NEOMID 001 SUPER PROFF (НЕОМІД 001 СУПЕР ПРОФ)

NEOMID 001 SUPER PROFF (НЕОМІД 001 СУПЕР ПРОФ)
ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (1 ГРУПА, Г1, В1, Д2, Т2, РП1)
Обліковий номер: 00261
грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 група - 150 гр / м2
Г2 - 500 гр / м2
КМ1 - 600 гр / м2
Колір безбарвний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту до 7 років Види упаковки пластикова каністра 6 кг., 12 кг. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

грн
Купити в один клік

NEOMID 001 Super Proff (Неомид Супер Проф) - високоефективний склад для комплексного захисту від загоряння та розповсюдження полум'я, а також гниття, виникнення цвілі, поразки комахами-червицями дерев'яних конструкцій і виробів. Пріменятется як вогнебіозахисної складу для дерев'яних стін, балок, кроквяних систем, що несуть брусів, перекриттів, лаг, віконних і дверних блоків і т.д., а також для захисту паркету, паркетної дошки, масиву дошки, вагонки та інших дерев'яних виробів на шляхах евакуації. Для внутрішніх і зовнішніх робіт (під навісом).

властивості
- максимальне качесвто захисту при одношаровому нанесенні;
- вогнезахист: забезпечує 1 групу вогнезахисної ефективності, показники по класу пожежної небезпеки КМ1, показники групи горючості Г2;
- термін збереження вогнезахисного ефекту до 7 років;
- антисептик: забезпечує захист від гниття, виникнення цвілі, поразки комахами-червицями;
- термін збереження біозахисний ефекту до 10 років;
- не змінює структуру і колір деревини;
- знижує трудомісткість, витрати на виробництво робіт, вартість витрат на транспортування, вартість витрат на зберігання;
- можливо використовувати для обробки декоративно-оздоблювальних, облицювальних матеріалів з дерева в будівлях різного функціонального призначення, поверховості, місткості - додає групу горючості Г2;
- забезпечує клас пожежної небезпеки матеріалів КМ1, підходить для обробки декоративно-оздоблювальних, облицювальних матеріалів і покриттів підлог на шляхах евакуації в будівлях різного функціонального призначення, поверховості, місткості.

ПРИНЦИП ДІЇ:
При контакті з вогнем захисний шар антипирена миттєво спучується, утворюючи вогнестійкий теплоізоляційний шар, який перекриває доступ кисню до поверхні і не дає можливість деревині досягти температури займання.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Застосовується як захисна просочення для обробки дерев'яних стін, балок, будівельних систем, що несуть брусів, перекриттів, лаг, віконних і дверних блоків, а також декоративно-оздоблювальних, облицювальних матеріалів з дерева на шляхах евакуації в будівлях різного функціонального призначення, поверховості, місткості.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від кори, бруду, смоли, пилу, старих лакофарбових покриттів, масляних і бітумних плям і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачемNeomid 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
NEOMID 001 Super Proff - готовий розчин. Перед застосуванням необхідно перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
150 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення I групи вогнезахисної ефективності.
500 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення групи горючості Г2.
600 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення клас пожежної небезпеки КМ1.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Забезпечення 1 групи вогнезахисної ефективності
Можливі два способи обробки деревини:
1. Нанесення робочого розчину на поверхню деревини за допомогою валика, кисті з синтетичним ворсом, фарбопульта в 1-2 шари (до досягнення необхідної витрати) з проміжною сушкою близько 2 годин.
2. Занурення матеріалу в робочий розчин. Час витримки в робочому розчині - 5-7 хвилин.
Нанесення розчину повинно бути рівномірним по всій оброблюваної поверхні. Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів на строк не менше 24 годин при температурі 18-20 ° С і відносній вологості повітря 60%.
Забезпечення групи горючості Г2
Склад наноситься пензлем, пензлем, валиком, фарборозпилювачем на поверхню в 4 шари із загальною витратою не менше 500 г / м 2. З межслойной сушінням 48 годин для першого і другого шару. Для наступних шарів інтервал становить 72 години. Температура 18-25ºС, відносна вологість-60%. Після обробки деревину слід захищати від попадання води і атмосферних опадів протягом 72 годин.
Забезпечення показника по класу пожежної небезпеки КМ1
Склад наноситься пензлем, валиком, фарборозпилювачем на поверхню в 5 шарів з загальною витратою не менше 600 г / м 2. З межслойной сушінням 48 годин для першого і другого шару. Для наступних шарів інтервал становить 72 години. Температура 18-25ºС, відносна вологість-60%. Після обробки деревину слід захищати від попадання води і атмосферних опадів протягом 72 годин.

Через 12-14 днів після обробки деревину можна покривати лакофарбовими матеріалами, наприклад,деревозахистних лессирующими складами або лаками для дерева . При використанні інших лакофарбових матеріалів необхідно в непомітному місці провести пробне фарбування для визначення сумісності одержуваних покриттів. При обробці деревини огнебоізащітним засобом NEOMID 001 Super Proff з подальшим лаковим фарбуванням час висихання лакофарбового покриття може збільшиться.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, гумові рукавички, захисний одяг, при нанесенні фарбопультом додатково використовувати респіратор. При попаданні засобу на слизові оболонки і шкірні покриви - змити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С в щільно закритій оригінальній тарі. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. Гарантійний термін зберігання 18 місяців, після розтину продукт використовувати протягом 14 днів. Допускається помутніння або наявність невеликої кількості осаду. Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99

СКЛАД:
Водний розчин солей-антипіренів і біоцидних добавок.

Купити NEOMID 001 Super Proff Вогнебіозахист для деревини (1-я група вогнезахисної ефективності, група горючості Г2, клас пожежної небезпеки КМ1)

Ваш відгук

NEOMID 001 SUPER PROFF (НЕОМІД 001 СУПЕР ПРОФ)

Вас також можуть зацікавити наступні товари