СЕНЕЖ Екобіо

СЕНЕЖ Екобіо
АНТИСЕПТИК УНІВЕРСАЛЬНИЙ
готовий розчин
Обліковий номер: 00249
109 грн
Виробник СЕНЕЖ (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 250-300 г / м2 Собівартість обробки 4,76 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту до 30 років Види упаковки пластикова каністра 5 кг., 10 кг., 65 кг Використання всередині / зовні

ДАНИЙ ТОВАР НЕ НАДАЄТЬСЯ на території УКРАЇНИ.

ЯК ЗАМІНИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:

ECOSEPT 400

СЕНЕЖ Екобіо- економічний безбарвний антисептик для приміщень і дерев'яних конструкцій під навісом, призначений для захисту деревини від гниття, цвілі, синяви та комах-древоточцев всередині приміщень і на відкритому повітрі (під навісом) в умовах гігроскопічного та конденсаційного зволоження без контакту з грунтом, впливу атмосферних опадів , грунтової вологи самостійно або в якості біозахисний грунтовки під ЛФМ. Допускається застосовувати СЕНЕЖ Екобіо для захисту елементів зовнішньої служби, схильних до атмосферних опадів, при подальшому покритті вологостійким лакофарбовим матеріалом.

властивості
- середній термін біозахисту 30-35 років в помірних умовах (VII кл. По ГОСТ 20022.2, вимочування);
- не змінює колір деревини, колеровка - водними морилками;
- утворює в деревині 2 рівня біозахисту;
- добре проникає в деревину, не збільшує гігроскопічність;
- зберігає текстуру, не перешкоджає диханню деревини;
- придатний для обробки вологої (більше 20%) деревини;
- не погіршує міцність, склеиваемость і окрашиваемость деревини;
- пригнічує цвіль на цегляній кладці, штукатурці, бетоні;
- зупиняє вже почалося біопоразки;
- пожежо-, вибухо- безпечний матеріал, не має запаху.

ПРИНЦИП ДІЇ:
Антисептик Сенеж Екобіо глибоко проникає і дифузійно заглиблюється в деревині, утворюючи в її товщі насичений активними компонентами дворівневий захисний бар'єр, що пригнічує розвиток цвілевих, деревоокрашівающіх, дереворуйнівних грибів і відлякує комах-древоточцев.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Антисептик Сенеж Екобіо застосовують для обробки нових і раніше оброблених антисептиком дерев'яних стін, підлог, перегородок, риштувань, мансард, горищних конструкцій всередині будівель і споруд, а також інших пиляних, струганих, рублених елементів конструкцій житлового, громадського, виробничого і сільськогосподарського призначення внутрішньої служби. Антисептик Сенеж Екобіо не застосовуються по поверхнях, раніше покритим оліфою, фарбою, лаком, іншими пленкообразующими або водовідштовхувальними матеріалами.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від бруду, смоли, пилу, старої фарби і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем ECOSEPT 500 абоСЕНЕЖ ЕФФО , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
СЕНЕЖ Екобіо - готовий розчин. Перед застосуванням необхідно перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- 250-300 г / м 2 (3-4 м 2 / кг) - при нанесенні пензлем, валиком, розпилювачем;
- 60-80 кг / м 3 - при вимочуванні або автоклавуванні.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Антисептик Сенеж Екобіо наносять на поверхню деревини пензлем, валиком, розпилювачем при температурі повітря не нижче +5 0С, а також зануренням, вимочуванням або автоклавуванням. Нанесення пензлем, валиком, розпилювачем проводять в 2-3 прийоми з інтервалом 20-40 хвилин, забезпечуючи нормований сумарний витрата. Вимочування або просочення в автоклаві проводять до досягнення нормованої витрати. Не обробляти мерзлу деревину! Не змішувати з іншими складами.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При нанесенні антисептика СЕНЕЖ Екобіо виключити контакт з відкритими частинами тіла, попадання всередину. При попаданні в очі і рот - промити водою. Клас небезпеки - IV ( «малонебезпечні»). Пожежо-, вибухо- безпечно. Утилізувати як побутові відходи.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати і транспортувати антисептик Сенеж Екобіо в герметично закритій тарі виробника окремо від харчових продуктів. Після розморожування і перемішування властивості зберігаються. Гарантійний термін зберігання - 3 роки. Термін придатності не обмежений.

СКЛАД:
Водний розчин цільових компонентів.

Купити СЕНЕЖ Екобіо Антисептик для внутрішніх робіт

Ваш відгук

СЕНЕЖ Екобіо

Вас також можуть зацікавити наступні товари