ECOSEPT H2O STOP (ЕКОСЕПТ Н2О СТОП)

ECOSEPT H2O STOP (ЕКОСЕПТ Н2О СТОП)
Гідрофобізатор ВОДООТТАЛКВАЮЩІЙ
концентрат 1:18
(1 л, 5 л.)
Обліковий номер: 00207
315 грн

Виробник ECOSEPT (УКРАЇНА) Концентрат 1:18 Витрата 250-500 г / м2 Собівартість обробки 2,94 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель вода Робочі інструменти занурення, розпилювач, кисть, валик Термін захисту до 10 років Види упаковки пластикова каністра 1 л., 5 л. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

315 грн
Купити в один клік

Водовідштовхувальне просочення для каменю Ecosept Н2О Stop (Екосепт Н 2 О Стоп) - концентрований препарат на водній основі, при поверхневому нанесенні надає водовідштовхувальні властивості будівельних матеріалів: керамічна і силікатна цегла, піщаник, штучний і природний обробний камінь і т.д. Гідрофобізатор ECOSEPT H 2 O STOP перешкоджає впливу атмосферних опадів і утворення мінеральних висолів на фасадах будівель, підвищує теплоізоляційні якості, усуває вологопоглинання, не знижуючи паропроникності.

властивості
- надає водовідштовхувальні властивості;
- запобігає появі висолів;
- захист від промерзання;
- знижує теплопровідність;
- збільшує стійкість до забруднень;
- повністю зберігається зовнішній вигляд матеріалу і його паропроникність;
- підвищує термін служби будівельних матеріалів і конструкцій;
- працює як самостійне захисне покриття, при цьому зберігаючи паропроникність конструкцій;
- використовується як добавка при виробництві тротуарної плитки, бетонів, штукатурних сумішей, для зниження водопоглинання.

Інші гідрофобізатори Ви можете знайти в категорії Гідрофобізатори >>>

Ecosept Н2О Stop

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для захисту керамічної і силікатної цегли, пісковика, штучного і природного оздоблювального каменю, тротуарної плитки, бетону, газобетону, пінобетону, вапняку, гіпсу, гіпсокартону і т.п.
ECOSEPT Н2О STOP рекомендується до застосування при проведенні комплексних робіт щодо захисту фасадів будівель і реставрації.
Склад використовується в цементно-піщаних сумішах, при виробництві бетонів, штукатурок, тротуарної плитки і обробного каменя з метою надання водовідштовхувальних властивостей і підвищення морозостійкості.
Застосовується для гідрофобного відсікання стін від фундаменту, для захисту від капілярної піднімається вологи (капілярного підсосу).

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Перед застосуванням поверхню очистити від пилу і забруднень. Якщо поверхня має ознаки біопоразки, перед застосуванням ECOSEPT Н2О STOP слід провести обробку очищувачем цвілі ECOSEPT 370 . При наявності на поверхні мінеральних висолів рекомендується перед застосуванням водовідштовхувальним просочення провести обробку засобомECOSEPT 550 . Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
ECOSEPT Н2О STOP - концентрат.
Для виготовлення робочого розчину концентрат розбавити будь-якій доступній водою у співвідношенні 1:18. У випадках, якщо оброблювані поверхні піддаються постійному інтенсивному впливу вологи, рекомендується концентрація 1: 9.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- 200-250 г / м 2 - при нанесенні розчину на поверхні з червоної цегли;
- 250-350 г / м 2 - при нанесенні розчину на поверхні з штукатурки, пісковика, силікатної цегли, облицювального каменю, гіпсу, бетону;
- 350-500 г / м 2 - при нанесенні розчину на поверхні з газобетону.

При введенні в будівельні суміші, частина концентрату повинна становити 0,5-1% від ваги сполучного (цементу) - вводиться з водою.
Ecosept Н2О Stop
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
За допомогою валика, кисті з штучним ворсом або фарбопульта рясно нанести ECOSEPT Н2О STOP на суху очищену поверхню. Нанесення повинно бути рівномірним, без пропусків. Освіта гидрофобной плівки (поликонденсация) відбувається за 48 годин. Протягом цього часу, оброблений матеріал повинен бути захищений від впливу води та атмосферних опадів.
Захищена ECOSEPT Н2О STOP поверхня зберігає свої гідрофобні властивості мінімум на 10 років. При введенні в будівельні суміші (бетон, цементно-піщаний розчин) гідрофобні властивості сохранятются назавжди, а морозостійкість досягає морозостійкості гранітного каменю.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Захистити скляні поверхні. При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички. У разі потрапляння на шкіру і слизові оболонки, промити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі виробника в сухому прохолодному місці. Багаторазове переохолодження складу не призводить до погіршення його експлуатаційних властивостей. ECOSEPT Н2О STOP Пожаровзривобезопасен.
Гарантійний термін зберігання не менше 24 місяців. Готовий розчин необхідно використати протягом 24 годин. Утилізація згідно СанПин № 3183-84; 3209-85

СКЛАД:
Суміш кремнеорганічною з'єднань на водній основі.

Купити ECOSEPT H2O STOP Гидрофобизатор / Водоотталкивающая просочення для каменю

    Відгуки покупців
  1. андрей (27.03.2018)

    все супер за год на заборе ничего не появилось))

Ваш відгук

ECOSEPT H2O STOP (ЕКОСЕПТ Н2О СТОП)

Вас також можуть зацікавити наступні товари