NEOMID 040 (НЕОМІД 040)

NEOMID 040 (НЕОМІД 040)
ФАРБА вогнебіозахисної ДЛЯ ДЕРЕВА (1 ГРУПА)
Обліковий номер: 00260
грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 250 г / м2 Колір білий (може кольорувати) Розріджувач вода Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач Термін захисту 10 років Види упаковки пластикове відро 5 кг., 10 кг, 25 кг Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

грн
Купити в один клік

Сертифікований "Державним ценром сертифікації МНС України" (сертифікат відповідності № UA1.016.016275-14)

Фарба Вогнебіозахисні для дерева Neomid 040 Professional Wood (Неомид 040 Професіонал Вуд) призначена для створення високоякісних декоративно-захисних покриття всередині і зовні приміщення (під навісом). Перекладає деревину в важкозаймистий і трудногорючий матеріал, забезпечуючи I (першу) групу вогнезахисної ефективності по ГОСТ16363-98, захищає від гниття, виникнення цвілі, поразки комахами-червицями.

властивості
- створює матове захисно-декоративне покриття, додає поверхні естетично привабливий вигляд;
- надає бажаний відтінок оброблюваної поверхні (можливість колеровки в пастельні тони);
- створює можливість контролю якості вогне- та біозахисний обробки;
- термін збереження вогнезахисного ефекту до 10 років;
- утворює більш довговічне захисне покриття в порівнянні з водними вогнезахисними просоченнями, тому що на оброблюваної поверхні утворюється захисна плівка, що запобігає вимивання біо- і вогнезахисних компонентів фарби;
- створює можливість легко контролювати порушення цілісності захищених поверхонь;
- вкриває і вирівнює поверхню навіть нешліфований деревини;
- створює можливість рівномірного і без патьоків нанесення, не потребує розведення за винятком нанесення фарби за допомогою фарбопульта;
- створює можливість використовувати посилену комплексний захист деревини "біозахисними просочення + вогнезахисна фарба";
- універсальне використання для різних поверхонь: дерев'яних, фанерних, деревно-стружкових, ДСП, ДВП, бетону, каменю, цегли;
- висока грибостійкість по ГОСТ ECЗКС 9.050 -75 (метод Б, живильне середовище YpSS).

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Фарба Вогнебіозахисні для дерева Neomid 040 Professional Wood проводиться в білому кольорі і може кольорувати в постільні тони колеровочні пастами на водній водно-гліколевої основі. Колеровку можна здійснювати як машинним, так і ручним способом.

БЛИСК:
матовий

ПРИНЦИП ДІЇ:
Під впливом вогню відбувається утворення стійкого спіненого (збільшення в 20-30 разів) теплоізолюючого шару, що оберігає забарвлену поверхню від поширення полум'я і впливу високих температур.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Фарба призначена для фарбування нових, а також раніше покритих поверхонь з пиляної і струганої деревини (колоди, брус, дошки, планки, фурнітура), фанерних, деревно-стружкових поверхонь, ДСП, ДВП, а також бетону, каменю, цегли, експлуатованих усередині і зовні (під навісом) приміщень.
Призначена для запобігання поширенню полум'я при розвитку пожежі, підвищення вогнестійкості дерев'яних конструкцій промислового, житлового та цивільного будівництва, забезпечує надійний захист від біопоразки деревини.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від пилових нашарувань, бруду, старої відшаровується фарби. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем Neomid 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір.
Роботи з фарбою вогнебіозахисної слід проводити при температурі не нижче + 5 ° С і відносній вологості повітря не більш 90% в умовах, що виключають вплив атмосферних опадів.
Для посилення антисептичної захисту в самій структурі деревини перед нанесенням фарби рекомендується обробити деревину антисептиком Neomid 400 , Neomid 440 або Neomid Base Eco .

Приготування робочого розчину:
Фарба поставляється в готовому до застосування вигляді. Перед застосуванням фарбу перемішати, при необхідності фарбу розбавити водою до необхідної в'язкості, але не більше 5%.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
250 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення I групи вогнезахисної ефективності.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Фарба Вогнебіозахисні для дерева Neomid Professional наносити на оброблювану поверхню за один або більше шарів, в залежності від застосовуваного обладнання з проміжною сушкою між шарами до досягнення рекомендованого витрати.
Можливо 2 способи нанесення:
1. при нанесенні фарби пензлем або валиком необхідно дати повністю висохнути попередньому шару (час висихання не менше 2 годин при температурі + 20ºC і відносній вологості не більше 80%.).
2. при використанні фарбопультів, в тому числі агрегатів високого тиску - безповітряного розпилення, фарба по дереву наноситься за 1 шар.
Час повного висихання 24 години при температурі повітря 20-25ºC. Повний набір міцності протягом 7 днів після нанесення останнього шару.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, гумові рукавички, захисний одяг, при нанесенні фарбопультом додатково використовувати респіратор. При попаданні засобу на слизові оболонки і шкірні покриви - змити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від + 5 ° С до + 40 ° С, на відстані не менше 1,5-2 метрів від джерел опалення, в щільно закритій оригінальній тарі. Гарантійний термін зберігання 24 місяців. Фарба пожежовибухобезпечними.

СКЛАД:
Суспензія пігментів, наповнювачів, компонентів антипіренові спучує композиції, активних антисептирующая компонентів, в водної дисперсії синтетичного полімеру з додаванням різних допоміжних речовин (загустителя, емульгатора та ін.).

Купити Вогнебіозахисні фарбу для деревини Neomid 040 Professional Wood (1-я група вогнезахисної ефективності)

Ваш відгук

NEOMID 040 (НЕОМІД 040)