Рогнеда Акватекс

Рогнеда Акватекс
Деревозащитноє текстурних СКЛАД
готовий склад
Обліковий номер: 00231
117 грн
Виробник Рогнеда (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 літр на 7-10 м2 Собівартість обробки 11,31 грн / м2 Колір білий, безбарвний, сосна, жовтий, калужница, орегон, груша, дуб, горіх, горобина, тик, махагон, палісандр , папороть, ялинова зелень Разбавитель уайт-спірит Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач Термін захисту до 5 років Види упаковки жерстяна банка 0,8 л., 3 л., 10 л. Використання всередині / зовні

ДАНИЙ ТОВАР ТИМЧАСОВО НЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ.

В ДАНИЙ МОМЕНТ НА ЗАМІНУ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:

Pinotex Classic - деревозащиный тектсурный состав без образования пленки Vidaron Impregnat - деревозащитный текстурный состав

Акватекс- захисно-декоративний текстурний склад використовуються для декоративного оздоблення під цінні породи дерева і надання деревині бажаних кольорів і відтінків. Склад оберігає деревину від атмосферних впливів, захист від гниття, цвілі, грибків, деревної синяви, руйнування деревними комахами.

Акватекс утворює на поверхні деревини повітропроникне біозахисний вологовідштовхувальне полімерне покриття. Зберігає або підсилює текстуру деревини і надає їй бажаний відтінок. У порівнянні з іншими аналогічними антисептиками для дерева відрізняється підвищеними стійкістю проти вицвітання і біозахисний активністю. Завдяки наявності в складі емульсійної фази Акватекс відмінно наноситься на вологу поверхню деревини, містить в порівнянні з іншими складами знижена кількість органічних розчинників і характеризується підвищеною екологічною безпекою.

властивості
- містить важко вимиваються антисептик;
- містить УФ-фільтр;
- глибоко вбирається в деревину;
- утворює прозору влагоотталківающую плівку;
- не приховує малюнок текстури деревини;
- відмінні малярні властивості, розтікання;
- еластичне покриття.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Застосовують для покриття пиляних і струганих дерев'яних поверхонь зовні і всередині приміщень (вікна, двері, внутрішні і зовнішні стіни, лоджії, наличники, плінтуси, сходи, паркани, перила, садові будівлі, котеджі, меблі і т.п.)

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
15 базових кольорів: білий, безбарвний, сосна, жовтий, калужница, орегон, груша, дуб, горіх, горобина, тик, махагон, палісандр, папороть, ялинова зелень.
Рогнеда Акватекс деревозащитный текстурный состав без пленочного покрытия

Допускається змішування складів Акватекс різних кольорів для отримання необхідних відтінків.
Відтінок і інтенсивність кольору покриття в значній мірі залежать від виду деревини, якості обробки поверхні і кількості нанесених шарів.
Можлива колеровка безбарвного складу.

БЛИСК:
Напівматовий.

ТЕРМІН СЛУЖБИ:
При самостійному застосуванні до 5 років; спільно з Акватекс грунт-Антисептик - до 7 років.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Наносити на сухі необроблені лакофарбовими матеріалами дерев'яні поверхні (вологістю до 40%). Поверхні, що мають старі лакофарбові покриття, повинні бути ретельно оброблені (отциклевать, зашкурени і т.п.) для додання їм однаковою всмоктуючою здібності по всій площі.

Приготування робочого розчину:
Акватекс - готовий розчин. Перед застосуванням необхідно перемішати.
Розведення складу Акватекс чим-небудь і змішування з складами інших марок не допускається.
При обробці великих поверхонь для отримання рівномірного відтінку рекомендується перемішати необхідну кількість складу в одній ємності.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- для пиляної деревини - 1 літр на 4-5 м 2,
- для строганой деревини - 1 літр на 7-10 м2.
Точний витрата залежить від властивостей поверхні, що фарбується і кольору.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком або фарборозпилювачем. Рекомендується нанесення складу в 2 шари для посилення інтенсивності забарвлення і збільшення стійкості покриття до атмосферних впливів.
Час висихання на відлип 2 години. Час повної сушки при температурі 20 ° С - 24 години.
Інструмент відразу після закінчення робіт промити уайт-спиритом, гасом, розчинником 646, 647.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Роботи проводити в гумових рукавичках далеко від відкритих джерел вогню в добре провітрюваному приміщенні. При нанесенні складу методом розпилення застосовувати індивідуальні засоби захисту дихальних шляхів і захисні окуляри. Берегти від дітей!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати при температурі від -40 ° C до + 40 ° С в заповненій герметичній упаковці подалі від опалювальних та нагрівальних пріборов.Видержівает 5 циклів заморожування. Термін зберігання 24 місяці. Розкриту тару зберігати з щільно закритою кришкою.

СКЛАД:
Пігментована композиція, що включає розчин алкідних смол в органічному розчиннику, стабілізовану емульсійну фазу, високоефективні антисептики, УФ-стабілізатори та інші функціональні добавки.

Купити Рогнеда Акватекс Деревозахисний текстуроване покриття

Відеоролик про продукт: деревозащитноє лессірующіх СКЛАД Рогнеда Акватекс
Ваш відгук

Рогнеда Акватекс

Вас також можуть зацікавити наступні товари