TENAX TENAPLASTS (Тенакс ТЕНАПЛАСТС)

TENAX TENAPLASTS (Тенакс ТЕНАПЛАСТС)
Герметик для зрубу І ДЕРЕВ'ЯНИХ БУДИНКІВ
(АКРИЛОВИЙ)
готовий склад
(1 кг)
Обліковий номер: 00234
198 грн
Купуючи 2 ящика герметика, Ви отримуєте " Пістолет для герметика " в ПОДАРУНОК !!!

Купуючи 1 ящик герметика, Ви отримуєте
" Набір шпателів для герметика
" в
ПОДАРУНОК !!!

Виробник TENAX (Латвія) Концентрат готовий розчин Витрата 100 г / м (при ширині шва: 10 мм, глибина шва: 5 мм) Колір білий (RAL 9003), бук (RAL1014), сосна (RAL 1002), орегон (RAL 1034) , дуб (RAL 1011), тик (RAL 8023), горіх (RAL 8024), палісандр (RAL 8028)Розріджувач розбавляти Робочі інструменти шпатель, пістолет для герметика Термін захисту не менше 12 років Види упаковки файл-пакет 1 кг. Використання всередині / зовні

Применяется внутри помещения
Применяется снаружи помещений
Высокая эластичность
Разводится водой
Наносится шпателем
Наносить с помощью пистолета

* Обов'язкові поля

198 грн
Купити в один клік

Герметик для зрубів Tenax Tenaplasts (Тенакс Тенапласт) - готовий до застосування однокомпонентний акриловий герметик для закладення міжвінцевих і межбревенних швів, стиків, тріщин в колодах дерев'яних будинків зі зрубу. Може використовуватися для герметизації швів в горизонтальних конструкціях (підлогах) при відсутності механічного навантаження. Легко наноситься вручну шпателем або методом шприцювання за допомогою спеціальних пістолетів. Отверждается в результаті висихання (випаровування води). Герметизація надає оброблене дому тепло-волого-вітрозахист, дозволяє значно економити теплоресурсів в осінньо-зимовий період. Відповідає європейським стандартам якості і екологічності.
Герметизация сруба герметиком Tenax Tenaplasts
Швидкість затвердіння збільшується зі зростанням температури і зменшенням відносної вологості повітря. Після затвердіння володіє хорошими властивостями міцності і відмінну адгезію до дерева і основних будівельних матеріалів. Герметик для зрубів Tenaplasts рекомендований до застосування в житлових приміщеннях. Застосовується для герметизації швів і тріщин всередині і зовні дерев'яних будинків.

властивості
- висока теплоізолююча здатність;
- тепло-водо-воздухозащіти на довгі роки;
- висока паропроникність;
- витримує сезонні коливання температур від -40 ° до + 70 ° С;
- відмінна тиксотропність, не тече в вертикальних швах;
- хороша адгезія до дерева, бетону, склу, металу та ін .;
- стійкий до впливу кліматичних факторів, УФ-випромінювання;
- екологічно безпечний;
- зручний у застосуванні;
- фарбується акриловими фарбами;
- не містить органічні розчинники;
- допустима деформація: ± 12,5% від номінального розміру;

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

ХАРАКТЕРИСТИКИ TENAX TENAPLASTS
Зовнішній вигляд біла і колерованія тиксотропна мастика
сполучна поліакрілат
вид твердіння висихає на повітрі
час висихання за 0,5-3 годин утворюється плівка, що забезпечує стійкість до атмосферних опадів. Повне висихання: 3-7 днів
Допустима деформативність конструкції, не більше 12,5%
Умовна щільність на розрив 0,2-0,3 МПа
еластичність 200-230%
температура застосування від + 5 ° С до + 30ºС
температура експлуатації від -40ºС до + 70ºС
Термін експлуатації не менше 12 років


На перший погляд, характеристики можуть Показати не настільки високими, як у герметиків вироблених в Росії. Це зовсім не означає, що даний герметик менш надійний. Стандарти та методи випробувань дуже сильно різняться в Європі і країнах СНД. Тому спробувавши один раз даний герметик - Ви станете фанатом даного виробника на довгі роки, і будете рекомендувати його всім своїм друзям. Якість заслуговує похвали, працювати з ним одне задоволення, а зовнішній вигляд після висихання - казковий.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
- герметизація межвенцових швів в дерев'яних будинках;
- герметизація стиків і тріщин в вертикальних і похилих будівельних конструкцій;
- герметизація швів і тріщин в горизонтальних конструкціях (підлогах) при відсутності механічного навантаження;
- герметизація деформаційних швів з максимальною деформацією ± 12,5%;
- герметизація монтажних стиків віконних і дверних конструкцій.
Герметизация сруба герметиком Tenax TenaplastsГерметизация сруба герметиком Tenax Tenaplasts

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Має 8 основних кольори: білий (RAL 9003), бук (RAL1014), сосна (RAL 1002), орегон (RAL 1034), дуб (RAL 1011), тік (RAL 8023), горіх (RAL 8024), палісандр (RAL 8028 ).
Tenax Tenaplasts герметик для дерева
Можливо колерованіе. Колерується акриловими фарбами. Можлива колеровка герметика на замовлення в інші кольори згідно RAL.
Можлива поверхнева забарвлення

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня, що стикається з герметиком, повинна бути міцною, чистою і сухою. Поверхня стику необхідно очистити від всіх забруднень, що знижують адгезійну міцність зв'язку герметика з поверхнею - від пилу, цементної плівки, залишків цементного розчину, залишків раніше застосованого герметизуючого матеріалу, фарби і т.п. Поверхні чистять металевими щітками вручну або електроінструментом, потім продувають стисненим повітрям.

Місця, забруднені маслом або жиром, обов'язково знежирюють. Щоб перевірити якість підготовленого шва треба провести тестове нанесення герметика і якщо дотримана інструкція підготовки, але атгезія недостатня, тоді потрібна спеціальна обробка шва. У таких випадках консультуйтеся з торговим представником фірми.
Перед нанесенням герметика Тенапласт обов'язково вивчіть відповідний лист безпеки і перевірте, що дотримані всі приписи виробника. Переконайтеся, що температура навколишнього середовища в місці нанесення герметика знаходиться в межах допустимого інтервалу температур застосування.

Улаштування деформаційних ШВА:
Для запобігання утворенню третьої площині зіткнення герметика з елементами конструкції шва, необхідно завжди застосовувати антиадгезійних склади або ущільнювальні прокладки, такі як, наприклад, джгут зі спіненого поліетилену . Рекомендуємо підбирати розмір ущільнюючої прокладки з урахуванням фактичної ширини стику для обмеження глибини шару герметика, досягнення рекомендованого співвідношення ширини і глибини герметика і зниження витрати матеріалу. Крім того, застосування пористих ущільнюючих матеріалів знижує тепловтрати будівлі.
Правильное нанесение герметика для деформационных швов
Необхідно дотримуватись рекомендацій по оптимальної ширині і глибині шва для даного герметика. Нанесення герметика шаром товщиною менше мінімально рекомендованої призводить до зниження довговічності герметизації шва. Перевищення максимально рекомендованої товщини шару герметика викликає високі внутрішні напруги, що сприяють появі тріщин.
Вузькі шви необхідно збільшити за допомогою спеціальних інструментів для досягнення рекомендованої ширини і глибини. Занадто широкі шви, а також шви з пористої, неміцною поверхнею обробити відповідними ремонтними складами.

ЗАСТОСОВНІ ШВИ (стик)
глибина шва від 5 до 15 мм
Ширина шва від 10 до 50 мм
Відношення ширини до глибини шва 2: 1


ВИТРАТИ ГЕРМЕТИКА:
ок. 100 г / м.п. при ширині шва 10 мм і глибині 5 мм

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Герметик для дерева Tenax Tenaplasts готовий до застосування. Склад наносять на підготовлену поверхню за допомогою шпателя або шприц пристосувань.

Герметик допускається наносити тільки в стики, відповідні рекомендованим параметрам і підготовлені згідно з вищенаведеними вказівками. Нанесення герметика в стик проводиться шляхом видавлювання з допомогою відповідного шприца (пістолета) . Вставте тубу з герметиком в циліндр шприца, обріжте кінчик туби з боку наконечника (насадки) і закрийте циліндр. Забирай наконечник, який відповідає розміру шва.

При нанесенні герметика наконечник шприца вставляється в герметизируемой шов під кутом 45 °. Заповнення вертикального або похилого шва проводиться зверху вниз. Горизонтальні шви заповнюються в напрямку руки, яка тримає рукоятку шприца. Плавно і рівномірно видавлюйте герметик в шов, уникаючи утворення пустот і бульбашок повітря, розривів і напливів. Відразу після заповнення шва необхідно вирівняти і ущільнити нанесений герметик, а також надати йому потрібну форму відповідним інструментом (шпателем, пальцем, ложкою) відповідного розміру і конфігурації. Інструмент змочується в мильному розчині для запобігання прилипання герметика. Не допускається пряме попадання мильного розчину на свіжоукладений герметик. Після роботи, інструменти промити з водою. Надлишки затверділої мастики видаляються механічно.

Роботи з використання герметика можуть проводитися при температур повітря від + 5 ° С до + 30 ° С за умови, що температура маси герметика не нижче + 10 ° С. При низьких температурах в'язкість герметика підвищується, тому перед застосуванням рекомендується витримати герметик в опалювальному приміщенні не менше доби. Після нанесення герметика слід захистити його від попадання крапель води протягом 6 годин до тих пір, поки на поверхні не Бразил висохлий шар.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Акриловий герметик Пожаровзривобезопасен. При роботі використовувати спецодяг, рукавички, окуляри. Уникати попадання на шкіру і в очі. При попаданні на шкіру або в очі промити водою. Роботи проводити в провітрюваному приміщенні. БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
У щільно закритій тарі при температурі навколишнього повітря від + 5 ° С до + 30 ° С. Оберігати від дії тепла, прямих сонячних променів і вологи. Термін придатності - 12 місяців (фольгований пакет) і 6 міс. (Пластикове відро).

Купити TENAX ТЕНАПЛАСТ (TENAPLASTS) Герметик для дерев'яного будинку, зрубу

Купити акриловий герметик для дерев'яних будинків, зрубів в інтернет-магазині solomonplus.com.ua, краща ціна в Україні
  Відгуки покупців
 1. Алексей (10.12.2018)

  Пользовался герметиком для заделки швов на полу. Спасибо за товар, результат даже превзошел ожидания.

 2. Мстислав (07.12.2018)

  Герметик хорошо для своей стоимости. Спасибо консультанту, что помог найти подходящий материал для заделки трещин.

 3. Геннадий Бондаренко (30.11.2018)

  Герметик имеет относительно небольшой расход, хорошо и равномерно распределяется, особенно с помощью мягкого шпателя для герметика, качество тоже приличное. Советую!

 4. Николай (17.11.2018)

  Приобрел данное средство для заделки межбревенных швов. Очень приятно, что за ящик герметика еще получил подарок - набор шпателей. Теперь буду вашим постоянным покупателем.

 5. Василий Федорович (31.10.2018)

  Спасибо за консультацию по телефону! Сначала выбирал другой, но продавец посоветовал этот товар. Уже нанесли! Спасибо, буду обращаться еще.

 6. Тимофей Еременко (21.08.2018)

  Этот герметик отлично подошел для швов между бревном и фундаментом. Я очень доволен! Отдельное спасибо за оперативную доставку.

Ваш відгук

TENAX TENAPLASTS (Тенакс ТЕНАПЛАСТС)

Вас також можуть зацікавити наступні товари