Рогнеда WOODMASTER БІОТОР

Рогнеда WOODMASTER БІОТОР
СКЛАД ДЛЯ ЗАХИСТУ ТОРЦІВ ДЕРЕВИНИ
Обліковий номер: 00226
428 грн
Виробник Рогнеда (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 200-250 г / м2 Собівартість обробки 17,12 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач Термін захисту до 10 років Види упаковки пластикове відро 5 кг. Використання зовні

ДАНИЙ ТОВАР ТИМЧАСОВО НЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ.

В ДАНИЙ МОМЕНТ НА ЗАМІНУ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:

Neomid Tor Plus - состав для защиті торцов дерева от растрекивания и загнивания

Рогнеда WOODMASTER БІОТОР- склад для захисту торців колод, призначений для захисту деревини хвойних і листяних порід від розтріскування під час природної і примусової сушки, що викликається нерівномірністю випаровування вологи через бічні і торцеві поверхні. Перешкоджає біопоразки при атмосферної сушки, зберіганні і транспортуванні пиломатеріалів. Рекомендується для захисту торцевих розпилів деревини в конструкціях від поглинання вологи і возніковенія біопораженій.
Після висихання складу утворює на поверхні деревини матове напівпрозоре з легким бежевим відтінком покриття, яке не приховує структуру деревини.

властивості
- висока ефективність біозахисту;
- висока проникаюча здатність;
- не приховує малюнок текстури деревини;
- не впливає на її міцність і склеиваемость;
- не має запаху, не містить органічних розчинників;
- пожежо-і вибухобезпечний;
- не робить шкідливого впливу на здоров'я людей і тварин;
- виготовлений на основі антисептиків нового покоління.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
- захист торцевих спилов і місць пошкоджень кори на свежеспіленних і неокоренних колодах на період транспортування і природної сушки;
- захист торцевих спилов окоренних і / або оцелендрованних колод, товстошарових пиломатеріалів, на період природної і прискореної сушки;
- захист торців колод, бруса або товстостінних пиломатеріалів в готових конструкціях (торці колод, поверхні жолобів, чаш і лап, торці і шипи в каркасах дерев'яних будинків, торці статевих лаг, крокв і т.п.);
- захист косих розрізів і розпилів, пересікающіх волокна на виробах з деревини (пази і шипи віконних і дверних рам і коробок, садові меблі і т.п.).

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня дервесіни повинна бути чистою, не обробленої іншими лакофарбовими матеріалами. Оброблювана деревина повинна мати температуру не нижче + 10 ° С. Обмежень по вологості деревини перед обробкою складом немає.
Роботи з нанесення складу рекомендується проводити при температурі повітря від + 10 ° С до + 35 ° С і відносній вологості повітря не більше 70%.

Приготування робочого розчину:
БІОТОР - готовий склад. Перед застосуванням ретельно перемішати до однорідної маси. При необхідності допускається розведення складу водою в кількості не більше 10%.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
200 - 250 г / м 2.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад БІОТОР наноситься на підготовлену поверхню в 1-3 шари (кількість шарів залежить від всмоктуючої здатності деревини і шорсткості поверхні спила) за допомогою пензлика, валика або будь-якого розпилювального пристрою. Час висихання на відлип: Не більше 2 годин; час проміжної сушки між шарами 1-2 години. На швидкість висихання впливають температура і вологість деревини, повітрообмін, температура і відносна вологість повітря, товщина плівки. На період сушіння, оброблений складом матеріал, слід оберегти від впливу атмосферних опадів.
У перервах і після закінчення робіт ємність з продуктів повинна бути закрита.
Відразу після закінчення робіт інструмент слід промити водою.
На промерзлу деревину склад наносити ЗАБОРОНЕНО!

УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПОКРИТТЯ:
Склад БІОТОР призначений для захисту торців круглих лісоматеріалів, виготовлених з них пиломатеріалів, бруса і заготовок від розтріскування і гниття при зберіганні, транспортуванні та сушці. Склад рекомендується для захисту торців і спилов готових дерев'яних конструкцій від набрякання, розтріскування, біопораженій в результаті вбирання атмосферної вологи. Передбачається подальше перекриття текстурними складами " Акватекс-Екстра ", " Акватекс " або " Евротекс ".
Термін експлуатації покриття в умовах екстер'єру:
- 3-4 роки (в залежності від умов експлуатації) без захисного декоративного покриття;
- від 4 до 10 років з захисним декоративним покриттям (в залежності від умов експлуатації та захисних властивостей декоративного покриття).

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі з розчином використовувати індивідуальні засоби захисту: захисний одяг, окуляри, рукавички, респіратор. При попаданні на шкіру, змити великою кількістю води (при рясному контакті зі шкірою може викликати алергічну реакцію, роздратування). При попаданні в очі, негайно промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин (викликає виражене роздратування), при необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій заводській тарі при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С, захищати від впливу прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання 18 місяців. Засіб зберігає свої властивості при транспортуванні при температурі до -40 ° С, на протязі не більше 1 місяця. Неприпустимо циклічне багаторазове заморожування продукта.Утілізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Акриловий сополімер, спеціальні наповнювачі, біоцодние і інші функціональні добавки.

Купити Рогнеда WOODMASTER БІОТОР Склад для захисту торців деревини

Відеоролик про продукт: Рогнеда WOODMASTER БІОТОР
Ваш відгук

Рогнеда WOODMASTER БІОТОР

Вас також можуть зацікавити наступні товари