СТРАЖ-17

СТРАЖ-17
Гідрофобізатор ВОДООТТАЛКВАЮЩІЙ
готовий склад
Обліковий номер: 00259
240 грн
Виробник СТРАЖ (УКРАЇНА) Концентрат готовий розчин Витрата 100-200 г / м2 Собівартість обробки 4,29 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Види упаковки пластикове відро 5 л., 10 л. Використання всередині / зовні

ТОВАР ЗНЯТИЙ З ПРОДАЖУ.
В якості замІни. Ми пропонуємо використовувати

СТРАЖ-17 (ЄС-17) - універсальний будівельний гідрофобізатор, розроблений спеціально для захисту цегли, штукатурки, бетону, шиферу тощо від проникнення вологи. Після висихання створює гідрофобне та протівовисольное покриття, що сприяє продовженню терміну експлуатації фасадів, значного зменшення утворення грибків і плісняви, чутливості до циклів «замерзання / танення», зменшення тепловіддачі. Дуже сильно зменшує водопоглинання поверхні, зв'язує пил, перешкоджає забрудненню поверхні, не перешкоджає газообміну. Особливо ефективний для утворення бар'єру проти підйому вологи всередині стін.


властивості
- ефективно захищає від проникнення вологи, при цьому зберігає газообмін;
- продовжує термін служби будь-якій поверхні і зменшувати її тепловіддачу;
- перешкоджає підйому вологи всередині конструкції;
- зменшує ймовірність утворення грибка, цвілі і чутливість до погодних перепадів;
- для внутрішніх і зовнішніх робіт.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для обробки наступних будівельних матеріалів: керамічна і силікатна цегла, піщаник, штучний і природний обробний камінь, тротуарна плитка, шлакоблоки, бетон, газобетон, пінобетон, вапняк, гіпс, гіпсокартон і т.п.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Перед застосуванням поверхню очистити від пилу і забруднень. Якщо поверхня має ознаки біопоразки, перед застосуванням СТРАЖ-17 слід провести обробку антисептиком NEOMID BiO Ремонт . При наявності на поверхні мінеральних висолів рекомендується перед застосуванням водовідштовхувальним просочення провести обробку засобом СТРАЖ-22 абоNEOMID 550 . Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
СТРАЖ-17 - готовий розчин. Перед застосуванням - ретельно перемішати.

ВИТРАТИ розчину:
100-200 г / м 2 (в залежності від пористості поверхні)

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
За допомогою валика, кисті з синтетичним ворсом або будь-якого розпилювального пристрою рівномірно нанести робочий розчин. Поверхні, що сильно рекомендується обробляти в кілька прийомів без проміжної сушки (до повного насичення поверхні). Роботи проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С і не вище + 35 ° С. Оброблену поверхню слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання 1-2 години.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички. У разі потрапляння на шкіру і слизові оболонки, промити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі виробника в сухому прохолодному місці. Термін зберігання 12 місяців. Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99

СКЛАД:
Водна емульсія синтетичних смол

Купити СТРАЖ-17 - Гідрофобізатор водооталкивающая

Ваш відгук

СТРАЖ-17

Вас також можуть зацікавити наступні товари