СТРАЖ-1 ХМББ-3324

СТРАЖ-1 ХМББ-3324
ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (2 ГРУПА)
готовий розчин
Обліковий номер: 00186
165 грн
Виробник СТРАЖ (УКРАЇНА) Концентрат готовий розчин Витрата вогнезахист (2 група) - 500 г / м2
биозащита - 200 г / м2 років
Собівартість обробки вогнезахист (2 група) - 9,45 грн / м2
биозащита - 3,78 грн / м2
Колір фісташковий Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту вогнезахист - 2 роки
биозащита - 45 років
Види упаковки пластикова каністра 1 л., 5 л., 10 л Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

165 грн
Купити в один клік

"СТРАЖ-1" ХМББ-3324 - вогнебіозахисні просочувальний склад для зовнішніх робіт. "СТРАЖ-1" ХМББ-3324 захищає деревину від біологічних руйнувань (гниття, цвілі, поразки комахами-червицями) і зраджує їй плани сільськогосподарських підприємств, при експлуатації деревини в умовах помірного вимивання. Склад високоефективний до знищення дереворуйнівних грибів і комах-древоточцев. Після обробки, в прожиток деревині утворюється подвійна захисна оболонка, в результаті захист прожиток ділянки проявляється з часом по всій товщині.

властивості
- термін збереження вогнезахисного ефекту до 2 років;
- потужне універсальне біоцидний дію, що забезпечує биостойкость деревини до всіх найбільш поширеним мікроорганізмам, грибів і комах;
- термін збереження біозахисний ефекту до 45 років, в залежності від просочування (удерданія) складу деревиною, методу нанесення і умовами експлуатації;
- при обробці надає деревині фісташковий колір;
- незанчітельно підвищує корозію металів;
- не вимагає додаткового покриття ЛФМ. Чи не перешкоджає склеюванню і фарбування.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовується для обробки дерев'яних поверхонь в важких умовах експлуатації (класи умов служби з VIII по XIII по ГОСТ 20022.2-80): статеві лаги, підпілля, підвал, нижні вінці колод, cтолбов, заборів, воріт, каркасів обшивних будинків, верхніх настилів відкритих споруд , елементів будівель і споруд, що експлуатуються в умовах помірного вимивання, яке періодично утворюється і стікає з поверхні конденсатом.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від кори, бруду, смоли, пилу, старих лакофарбових покриттів, масляних і бітумних плям і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачемNEOMID 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення. Вологість деревини повинна бути не вище 35-40%
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 10 ° С.
Просочення мерзлої і захолонуло деревини не допускається.

Приготування робочого розчину:
"СТРАЖ-1" ХМББ-3324 - готовий розчин.
Перед застосуванням необхідно перемішати. Ємності та обладнання для роботи з препаратом повинні бути виготовлені з пластмаси, скла, нержавіючої сталі, алюмінію.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
500 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення II групи вогнезахисної ефективності.
250 г / м 2(Без урахування втрат) - для досягнення біозахисний ефекту.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Можливі два способи обробки деревини:
1. Нанесення робочого розчину на поверхню деревини за допомогою валика, кисті з синтетичним ворсом, фарбопульта в 2-4 шари (до досягнення необхідної витрати) з проміжною сушкою між нанесеними шарами, не менше 2 годин.
2. Занурення матеріалу в робочий розчин. Час витримки в робочому розчині - 5-10 хвилин.
Для прискорення поглинання рекомендується нагріти "СТРАЖ-1" ХМББ-3324 до температури 60-70 ° С. Температура оброблюваної поверхні повинна бути не нижче + 10 ° С. Нанесення розчину повинно бути рівномірним по всій оброблюваної поверхні. Фіксація кошти в деревині відбувається протягом 3-7 днів, в цей період деревину можна використовувати для будівельних робіт, але рекомендується захистити від попадання води, атмосферних опадів і контакту з грунтом.
При просочуванні розчином деревина на деякий період отримує коричневе забарвлення, яка згодом набуває фісташковий відтінок (зелений). Згодом просочена деревина добре склеюється і фарбується.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Виключити контакт складу з відкритими частинами тіла і потрапляння його на слизові оболонки і всередину організму. При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, реcпіратор, захисний одяг. При попаданні на шкіру або в очі промити великою кількістю води, при необхідності звернутися до лікаря. Роботи проводити на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С в щільно закритій оригінальній тарі. Після розтину продукт використовувати протягом 7 днів. Гарантійний термін зберігання 12 місяців. Допускається наявність невеликої кількості осаду. "СТРАЖ-1" ХМББ-3324 Пожаровзривобезопасен.

Купити "СТРАЖ-1" ХМББ-3324 Антисептична Вогнебіозахист для деревини

    Відгуки покупців
  1. Никита (08.12.2018)

    Соответствие цены и качества, строил дома беседку и заборчик из вагонки, обрабатывал огнебиозащитой. Древесина слегка позеленела, для меня не критично, но может кому важно.

Ваш відгук

СТРАЖ-1 ХМББ-3324

Вас також можуть зацікавити наступні товари