NEOMID EXTRA ECO (НЕОМІД ЕКСТРА ЕКО)

NEOMID EXTRA ECO (НЕОМІД ЕКСТРА ЕКО)
трудновимиваемий АНТИСЕПТИК
готовий розчин
Обліковий номер: 00198
210 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 150-400 г / м2 Собівартість обробки 4,28 грн / м2 Колір фісташковий Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту до 35 років Види упаковки пластикова каністра 5 кг., 10 кг. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

210 грн
Купити в один клік

NEOMID Extra Eco (Неомид Екстра Еко) - трудновимиваемий антисептик для зовнішніх і внутрішніх робіт. Забезпечує посилений захист деревини від ураження дереворуйнівними і деревоокрашівающіх грибами, водоростями, мохами, а також комахами-червицями на строк до 35 років. Забезпечує високоефективний захист при експлуатації деревини в умовах слабкого або помірного вимивання.

властивості
- забезпечує високоефективний захист при експлуатації деревини в умовах слабкого або помірного вимивання;
- хімічно зв'язується з деревиною, що підсилює консервуючі властивості;
- не перешкоджає подальшому склеюванню і забарвленням деревини;
- використовується самостійно або як захисна просочення перед фарбуванням пленкообразующими лакофарбовими матеріалами інших елементів конструкцій з деревини різного призначення;
- екологічно безопаснине містить сполук миш'яку і хром;
- УВАГА:Надає деревині зеленуватий колір, який з часом може змінитися до сірого або бурого.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
NEOMID Extra Eco застосовується для обробки терас, альтанок, чорних підлог, каркасів стін, балок, перекладин, крокв та інших дерев'яних виробів і конструкцій.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Захистити поверхні, які не потребують обробки, від попадання засобу. Оброблювану поверхню перед застосуванням препарату необхідно очистити від бруду, смоли, пилу, старої фарби і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
NEOMID EXTRA Eco - готовий розчин і не вимагає розведення водою. Перед застосуванням перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
для струганной деревини 150-250 г / м 2, для пиляної деревини 250-400 г / м 2 в залежності від якості поверхні.

СПОCОБ застосування
Можливі два способи обробки деревини:
1.Нанесеніе робочого розчину за допомогою кисті, валика, розпилювального пристрою, в 2-3 шари з проміжними сушками по 20-30 хвилин;
2. Занурення матеріалу в робочий розчин на 2-5 хвилин. Для обробки можна використовувати ємності з будь-яких матеріалів.
Оброблену деревину слід захистити від попадання води, атмосферних опадів і прямих сонячних променів до повного висихання (не менше 48 годин при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%). Фіксація кошти відбувається протягом 15 днів, в цей період деревину можна використовувати для будівельних робіт, але рекомендується захистити від попадання води, опадів і контакту з грунтом.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При відкорковуванні тари слід дотримуватися обережності! Всі роботи проводити на відкритому повітрі або в добре провітрюваних приміщеннях при температурі не нижче + 5 ° С. NEOMID Extra Eco не сумісний зі складами, що містять сполуки хрому. Слід уникати контакту NEOMID Extra Eco з мідними сплавами. При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, респіратор, захисну одежду.Прі попаданні на шкіру змити великою кількістю води. При попаданні в очі негайно промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в провітрюваному приміщенні в щільно закритій заводській тарі при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. Гарантійний термін зберігання не менше 18 місяців. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. NEOMID Extra Eco Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Комплексні сполуки міді, ПАР, функціональні добавки, вода.
Не підлягає обов'язковій сертифікації.
Не містить сполуки миш'яку і хрому.

Купити NEOMID EXTRA Eco Трудновимиваемий антисептик

Ваш відгук

You're reviewing: NEOMID EXTRA ECO (НЕОМІД ЕКСТРА ЕКО)

Вас також можуть зацікавити наступні товари