Рогнеда Акватекс ЕКСТРА

Рогнеда Акватекс ЕКСТРА
Деревозащитноє текстурних СКЛАД
готовий склад
Обліковий номер: 00230
143 грн
Виробник Рогнеда (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 літр на 10-15 м2 Собівартість обробки 10,83 грн / м2 Колір білий, бесцвеьний, сосна, калужница, орегон, груша, дуб, шіповнок, горобина, червоне дерево, тик, каштан, горіх, палісандр, зелений Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач Термін захисту до 7 років Види упаковки жерстяна банка 0,8 л., 3 л., 10 л. Використання всередині / зовні

ДАНИЙ ТОВАР ТИМЧАСОВО НЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ.

В ДАНИЙ МОМЕНТ НА ЗАМІНУ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:

Pinotex Ultra - деревозащиный тектсурный состав с УФ-фильтром. Купить в Киеве, лучшая цена в УкраинеVidaron Lakierobejca - деревозащитный текстурный состав c плеочнім покрытием. Купить в Киеве, лучшая цена в Украине LuxDecor Lakierobejca - защитный акриловый текстурный состав для дерева с пленочным покрытием. купить в Киеве, лучшая цена в Украине

Рогнеда Акватекс ЕКСТРА- це сучасне захисне текстуроване покриття для дерева. Склад використовується для декоративного оздоблення під цінні породи і надійної консервації всіх видів деревини всередині і зовні приміщень. Зміцнення поверхні деревини, перешкода розтріскування. Захист деревини від атмосферних впливів, УФ-випромінювання, від освіти цвілі, синяви та грибка.
Склад утворює на поверхні деревини повітропроникне біозахисний вологовідштовхувальне полімерне покриття. Акватекс Екстра зберігає або підсилює текстуру деревини і надає їй бажаний відтінок. У порівнянні з іншими аналогічними складами відрізняється підвищеними стійкістю проти вицвітання і біозахисний активністю. Така фарба по дереву використовується для зовнішніх робіт.

властивості
- містить трудновимиваемий антисептик;
- містить UV-фільтр А та В діапазонів; система светостабілізаторов даного складу включає органічні УФ-абсорбери і УФ-поглинаючі нано-пігменти нового покоління, що дозволяє добитися високої стійкості покриття до вигорання;
- глибоко вбирається в деревину;
- містить натуральні масла - посилена еластичність покриття;
- на відміну від фарби для дерева, чи не ховається малюнок текстури деревини;
- містить мікровоска - посилені вологовідштовхувальні властивості;
- тиксотропний - легко наноситься, не капає з інструменту під час нанесення;
- утворює шовковисто-глянцеве благородне лакове покриття.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Використовується для фарбування зовнішніх дерев'яних поверхонь. Фарба придатна для нових або раніше оброблених, алкідними захисними засобами, дерев'яних виробів: вікна, рами, двері, стіни, балкони, перила, лоджії, наличники, віконниці, плінтуса, фасади будинків, сходи, паркани, садові будівлі, меблі, вироби з ДСП , ДВП, фанери і т.п.

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
15 базових кольорів: білий, бесцвеьний, сосна, калужница, орегон, груша, дуб, шіповнок, горобина, червоне дерево, тик, каштан, горіх, палісандр, зелений.

Рогнеда Акватекс Экстра деревозащитный текстурный состав
Всі кольори складу можна змішувати між собою.
Відтінок і інтенсивність кольору покриття в значній мірі залежать від виду деревини, якості обробки поверхні і кількості нанесених шарів.

БЛИСК:
Полуглягцевий.

ТЕРМІН СЛУЖБИ:
При самостійному застосуванні до 7 років; спільно з Акватекс грунт-Антисептик - до 10 років.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Наносити фарбу для деревини (періодично помішуючи) на чисту, повітряно суху, очищену від старих покриттів і пошкоджених шарів деревину. Можливо нанесення на поверхні, раніше оброблені оліфою і іншими засобами захисту деревини. У вологих приміщеннях, а також для посилення антисептичної активності та додаткового захисту від дереворуйнівних комах рекомендується попереднє ґрунтування деревини складом Акватекс-Грунт Антисептик .

Приготування робочого розчину:
Рогнеда Акватекс Екстра - готовий розчин. Перед застосуванням необхідно перемішати. При нанесенні фарбопультом допускається розведення уайт-спіритом до 10%.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- для пиляної деревини - 1 літр на 5-8 м 2,
- для строганой деревини - 1 літр на 10-15 м 2.
Точний витрата залежить від властивостей поверхні, що фарбується і кольору.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком або фарбопультом в 2 шари при температурі не нижче + 5 ° С. При декоруванні інтер'єрів рекомендується наносити два шари фарби з проміжним шліфуванням вологостійкої наждачним папером дрібної фрактаціі.
Час висихання: проміжна сушка між шарами 12 годин. Час повної сушки при температурі 20 ° С - 24 години.
Інструмент відразу після закінчення робіт промити уайт-спиритом, гасом, розчинником 646, 647.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Роботи проводити в гумових рукавичках, далеко від відкритих джерел вогню, в добре провітрюваному приміщенні. При нанесенні складу методом розпилення застосовувати індивідуальні засоби захисту дихальних шляхів і захисні окуляри. Берегти від дітей!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати при температурі від -40 ° C до + 40 ° С в заповненій герметичній упаковці подалі від опалювальних та нагрівальних приладів. Зберігати при відкритого полум'я. Не втрачає властивостей при заморожуванні! Термін зберігання 36 місяців. Розкриту тару зберігати з щільно закритою кришкою.

СКЛАД:
Пігментований розчин алкідних смол і цільових добавок в органічних розчинниках.

Купити Рогнеда Акватекс ЕКСТРА Деревозахисний текстуроване покриття

Ваш відгук

Рогнеда Акватекс ЕКСТРА

Вас також можуть зацікавити наступні товари