NEOMID YACHT (НЕОМІД ЯХТ)

NEOMID YACHT (НЕОМІД ЯХТ)
ЛАК Яхтний
Алкідно-уретановий
готовий розчин
Обліковий номер: 00201
189 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 літр на 10-13 м2 Собівартість обробки 12,80 грн / м2 Блиск глянцевий, напівматовий Разбавитель уайт-спірит Робочі інструменти кисть, валик Види упаковки жерстяна банка 0,75 л., 2 л. , 9 л. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

189 грн
Купити в один клік

Лак яхтний NEOMID YACHT (НЕОМІД ЯХТ) - атмосферостійкий і зносостійкий лак на основі алкідно-уретанових смоли для зовнішніх і внутрішніх робіт, призначений для захисно-декоративного лакування будь-яких дерев'яних поверхонь.

властивості Neomid Yacht (Неомид Яхт)
- утворює високоміцне, атмосферостійке і зносостійке покриття, стійке до впливу води та побутових миючих засобів;
- продовжує термін служби покриття;
- зберігає і підкреслює природну структуру деревини.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для фарбування струганих і пиляних дерев'яних поверхонь, експлуатованих на відкритому повітрі під впливом атмосферних опадів або приміщеннях: яхт, човнів, терас, фасадів, дверей, віконних рам, паркету, меблів, сходів всередині і зовні приміщень і т.д.

БЛИСК:
Глянцевий, напівматовий.

Інші Яхтні лаки Ви можете знайти в категорії Яхтні лаки >>>

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Оброблювана поверхня не повинна містити грибкових уражень (синява цвіль), бруду, смоли, жирових забруднень. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Для забезпечення максимальної біозахисту рекомендується попередня обробка поверхні глубокопроникающим, безбарвними антисептикамиNEOMID Base Eco або NEOMID 400 . Раніше лаковані поверхні очистити і відшліфувати до матового стану, пил видалити і обов'язково провести контрольну лакування невеликої ділянки поверхні для перевірки сумісності старого і нового покриття.

Приготування робочого розчину:
Продукт готовий до застосування. При нанесенні фарбопультом допускається розведення уайт-спіритом, не більше 10%.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
1 літр на 10-13 м 2 в залежності від властивостей поверхні, що фарбується (при одношаровому нанесенні).

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:Neomid Yacht (Неомид Яхт)
Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком або фарбопультом в 2-3 шари при температурі не нижче + 10 ° С. При необхідності проводити міжшарового шліфування. При нанесенні першого шару допускається розведення уайт-спіритом до 10%. При фарбуванні краскопультом допускається розведення уайт-спіритом до 10% від обсягу лаку. При + 20 ° С і відносній вологості повітря 65% час висихання на відлип 6-8 годин. Остаточне затвердіння протягом 14 днів. Час висихання лаку при температурі нижче + 20 ° С збільшується.
Інструменти відразу після закінчення робіт промити уайт-спиритом.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Вогненебезпечно! При проведенні робіт забороняється палити і користуватися відкритим вогнем. Після закінчення робіт провітрити приміщення. При роботі використовувати захисні окуляри і рукавички. Уникати потрапляння в очі і на відкриті ділянки тіла, а в разі потрапляння негайно промити їх з милом під струменем води. Уникати вдихання парів і аерозолю. У разі ковтання негайно звернутися до лікаря і пред'явити упаковку. Берегти від дітей!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Можливі зберігання і транспортування при негативних температурах. Зберігати і перевозити в непошкодженій заводській тарі в сухому прохолодному місці. Чи не піддавати дії прямих сонячних променів. Чи не складувати поблизу працюючих нагрівальних приладів. Термін зберігання 24 місяці. Розкриту тару зберігати з щільно закритою кришкою.

УТИЛІЗАЦІЯ:
Залишки продукту не зливати в каналізацію, у водойми і на землю. Упаковку з повністю висохлими залишками продукту утилізувати як побутове сміття.

СКЛАД:
Алкидно уретанова смола, уайт-спірит, присадки.

Відеоролик про продукт: ЛАК Яхтний NEOMID

Інструкція по нанесенню:


Купити NEOMID YACHT Лак яхтний, глянсовий, напівматовий

Відеоролик про продукт: ЛАК Яхтний NEOMID

Інструкція по нанесенню:

  Відгуки покупців
 1. Андрiй (09.12.2018)

  З цим лаком зіткнувся вперше, коли було потрібно покрити їм дерев'яні елементи на фасаді, впорався без будь яких складностей. Засіб якісний, ціна недорога. Раджу.

 2. Влад (28.11.2018)

  Лакированное покрытие имеет привлекательный внешний вид, а также оно хорошо защищено, на ощупь как орг стекло, когда стучишь по поверхности звук звонкий как от пластика. Я всем доволен, спасибо!

 3. Жорик (14.09.2018)

  Лакировал лестницу и крыльцо перед входом в дом. Лак довольно хорош, как для своей цены, рекомендую его.

 4. Юрий (23.08.2018)

  Могу порекомендовать этот лак, поскольку сам его уже опробовал и никаких проблем с ним у меня не возникло.

 5. Алексей (15.05.2018)

  Для кухни этот лак как раз то, что нужно. Нередко я могу что-то разлить, а теперь я не переживаю об этом, так как средство отталкивает воду. Спасибо.

Ваш відгук

NEOMID YACHT (НЕОМІД ЯХТ)