Рогнеда WOODMASTER Антижук

Рогнеда WOODMASTER Антижук
Антижук
Обліковий номер: 00224
118 грн
Виробник Рогнеда (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 200-400 г / м2 Собівартість обробки 3,43 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту до 5 років Види упаковки пластикова каністра 5 л., 10 л., 65 л. Використання всередині / зовні

ДАНИЙ ТОВАР ТИМЧАСОВО НЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ.

В ДАНИЙ МОМЕНТ НА ЗАМІНУ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:

OXIDOM 110 -  состав для борьбы с жуками-древоточцами, который уже завелись. Купить в Киеве, лучшая цена в УкраинеNeomid 100 StopЖук - состав для борьбы с жуками-древоточцами, которые уже завелись, купить в Киеве, лучшая цена в Украине Bochemit Plus - средство для борьбы с шашелем, жуками-древоточцами, который уже завелся. Купить в Киеве, лучшая цена в Украине

Рогнеда Woodmaster Антижук- призначений для знищення дерево-вражаючих комах на всіх стадіях їх розвитку. Запобігання зараження дерев'яних поверхонь дерево-вражаючими комахами. Використовується як антисептична обробка дерев'яних конструкцій, цегляних, бетонних та інших поверхонь з метою знищення та запобігання утворення цвілі, грибкових уражень, різних видів синяви і т. П. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

властивості
- містить трудновимиваемие біоциди: антисептик і інсектицид;
- забезпечує профілактику і лікування деревини, ураженої жуками-червицями, цвіллю, грибком і синявою;
- для зовнішніх і внутрішніх робіт
- висока ефективність біозахисту;
- висока проникаюча здатність;
- не приховує малюнок текстури деревини;
- не впливає на її міцність і склеиваемость;
- не має запаху, не містить органічних розчинників;
- пожежо-і вибухобезпечний.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Використовується для обробки конструкцій з деревини (бруси, крокви, підлоги тощо.), Для обробки лісо- та пиломатеріалів.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня повинна бути повітряно-сухої. Оброблювану поверхню перед застосуванням препарату необхідно очистити від бруду, пилу, відшарувань старої фарби і видалити (відсікти, зачистити) сильно скорродірованную частина дерева.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
WOODMASTER Антижук - готовий розчин і не вимагає розведення водою. Перед застосуванням перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
200-400 г / м 2 в залежності від всмоктуючої здатності деревини та ступеня зараження.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад наносити пензлем, валиком або садовим розпилювачем, а також краскопультом або зануренням. При вже почався біопоразки склад слід вводити всередину деревини методом шприцювання через вихідні отвори жуків (діаметр 1-8 мм) і вхідні отвори личинок (діаметр 0,3-7 мм). Роботи слід проводити в добре провітрюваних приміщеннях або на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С. Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання поверхні.
Склад безбарвний, не фарбує деревину.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі з препаратом використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг, респіратор. При попаданні на шкіру - промити великою кількістю води. При попаданні в очі - негайно промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин. Звернутися до лікаря. Чи не піддавати обробці засобом поверхні, дотичні з продуктами харчування, кормами.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей і домашніх тварин. Зберігати в провітрюваному приміщенні в щільно закритій заводській тарі, при температурі не нижче 0 ° С. Допускається нециклічне заморожування на період транспортування і зберігання. Термін зберігання 5 років. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Інсектицид, антисептик, цільові добавки, вода.

Купити Рогнеда WOODMASTER Антижук Склад для знищення жуків і запобігання їх появи

Відеоролик про продукт: біоцидний СКЛАД Рогнеда WOODMASTER Антижук


Ваш відгук

Рогнеда WOODMASTER Антижук

Вас також можуть зацікавити наступні товари