ECOSEPT 550 (ЕКОСЕПТ 550)

ECOSEPT 550 (ЕКОСЕПТ 550)
СКЛАД ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ висолів
Концентрат 1: 2
(1 л, 5 л.)
Обліковий номер: 00275
180 грн
Виробник ECOSEPT (УКРАЇНА) Концентрат 1: 2 Витрата 150-250 г / м2 Собівартість обробки 6,67 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту до 10 років Види упаковки пластикова каністра 1 л., 5 л. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

180 грн
Купити в один клік

ECOSEPT 550 (Екосепт 550) - антісоль.
Засіб для видалення мінеральних висолів, концентрований препарат на водній основі для видалення мінеральних висолів з різних поверхонь: цегла, бетон, декоративний оздоблювальний камінь, цементно-піщано суміш і т.п.

ECOSEPT 550
властивості
- видаляє нальоти і висоли з цегли, природного і штучного каменю, бетону і т.п .;
- не змінює колір, властивостей оброблюваного матеріалу;
- не руйнує розчин кладки.

Інші очисники висолів Ви можете знайти в категорії Видалення висолів >>>

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для очищення мінеральних висолів з фасадів, фундаментів, огорож, стін будівель і декоративного оздоблення каменем при проведенні будівельних, планових ремонтних і реставраційних робіт.

Приготування робочого розчину:
ECOSEPT 550 - концентрат.
Залежно від кількості солей на камені рекомендується використовувати 30% або 50% водний розчин. Розвести склад водою в співвідношенні 1: 2 або 1: 1.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
150 - 250 г / м 2 в залежності від матеріалу оброблюваної поверхні.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Краскопультом, валиком або пензлем з синтетичним ворсом рівномірно нанести розчин на оброблювану поверхню. Через 5-10 хвилин змити водою. При необхідності процедуру повторити. Використовувати при температурі не нижче +5 о С.

Щоб уникнути повторної появи висолів, після очищення поверхні рекомендується захистити гідрофобізуючим - влагоизолирующим складом ECOSEPT Н2О STOP, Що запобігає проникненню вологи в будівельні матеріали, при збереженні паропроникності (стіна дихає) обробленої поверхні. Даний комплекс процедур дозволяє зберегти зовнішній вигляд кам'яної обробки та фасаду терміном до 10 років.
ECOSEPT 550 не підходить для обробки вапнякових і полірованих мармурових поверхонь.
ECOSEPT 550
ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі зі складом використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички. У разі потрапляння на шкіру або слизові оболонки, змити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі виробника в сухому прохолодному місці. Багаторазове переохолодження складу не призводить до погіршення його експлуатаційних властивостей. ECOSEPT 550 Пожаровзривобезопасен.
Гарантійний термін зберігання не менше 24 місяців. Готовий розчин необхідно використати протягом 14 днів. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99

СКЛАД:
Комплексоутворювач, етиленгліколь, змочувач.

Купити ECOSEPT 550 Засіб для видалення мінеральних висолів. Антісоль

Ваш відгук

ECOSEPT 550 (ЕКОСЕПТ 550)

Вас також можуть зацікавити наступні товари
 • NEOMID 550 (НЕОМІД 550)
  ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ висолів
  Концентрат 1: 2
  229 грн
 • СТРАЖ-22
  ОЧИСНИКИ фасаду (Змивка висолів)
  готовий склад
  219 грн