СТРАЖ-23

СТРАЖ-23
Гідрофобізатор АНТІВИСОЛЬНИЙ
готовий склад
Обліковий номер: 00258
370 грн
Виробник СТРАЖ (УКРАЇНА) Концентрат готовий розчин Витрата 200-300 г / м2 Собівартість обробки 14,50 грн / м2 Колір білий Розчинник розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Види упаковки пластикова каністра 5 л., 10 л. Використання всередині / зовні

ТОВАР ЗНЯТИЙ З ПРОДАЖУ.
В якості замІни. Ми пропонуємо використовувати

СТРАЖ-23 (ЄС-23) - спеціальний будівельної грунт з дуже високим проникаючу дію призначений для захисту фасадів з цегли, каменю, штукатурки, бетону і т.п. від появи висолів. Завдяки ультра дрібним часткам СТРАЖ ЄС-23 ідеальний для боротьби з висолами (зупиняє капілярну дифузію солей). Після висихання утворює протівовисольное і гидрофобное покриття, яке сприяє збільшенню терміну експлуатації фасадів, стійкості до впливу атмосферних опадів і не перешкоджає газообміну.

властивості
- ретельна боротьба з висолами;
- зміцнення поверхонь;
- захист від вологи і зменшення властивостей вбирання рідини;
- збільшення терміну експлуатування поверхні і збереження тепловіддачі;
- збереження процесу газообміну;
- не руйнує розчин кладки;
- для внутрішніх і зовнішніх робіт.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для обробки бетонних, кам'яних, цегельних, отштукатуренних і інших мінеральних поверхонь: стін, цоколів, парканів, декоративного оздоблення та т.п.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Перед застосуванням поверхню очистити від пилу і забруднень. При наявності на поверхні мінеральних висолів рекомендується перед застосуванням водовідштовхувальним просочення провести обробку засобом СТРАЖ ЄС-22 або ECOSEPT 550 . Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
СТРАЖ ЄС-23 - готовий розчин. Перед застосуванням - ретельно перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
200-300 г / м 2

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
За допомогою валика, кисті з синтетичним ворсом або будь-якого розпилювального пристрою рівномірно нанести робочий розчин. Поверхні, що сильно рекомендується обробляти в кілька прийомів без проміжної сушки (до повного насичення поверхні). Роботи проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С і не вище + 35 ° С. Оброблену поверхню слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання 2-3 години.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички. У разі потрапляння на шкіру і слизові оболонки, промити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі виробника в сухому прохолодному місці. Термін зберігання 12 місяців. Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99

СКЛАД:
Емульсія синтетичних смол на основі води.

Купити СТРАЖ-23 Грунт протівовисольний, гідрофобізатор

Відеоролик про продукт: ГРУНТ ПРОТІВОВИСОЛЬНИЙ, гідрофобізатори СТРАЖ ЄС-23
Ваш відгук

СТРАЖ-23

Вас також можуть зацікавити наступні товари