NEOMID STOPЖУК (НЕОМІД СТОПЖУК)

NEOMID STOPЖУК (НЕОМІД СТОПЖУК)
ЗНИЩЕННЯ ЖУКА В ураження деревини
Концентрат 1: 4
(1л, 5л)
Обліковий номер: 00175
249 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат 1: 4 Витрата 150-300 г / м2 Колір безбарвний Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту до 5 років Види упаковки каністра пластикова 1 л., 5 л. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

249 грн
Купити в один клік

NEOMID 100 STOPЖУК (Неомид 100 Стопжук) - Атніжук - призначений для захисту деревини різних порід від комах, що вражають деревину (короїд, шашіль, вусань), а так само для їх знищення на всіх стадіях розвитку. Для зовнішніх і внутрішніх робіт.
NEOMID_STOPЖУК (Неомид 100 Антижук)

властивості
- використовується для профілактичної обробки;
- рекомендується коли дерево вже заражено жуком;
- ефективно знищує жуків, попереджаючи їх подальшій появі;
- знищує личинок, яйця і дорослих комах;
- не змінює структуру деревини;
- не перешкоджає подальшій обробці, склеюванню і забарвленням;
- має високу проникаючу здатність.

Інші засоби для знищення жука-древоточца Ви можете знайти в категорії Антижук >>>

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Використовується для обробки конструкцій і виробів з деревини (бруси, крокви, підлоги, скрині, рами картин, антикварні меблі та ін.), Для обробки лісо- та пиломатеріалів при заготівлі і зберіганні. Профілактична обробка дерев'яних і каркасних будинків на стадіістроітельства, а так само знищення комах в зараженій деревини.
NEOMID_STOPЖУК (Неомид 100 Антижук)
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Захистити поверхні, які не потребують обробки, від попадання засобу. Оброблювану поверхню перед застосуванням препарату необхідно очистити від бруду, пилу, відшарувань старої фарби і видалити (відсікти, зачистити) сильно скорродірованную частина дерева.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
NEOMID 100 STOPЖУК   - концентрат.
Перед застосуванням, концентрат збовтати, потім розвести водою у співвідношенні 1: 4.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
150-200 г / м 2 - для профілактичного захисту;
250-300 г / м 2 - для лікування деревини ураженої комахами.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Готовий розчин наносити валиком або пензлем з синтетичним ворсом, рівномірно розподіляючи по поверхні. Необхідна витрата готового розчину досягається в середньому за 2-3 рази поверхневого нанесення, також необхідно вводити розчин в льотні або личинкові отвори 3-4 рази, забиваючи потім отвір просоченим дерев'яним дюбелем. Оскільки інкубаційний період у більшості жуків становить до 2-х тижнів, то уражені ділянки рекомендується обробляти повторно через 14 днів з моменту первісної обробки. Роботи слід проводити в добре провітрюваних приміщеннях або на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С у відсутності людей і домашніх тварин.

NEOMID_STOPЖУК (Неомид 100 Антижук)
Після обробки приміщення необхідно провітрювати не менше доби. Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання поверхні.
Рекомендується провести пробне нанесення на невелику ділянку. При нанесенні можливе незначне тонування деревини, обумовлене її сортностью або наявністю попередньої обробки.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі з препаратом використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг, респіратор. При попаданні на шкіру - промити великою кількістю води. При попаданні в очі - негайно промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин. Звернутися до лікаря. Чи не піддавати обробці засобом поверхні, дотичні з продуктами харчування, кормами.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей і домашніх тварин. Зберігати в провітрюваному приміщенні в щільно закритій заводській тарі, уникати попадання сонячних променів і нагрівання. Термін зберігання концентрату 24 місяці. Термін зберігання готового розчину 3 дня. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. Не допускати потрапляння препарату у водойми, стічні води, грунт. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Синтетичний піретроїди, розчинник, поверхнево-активна речовина, вода.

ВІДЕОРОЛИК ПРО ПРОДУКТ:
NEOMID 100 STOPЖУК (Неомид 100 СтопЖук)Купити NEOMID 100 STOPЖУК

ВІДЕОРОЛИК ПРО ПРОДУКТ:
NEOMID 100 STOPЖУК (Неомид 100 СтопЖук)

Ваш відгук

NEOMID STOPЖУК (НЕОМІД СТОПЖУК)