NEOMID BASE ECO (НЕОМІД бейс ЕКО)

NEOMID BASE ECO (НЕОМІД бейс ЕКО)
глубокопроникающим антисептиком
готовий розчин
Обліковий номер: 00197
144 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 150-400 г / м2 Собівартість обробки 3,08 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту до 35 років Види упаковки пластикова каністра 5 л., 10 л. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

144 грн
Купити в один клік

NEOMID Base Eco (Неомид Бейс Еко) - безбарвний антисептик для зовнішніх і внутрішніх робіт. Забезпечує посилений захист деревини: захищає від ураження дереворуйнівними і деревоокрашівающіх пліснявими грибами, водоростями, мохами, а також комахами-червицями на строк до 35 років за відсутності вимивання, або якщо закритий лакофарбовими деревозахистних матеріалами.

властивості
- для тривалої посиленого захисту деревини рекомендується наносити NEOMID Base Eco як захисну біоцидну просочення перед фарбуванням будь-якими лакофарбовими матеріалами;
- не змінює колір і структуру деревини;
- не перешкоджає подальшій обробці, склеюванню і забарвленням.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для обробки струганих і пиляних дерев'яних поверхонь усередині і зовні приміщень перед фарбуванням будь-якими лакофарбовими матеріалами, а також поверхонь всередині приміщень і під навісом як самостійне покриття.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Оброблювану поверхню перед застосуванням препарату необхідно очистити від бруду, смоли, пилу, старої фарби і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
NEOMID Base Eco - готовий розчин і не вимагає розведення водою. Перед застосуванням перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
для струганной деревини 150-250 г / м 2, Для пиляної деревини 250-400 г / м 2 в залежності від якості поверхні.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Можливі два способи обробки деревини:
1. Рівномірний нанесення робочого розчину за допомогою кисті з синтетичним ворсом, валика, будь-якого розпилювального пристрою в 2-3 шари з проміжними сушками по 20-30 хвилин;
2. Занурення матеріалу в робочий розчин на 2-5 хвилин. Для обробки таким способом можна використовувати ємності з будь-яких матеріалів.
Роботи слід проводити в добре провітрюваних приміщеннях або на відкритому повітрі при температурі не нижче + 5 ° С. Оброблену деревину слід захистити від попадання води, атмосферних опадів до повного висихання, не менше 24 годин при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі з розчином використовувати індивідуальні засоби захисту: захисний одяг, окуляри, рукавички, респіратор. При попаданні на шкіру, змити великою кількістю води. При попаданні в очі, негайно промити струменем проточної води в теченіе10-15 хвилин, при необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій заводській тарі при температурі від + 5 ° С до + 25 ° С, захищати від впливу прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання 18 місяців. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Сполуки бору, ПАР.
Не підлягає обов'язковій сертифікації.

Купити NEOMID BASE Eco Антисептик універсальний безбарвний

Ваш відгук

You're reviewing: NEOMID BASE ECO (НЕОМІД бейс ЕКО)

Вас також можуть зацікавити наступні товари