VIDARON IMPREGNAT KONSTRUKCYJNEGO (ВІДАРОН імпрегнат ДЛЯ КОНСТРУКЦІЙ)

VIDARON IMPREGNAT KONSTRUKCYJNEGO (ВІДАРОН імпрегнат ДЛЯ КОНСТРУКЦІЙ)
невимиваемие АНТИСЕПТИК
готовий розчин
(5 кг)
Обліковий номер: 00309
289 грн
Виробник VIDARON (Польща) Концентрат Готовий розчин Витрата 600-800 г / м2 Колір безбарвний, зелений, коричневий Розріджувач вода Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту до 20 років Види упаковки пластикова каністра 5 кг. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

289 грн
Купити в один клік

VIDARON IMPREGNAT DO DREWNA KONSTRUKCYJNEGO (ВІДАРОН імпрегнат ДЛЯ ЕЛЕМЕНТІВ З ДЕРЕВИНИ) - це висококласний захисний склад для конструкційної деревини, призначений для ефективної біологічної протекції від: грибка, цвілі, комах і мохів.

Завдяки інноваційній формулі Відарон Імпрегнат, глибоко проникає в пори і наділяє деревину високу стійкість до несприятливих погодних умов. А також, має підвищений терміном дії, аж до 20 років захищаючи деревину від біологічних і атмосферних загроз.

властивості
- вимивається;
- захищає від цвілі, грибка, мохів і комах;
- глибокопроникні;
- протекція від несприятливих погодних умов;
- застосовується всередині і зовні приміщень.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Відарон Імпрегнат для конструкційної деревини використовують в якості біозахисний кошти для будівельної деревини різних типів, житлових будинків, несушей перекриттів, дерев'яних каркасів будинків та ін.

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Пропонується в трьох кольорах: безбарвний, зелений, коричневий.

БЛИСК: матовий

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Перед нанесенням імпрегната, необхідно старанно підготувати поверхню, очистити від бруду і пилу, видалити смоли, знежирити. Основа, на яку буде наноситися імпрегнат, не повинна бути дуже волога. Допустимої норма вологості складає 25%.

Приготування робочого розчину:
Склад надано в готовому вигляді і не вимагає особливих приготувань. Перед застосуванням слід ретельно перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- На закриту поверхню (за умови 2-кратної обробки) - каністра 5кг до 8м²;
- На не закриті поверхню (за умови 3-кратною обробки) - каністра 5кг до 6,25м².

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед нанесенням, склад слід ретельно перемішати. Під час роботи зрідка помішувати.
Імпрегнат наносимо пензлем або за допомогою пневматичного розпилювача. Також можна використовувати метод занурення окремих дерев'яних елементів до складу.
Для глибокої і якісної просочення деревини, необхідно робити тривалі паузи (приблизно 2 години) між нанесеннями наступних шарів.
Пам'ятайте що, Відарон Імпрегнат для конструкційної деревини слід наносити мінімум в два-три шари. Таким чином, досягається максимальна ступінь захисту деревини від біологічних загроз.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Увага, шкідливий продукт! Можливі алергічні реакції. У складі присутні небезпечні для здоров'я хімічні сполуки.
При роботі з пневматичним (краскопультом) пістолетом, необхідно використовувати захисні засоби. Щоб уникнути потрапляння складу в дихальні шляхи, очі і на відкриті ділянки шкіри, використовуйте хім захисний комбінезон, гумові або латексні рукавички, респіратор і будівельні окуляри закритого типу.
У разі попадання засобу в очі або на відкриті ділянки тіла, необхідно промити чистою проточною водою і негайно звернутися до лікаря.
Уникати прийомів їжі, пиття і куріння поруч зі складом. Не вдихати пари або розпорошену засіб.
Приміщення, в якому буде застосовуватися імпрегнат, має бути добре вентилюється.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати імпрегнат слід в добре закритій упаковці при температурі + 5 ° C до + 30 ° C. Подалі від продуктів харчування, дітей та води. Не допускати попадання прямих сонячних променів. При транспортуванні не допускати пошкодження тари і витікання назовні.

УТИЛІЗАЦІЯ:
З метою збереження навколишнього середовища не варто, зливати залишки складу в смітники та водні канали, виливати на грунт. Тару і будь-які залишки кошти, слід утилізувати в центрі з переробки хімічних і побутових відходів.

СКЛАД:
Вода, триазоли, аміни, пропіконазол.

Купити VIDARON IMPREGNAT DO DREWNA KONSTRUKCYJNEGO (ВІДАРОН імпрегнат ДЛЯ ЕЛЕМЕНТІВ З ДЕРЕВИНИ) Невимиваемий антисептик для деревини

Ваш відгук

VIDARON IMPREGNAT KONSTRUKCYJNEGO (ВІДАРОН імпрегнат ДЛЯ КОНСТРУКЦІЙ)

Вас також можуть зацікавити наступні товари