VIDARON IMPREGNAT KONSTRUKCYJNEGO (ВІДАРОН імпрегнат ДЛЯ КОНСТРУКЦІЙ)

VIDARON IMPREGNAT KONSTRUKCYJNEGO (ВІДАРОН імпрегнат ДЛЯ КОНСТРУКЦІЙ)
невимиваемие АНТИСЕПТИК
Концентрат 1: 9
(1 кг., 5 кг.)
Обліковий номер: 00308
196 грн
Виробник VIDARON (Польща) Концентрат 1: 9 Витрата 600-800 г / м2 Колір безбарвний, зелений, коричневий Розріджувач вода Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту до 20 років Види упаковки пластикова каністра 1 кг., 5 кг. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

196 грн
Купити в один клік

VIDARON IMPREGNAT DO DREWNA KONSTRUKCYJNEGO (ВІДАРОН імпрегнат ДЛЯ ЕЛЕМЕНТІВ З ДЕРЕВИНИ) - це високоякісна захисна невимиваеіая просочення для конструкцій і елементів з деревини, яка призначена для потужного захисту від біологічних загроз: грибка, цвілі, мохів і комах.

Імпрегнат розроблений за унікальною формулою, що становлять якої не вимиваються, глибоко проникають в структуру деревини і надійно захищають її від впливу атмосферних опадів. Конструкційний імпрегнат володіє неймовірно тривалим терміном дії і захищає деревину протягом 20 років.

властивості
- вимивається;
- захищає від грибка, цвілі, комах і мохів;
- глибоко проникає в структуру деревини;
- захищає від несприятливих погодних умов;
- застосовується зовні і всередині приміщень.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Відарон Імпрегнат широко використовується для просочення конструкційної і будівельної деревини в промислових масштабах, а також для обробки дерев'яних будинків і сараїв, несушей перекриттів, дерев'яних каркасів будинків та ін.

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Має три основні кольори: безбарвний, зелений, коричневий.
VIDARON IMPREGNAT DO DREWNA KONSTRUKCYJNEGO (ВИДАРОН ИМПРЕГНАТ ДЛЯ ЭЛЕМЕНТОВ С ДРЕВЕСИНЫ) Антисептическая пропитка для древесины. Купить в Киеве, лучшая цена в Украине
БЛИСК: матовий

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня, на яку буде наноситися імпрегнат, повинна бути сухою і чистою, без бруду і грибка, очищена від смолянистих місць і знежирена. Якщо оброблювана поверхня не нова і була забарвлена або полакованими, слід видалити старе покриття для безперешкодного проникнення складу всередину деревини.

Приготування робочого розчину:
Виріб представлено в сильно концентрованому вигляді. Щоб приготувати склад для роботи, необхідно взяти 1 частину виробу і 9 частин чистої води, ретельно перемішати до стану однорідності.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- На закриту деревину (за умови дворазової обробки) - каністра 5кг до 80м²;
- На не закриті деревину (за умови триразової обробки) - каністра 5кг до 62,5м².

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед застосуванням склад ретельно перемішати. А також зрідка помішувати під час роботи.
Наносити слід пензлем, методом розпилення за допомогою пневматичного пістолета або занурювати дерев'яні елементи до складу мінімум на 30 хвилин для якісної просочення.
Після нанесення першого шару імпрегната, необхідно почекати приблизно 2 години для нанесення наступного - це оптимальний час для глибокої і якісної просочення. Наступні шари, слід наносити точно також з витриманим інтервалом.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Шкідливий продукт! Містить небезпечні для здоров'я хімічні речовини. Може викликати алергічні реакції.
Якщо використовувати метод розпилення, потрібно пам'ятати про безпеку і застосовувати захисні пристосування, а значить працювати з імпрегнатом варто в захисному костюмі і респіраторі.
При попаданні імпрегната на відкриті ділянки шкіри або в очі, ретельно промийте чистою водою і при необхідності зверніться до медичного закладу. При попаданні всередину організму, слід промити шлунок великою кількістю води і викликати швидку допомогу.
Не вдихати пари складу / розпорошену речовина! Вживати продукти харчування, воду і палити поруч з препаратом строго заборонено!
Пам'ятайте про те що, приміщення в якому Ви працюєте повинно бути добре вентилюється. Інакше не переступайте до роботи.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати склад необхідно в щільно закритій каністрі при температурі + 5 ° C до + 30 ° C. При транспортуванні потрібно зберігати цілісність тари, не допускати її пошкодження.

УТИЛІЗАЦІЯ:
Чи не зливати в каналізацію та водойми. Не викидати на грунт. Із залишками препарату і його тарою, слід обходитися відповідно до норм про відходи. Тобто, передати залишки препарату та його тару в пункт переробки токсичних відходів.

СКЛАД:
Триазоли, аміни, пропіконазол.

Купити VIDARON IMPREGNAT DO DREWNA KONSTRUKCYJNEGO (ВІДАРОН імпрегнат ДЛЯ ЕЛЕМЕНТІВ З ДЕРЕВИНИ) Невимиваемий антисептик для деревини

Ваш відгук

VIDARON IMPREGNAT KONSTRUKCYJNEGO (ВІДАРОН імпрегнат ДЛЯ КОНСТРУКЦІЙ)

Вас також можуть зацікавити наступні товари