TENAX TENALUX 118S (Тенакс ТЕНАЛЮКС 118с)

TENAX TENALUX 118S (Тенакс ТЕНАЛЮКС 118с)
Надміцного ГЕРМЕТИК ДЛЯ ДЕРЕВА
(MS-полімер)
готовий склад
(600 мл)
Обліковий номер: 00237
132 грн

Виробник TENAX (Латвія) Концентрат готовий розчин Витрата 75 г / м (при ширині шва: 10 мм, глибина шва: 5 мм) Колір сосна Разбавитель розбавляти Робочі інструменти шпатель, пістолет для герметика Термін захисту 25 років Види упаковки картридж 300мл, файл- пакет 600мл Використання всередині / зовні

Применяется внутри помещения
Применяется снаружи помещений
Высокая эластичность
Профессиональная линейка товаров
Наносится шпателем
Наносить с помощью пистолета

* Обов'язкові поля

132 грн
Купити в один клік

Герметик для зрубу Tenax Tenalux 118S (Тенакс Теналюкс 118S) - готовий до застосування однокомпонентний герметик для дерев'яного домобудівництва, на базі MS-полімеру (модифікованого сіланом полімеру), для закладення стиків і тріщин в будівельних конструкціях з максимальною деформацією шва ± 25%.
Герметизация сруба герметиком Tenax Tenalux
Легко наноситься вручну методом шприцювання за допомогою спеціальних пістолетів. Герметизація швів, тріщин в покрівельних покриттях. Після затвердіння володіє хорошою еластичністю і відмінну адгезію до основних будівельних матеріалів. Рекомендований до застосування в житлових приміщеннях.

властивості
- відмінна адгезія до дерева, бетону, металу, органічним покриттям і склу;
- відповідає європейським нормам EN ISO 16600 тип F, клас 25HM;
- може наноситися методом шприцювання в широкому інтервалі температур;
- не тече в вертикальних швах;
- відмінна стійкість до впливу кліматичних факторів, в тому числі у вологих і жарких умовах, легко переносить морозні зими і часті перепади тепмература;
- зберігає еластичність в широкому інтервалі температур;
- може бути пофарбований будь-якими воднодісперсіоннимі фарбами;
- екологічно безпечний - не містить ізоціанатів, силіконів і розчинників;
- не має запаху;
- практично не дає усадки.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

ХАРАКТЕРИСТИКИ TENAX TENALUX 118S
Зовнішній вигляд колерованія тиксотропна мастика
усадка <1%
вид твердіння висихає на повітрі
час висихання за 30 хв. утворюється плівка, що забезпечує стійкість до атмосферних опадів. Повне висихання: 3-7 днів
Допустима деформативність конструкції, не більше 25%
Умовна щільність на розрив 0,2-0,3 МПа
еластичність до 450%
температура застосування від -5 º С до +30 º С
температура експлуатації від -50 º С до + 90ºС
Термін експлуатації 25 років


ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
- герметизація швів і тріщин в колодах дерев'яних будинків зі зрубу;
- герметизація по периметру вікон і дверей;
- зовнішні шви на димоходах і вентиляційних висновках, дренажні oтверстія;
- закладення елементів периметра дахів / карнизи, парапети, дощові стоки, труби, дренажні отвори;
- герметизація та ущільнення палуб з твердолистяних порід дерева в кораблебудуванні.

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Основний колір: сосна (1002)
Можлива колеровка в будь-які інші кольори згідно RAL під замовлення.

АДГЕЗІЯ:
- Має відмінну адгезію до металів (нержавіюча сталь, алюміній, анодований алюміній), силікатів (бетон, штукатурка, скло), дереву (фанера, береза, ялина, сосна);
- Має хорошу адгезію до металів (цинк), силікатів (кахель);
- Має посередню адгезію до Метеллом (латунь, мідь), силікатів (кераміка, цегла), пластиків (ПК-полікарбонат, ПС-полістирол, ПММА-поліметилметакрилат, ПВХ-полівінілхлорид, СКЕП-етилен-пропіленовий каучук, ПУ-поліуретан, ПВДФ- полівініліденфторид).

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня, що стикається з герметиком, повинна бути міцною, чистою і сухою. Поверхня стику необхідно очистити від всіх забруднень, що знижують адгезійну міцність зв'язку герметика з поверхнею - від пилу, цементної плівки, залишків цементного розчину, залишків раніше застосованого герметизуючого матеріалу, фарби і т.п.

Поверхні чистять металевими щітками вручну або електроінструментом, потім продувають стисненим повітрям. Місця, забруднені маслом або жиром, обов'язково знежирюють. Свіжі бетонні основи повинні бути витримані не менше 28 днів для зниження вологості до допустимого рівня. Поверхня з недостатньо міцним поверхневим шаром необхідно обробити спеціальним праймером для збільшення міцності зв'язку герметик - поверхню. Після нанесення праймера установку ущільнюючих прокладок проводити по закінченню інтервалу часу, необхідного для висихання обробленої поверхні. Нанесення герметика можливо тільки після повного висихання загрунтованого підстави.

Перед нанесенням герметика Tenalux (Теналюкс) обов'язково вивчіть відповідний лист безпеки і перевірте, що дотримані всі приписи виробника. Переконайтеся, що температура навколишнього середовища в місці нанесення герметика знаходиться в межах допустимого інтервалу температур застосування.

Улаштування деформаційних ШВА:
Для запобігання утворенню третьої площині зіткнення герметика з елементами конструкції шва, необхідно завжди застосовувати антиадгезійних склади або ущільнювальні прокладки, такі як, наприклад, джгут зі спіненого поліетилену . Рекомендуємо підбирати розмір ущільнюючої прокладки з урахуванням фактичної ширини стику для обмеження глибини шару герметика, досягнення рекомендованого співвідношення ширини і глибини герметика і зниження витрати матеріалу. Крім того, застосування пористих ущільнюючих матеріалів знижує тепловтрати будівлі.
Правильное нанесение герметика для деформационных швов
Необхідно дотримуватись рекомендацій по оптимальної ширині і глибині шва для даного герметика. Нанесення герметика шаром товщиною менше мінімально рекомендованої призводить до зниження довговічності герметизації шва. Перевищення максимально рекомендованої товщини шару герметика викликає високі внутрішні напруги, що сприяють появі тріщин.

Вузькі шви необхідно збільшити за допомогою спеціальних інструментів для досягнення рекомендованої ширини і глибини. Занадто широкі шви, а також шви з пористої, неміцною поверхнею обробити відповідними ремонтними складами.

ЗАСТОСОВНІ ШВИ (стик)
глибина шва від 5 до 10 мм
Ширина шва від 10 до 20 мм
Відношення ширини до глибини шва 2: 1


СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Герметик для дерев'яних зрубів Тенакс Теналюкс 118S готовий до застосування. Склад наносять на підготовлену поверхню за допомогою металевого шпателя або шприц пристосувань.

Герметик допускається наносити тільки в стики, відповідні рекомендованим параметрам і підготовлені згідно з вищенаведеними вказівками. Нанесення герметика в стик проводиться шляхом видавлювання з допомогою відповідного шприца (пістолета). Вставте тубу з герметиком в циліндр шприца, обріжте кінчик туби з боку наконечника (насадки) і закрийте циліндр. Виберіть і встановіть наконечник, який відповідає розміру шва.

При нанесенні герметика наконечник шприца вставляється в герметизируемой шов під кутом 45 °. Заповнення вертикального або похилого шва проводиться зверху вниз. Горизонтальні шви заповнюються в напрямку руки, яка тримає рукоятку шприца. Плавно і рівномірно видавлюйте герметик в шов, уникаючи утворення пустот і бульбашок повітря, розривів і напливів. Відразу після заповнення шва необхідно вирівняти і ущільнити нанесений герметик, а також надати йому потрібну форму відповідним інструментом (шпателем) відповідного розміру і конфігурації. Інструмент змочується в мильному розчині для запобігання прилипання герметика. Не допускається пряме попадання мильного розчину на свіжоукладений герметик.

Після роботи, інструменти очищаються розчинниками (рекомендується використовувати ацетон або уайтспіріт). Надлишки затверділої мастики видаляються механічно.

Роботи з використання герметика можуть проводитися при температур повітря від -5 ° С до + 50 ° С за умови, що температура маси герметика не нижче + 10 ° С. При низьких температурах в'язкість герметика підвищується, тому перед застосуванням рекомендується витримати герметик в опалювальному приміщенні не менше доби. Після нанесення герметика слід захистити його від попадання крапель води протягом 3 годин до тих пір, поки на поверхні не Бразил висохлий шар.

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Має основний колір: жовтий пісок (RAL 1 002).
Можлива колеровка герметика на замовлення в інші кольори згідно RAL.

ВИТРАТИ ЗАСОБИ:

Расчет расхода герметика для деформационных швов

Щільність ГЕРМЕТИКА TENALUX 118S:
≈ 1,5 кг / літр.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Герметик для зрубу Пожаровзривобезопасен. При роботі використовувати спецодяг, рукавички, окуляри. Уникати попадання на шкіру і в очі. При попаданні на шкіру або в очі промити водою. Роботи проводити в провітрюваному приміщенні. БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
У щільно закритій тарі при температурі навколишнього повітря від + 5 ° С до + 30 ° С. Оберігати від дії тепла, прямих сонячних променів і вологи. Термін придатності - 12 місяців (фольгований пакет).

Купити TENAX TENALUX 118 S (ТЕНАЛЮКС 118S) Герметик для дерева

РАДА ПОКУПЦЕВІ:
Що вибрати Паклю або Герметик ... ???

Відеоролик про продукт:

  Відгуки покупців
 1. Гриша (30.11.2018)

  Уплотнял внешние швы на дымоходе и вентиляционных выводах. Качество средства высокое, поскольку после высыхания оно не изменило своего внешнего вида. Советую.

 2. Ефим (02.11.2018)

  Необходимо было по периметру загермитизировать окна. Средство великолепно справилось с этой задачей, теперь и окна красивые и швы все заделаны, надеюсь грибка больше не будет.

 3. Виктор (13.10.2018)

  Герметизировал швы, мастика имеет хорошую консистенцию и отменное качество. Спасибо за товар, буду брать еще!

 4. Володя (30.08.2017)

  Средство достаточно эластично, чтобы заделывать все, даже труднодоступные стыки. Очень рад, что была возможность посоветоваться с консультантом, который дал хорошую рекомендацию.

 5. Гера (21.10.2016)

  Использовал герметик дома, внутри помещения. Он не течет, работать с ним удобно, проблем никаких не было. Советую.

Ваш відгук

TENAX TENALUX 118S (Тенакс ТЕНАЛЮКС 118с)

Вас також можуть зацікавити наступні товари