склад наноситься за 1-2 рази, при ручному - за 2 рази з проміжною сушкою між нанесеннями не менше 1 години. Склад необхідно наносити рівномірно, без пропусків і напливів, особливо якісно просочуючи місця з'єднань деталей.

Можлива, обробка деревини методом її занурення і витримки в складі АЛАНА. Час витримки в готовому складі визначається якістю поверхні, її поглинанням, температурою робочого розчину антипірену. Для струганої деревини час витримки близько 2 хвилин, при температурі робочого розчину 20 о С.

Оброблену деревину просушують на вулиці або в сушці при температурі не вище 80 о С. Під час сушіння необхідно захистити оброблене дерево від попадання води і вимивання складу. Час повного висихання поверхні близько 48 годин. Через 12-14 днів поверх вогнебіозахисної просочення можна наносити лакофарбові матеріали.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Під час обробки використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, гумові рукавички, захисний одяг, при нанесенні фарбопультом додатково використовувати респіратор. При попаданні засобу на слизові оболонки і шкірні покриви - змити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від -15 ° С до + 40 ° С в щільно закритій оригінальній тарі. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. Гарантійний термін зберігання 18 місяці. Допускається утворення осаду, який необхідно розмішати перед застосуванням. Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99

Купити АЛАНА вогнебіозахисту для дерева

Вогнезахисний склад ціна в інтернет-магазині solomonplus.com.ua з доставкою по містах України.

Ваш відгук

You're reviewing: АЛАНА

Вас також можуть зацікавити наступні товари
 • NEOMID 450-1 (НЕОМІД 450-1)
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА
  (1 ГРУПА)
  готовий розчин
  (10кг, 30кг)
  722 грн
 • ECOSEPT 450-1 (ЕКОСЕПТ 450-1)
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА
  (1 ГРУПА)
  готовий розчин
  (10кг, 30кг. 50 кг)
  575 грн
 • БІОФЛЕЙМ
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (1 ГРУПА)
  готовий розчин
  590 грн
 • АРГУСПРОФІ
  Вогне Біозахист для дерева
  (1 ГРУПА ВОГНЕЗАХИСТУ)
  готовий розчин
  (10кг, 25кг, 50кг)
  630 грн