Х

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

* Обов'язкові поля

Заказать звонок

NEOMID YACHT (НЕОМІД ЯХТ)

NEOMID YACHT (НЕОМІД ЯХТ)
ЛАК Яхтний
Алкідно-уретановий
готовий розчин
189 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 літр на 10-13 м2 Собівартість обробки 12,80 грн / м2 Блиск глянцевий, напівматовий Разбавитель уайт-спірит Робочі інструменти кисть, валик Види упаковки жерстяна банка 0,75 л., 2 л. , 9 л. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

189 грн
Купити в один клік

Лак яхтний NEOMID YACHT (НЕОМІД ЯХТ) - атмосферостійкий і зносостійкий лак на основі алкідно-уретанових смоли для зовнішніх і внутрішніх робіт, призначений для захисно-декоративного лакування будь-яких дерев'яних поверхонь.

властивості
- утворює високоміцне, атмосферостійке і зносостійке покриття, стійке до впливу води та побутових миючих засобів;
- продовжує термін служби покриття;
- зберігає і підкреслює природну структуру деревини.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для фарбування струганих і пиляних дерев'яних поверхонь, експлуатованих на відкритому повітрі під впливом атмосферних опадів або приміщеннях: яхт, човнів, терас, фасадів, дверей, віконних рам, паркету, меблів, сходів всередині і зовні приміщень і т.д.

БЛИСК:
Глянцевий, напівматовий.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:беспеченія максимальної біозахисту рекомендується попередня обробка поверхні глубокопроникающим, безбарвними антисептиками NEOMID Base Eco або NEOMID 400 . Раніше лаковані поверхні очистити і відшліфувати до матового стану, пил видалити і обов'язково провести контрольну лакування невеликої ділянки поверхні для перевірки сумісності старого і нового покриття.

Приготування робочого розчину:
Продукт готовий до застосування. При нанесенні фарбопультом допускається розведення уайт-спіритом, не більше 10%.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
1 літр на 10-13 м 2 в залежності від властивостей поверхні, що фарбується (при одношаровому нанесенні).

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком або фарбопультом в 2-3 шари при температурі не нижче + 10 ° С. При необхідності проводити міжшарового шліфування. При нанесенні першого шару допускається розведення уайт-спіритом до 10%. При фарбуванні краскопультом допускається розведення уайт-спіритом до 10% від обсягу лаку. При + 20 ° С і відносній вологості повітря 65% час висихання на відлип 6-8 годин. Остаточне затвердіння протягом 14 днів. Час висихання лаку при температурі нижче + 20 ° С збільшується.
Інструменти відразу після закінчення робіт промити уайт-спиритом.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Вогненебезпечно! При проведенні робіт забороняється палити і користуватися відкритим вогнем. Після закінчення робіт провітрити приміщення. При роботі використовувати захисні окуляри і рукавички. Уникати потрапляння в очі і на відкриті ділянки тіла, а в разі потрапляння негайно промити їх з милом під струменем води. Уникати вдихання парів і аерозолю. У разі ковтання негайно звернутися до лікаря і пред'явити упаковку. Берегти від дітей!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Можливі зберігання і транспортування при негативних температурах. Зберігати і перевозити в непошкодженій заводській тарі в сухому прохолодному місці. Чи не піддавати дії прямих сонячних променів. Чи не складувати поблизу працюючих нагрівальних приладів. Термін зберігання 24 місяці. Розкриту тару зберігати з щільно закритою кришкою.

УТИЛІЗАЦІЯ:
Залишки продукту не зливати в каналізацію, у водойми і на землю. Упаковку з повністю висохлими залишками продукту утилізувати як побутове сміття.

СКЛАД:
Алкидно уретанова смола, уайт-спірит, присадки.

Купити NEOMID YACHT Лак яхтний, глянсовий, напівматовий

Відеоролик про продукт: ЛАК Яхтний NEOMID


Ваш відгук

You're reviewing: NEOMID YACHT (НЕОМІД ЯХТ)

(095)
777
26
92