NEOMID H2O STOP (НЕОМІД Н2О СТОП)

NEOMID H2O STOP (НЕОМІД Н2О СТОП)
Гідрофобізатор ВОДООТТАЛКВАЮЩІЙ
Концентрат 1: 2
Обліковий номер: 00206
189 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат 1: 2 Витрата 250-500 г / м2 Собівартість обробки 5,36 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель вода Робочі інструменти занурення, розпилювач, кисть, валик Термін захисту до 10 років Види упаковки пластикова каністра 1 л., 5 л. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

189 грн
Купити в один клік

Влагоизолирующая.Грунтовка просочення Neomid Н 2 О Stop (Неомид Н 2 О Стоп) надає водовідштовхувальні і самомоющіеся властивості мінеральних будівельних матеріалів. Перешкоджає зволоженню стін, підвищуючи їх теплоізоляційні властивості і термін служби.

властивості
- надає водовідштовхувальні властивості;
- запобігає появі висолів;
- застосовується для гідрофобного відсікання стін від фундаменту, для захисту від капілярної піднімається вологи (капілярного підсосу);
- підвищує морозостійкість;
- працює як самостійне захисне покриття, при цьому зберігаючи паропроникність конструкцій;
- рекомендується до застосування при проведенні комплексних робіт щодо захисту фасадів будівель і реставрації;
- підвищує термін служби будівельних матеріалів і конструкцій;
- не перешкоджає подальшій фарбуванні олійними фарбами і обклеювання шпалерами.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для обробки наступних будівельних матеріалів: керамічна і силікатна цегла, піщаник, штучний і природний обробний камінь, тротуарна плитка, шлакоблоки, бетон, газобетон, пінобетон, вапняк, гіпс, гіпсокартон і т.п.
NEOMID Н2О STOP рекомендується до застосування при проведенні комплексних робіт щодо захисту фасадів будівель і реставрації.
А також використовується в цементно-піщаних сумішах, при виробництві бетонів, штукатурок, тротуарної плитки і обробного каменя з метою надання водовідштовхувальних властивостей і підвищення морозостійкості.
Увага! Поверхні, раніше оброблені препаратом NEOMID Н2О STOP не рекомендується обробляти фарбами, шпаклівками і т.д. на водній основі.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Перед застосуванням поверхню очистити від пилу і забруднень. Якщо поверхня має ознаки біопоразки, перед застосуванням NEOMID Н2О STOP слід провести обробку антисептикомNEOMID BiO Ремонт . При наявності на поверхні мінеральних висолів рекомендується перед застосуванням водовідштовхувальним просочення провести обробку засобом NEOMID 550 . Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
NEOMID Н2О STOP - концентрат.
Для виготовлення робочого розчину концентрат розвести водою у співвідношенні 1: 2.
У випадках, якщо оброблювані поверхні піддаються постійному інтенсивному впливу вологи, рекомендується підвищити концентрацію до 1: 1.
Готовий розчин можна використовувати для створення водовідштовхувального покриття протягом 24 годин.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- 200-250 г / м 2 - при нанесенні розчину на поверхні з червоної цегли;
- 250-350 г / м 2 - при нанесенні розчину на поверхні з штукатурки, пісковика, силікатної цегли, облицювального каменю, гіпсу, бетону;
- 350-500 г / м 2 - при нанесенні розчину на поверхні з газобетону.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
1.Нанесеніе на поверхню.
За допомогою валика, кисті з штучним ворсом або фарбопульта рясно нанести NEOMID Н2О STOP на суху очищену поверхню. Нанесення повинно бути рівномірним, без пропусків. Досягнення водовідштовхувального ефекту відбувається за 48 годин. Протягом цього часу, оброблений матеріал повинен бути захищений від впливу води та атмосферних опадів.
2. Введення в будівельні суміші.
У будівельні суміші вводиться з водою замішування. У готовому розчині частка NEOMID Н2О STOP повинна становити 1,5-2,0% від обсягу води замішування (на 100л + 2л готового розчину NEOMID Н2О STOP).

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички. У разі потрапляння на шкіру і слизові оболонки, промити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі виробника в сухому прохолодному місці. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. Термін зберігання 24 місяці. NEOMID Н2О STOP Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99

СКЛАД:
Суміш кремнеорганічною з'єднань на водній основі.

Купити NEOMID H2O STOP Гидрофобизатор / Просочення по каменю

Відеоролик про продукт: вологоізолятори-гідрофобізатор NEOMID H 2 O STOP (просочення по каменю)
Ваш відгук

NEOMID H2O STOP (НЕОМІД Н2О СТОП)

Вас також можуть зацікавити наступні товари