VGT ГЕРМЕТИК ДЛЯ зрубу (ВГТ ГЕРМЕТИК ДЛЯ зрубу)

VGT ГЕРМЕТИК ДЛЯ зрубу (ВГТ ГЕРМЕТИК ДЛЯ зрубу)
ГЕРМЕТИК ДЛЯ ДЕРЕВА
(АКРИЛОВИЙ)
готовий розчин
(600 мл, 15 кг)
Обліковий номер: 00310
173 грн

Виробник VGT (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 80 г / м (при ширині шва: 10 мм, глибина шва: 5 мм) Колір білий, бук, сосна, дуб, орегон, махагон Разбавитель розбавляти Робочі інструменти шпатель, пістолет для герметика Термін захисту не менше 12 років Види упаковки файл-пакет 0,9 кг., пластикове відро 15 кг. Використання всередині / зовні

Применяется внутри помещения
Применяется снаружи помещений
Высокая эластичность
На водной основе
Наносится шпателем
Наносить с помощью пистолета

* Обов'язкові поля

173 грн
Купити в один клік

VGT Герметик (мастика) для зрубів - акриловий високоеластичний герметик, спеціально розроблений для закладення стиків між дерев'яними оциліндрованнимі колодами, а також для бічних і торцевих тріщин.

Герметик VGT забезпечує ефективну теплоізоляцію. Стійкий до атмосферних впливів (надійно захищає від вітру і вологи), УФ-випромінювання. Має високу адгезію до дерева, бетону, штукатурці, цеглі, натуральному каменю. Після затвердіння допускається фарбування. Випускається різних кольорів.

властивості
- відмінні теплоізоляційні властивості;
- висока еластичність;
- стійкість до несприятливих погодних умов;
- високий ступінь адгезії до деревини, штукатурки, цегли, бетону;
- різноманітна колірна гамма.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Зовнішній вигляд: біла і колерованія тиксотропна мастика;
- Связующее: поліакрілат;
-Вид твердіння: висихає на повітрі;
- Час висихання: 30-90 хвилин утворюється плівка, що забезпечує стійкість до атмосферних опадів. Повне висихання: близько 7 днів.
- Температура застосування: від + 5 ° С до + 30ºС.
- Температура експлуатації: від -40 º С до + 70ºС.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
В основному герметик VGT застосовується для закладення межбрёвенних швів в будинках зі зрубу, оциліндрованих колод і бруса, бічних тріщин в колодах, торцевих тріщин, герметизації щілин і місць з'єднань віконних і дверних конструкцій. Застосовується всередині і зовні приміщень.

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Герметик має 6 основних кольори: білий, бук, сосна, дуб, орегон, махагон.
Герметик для сруба VGT (ВГТ). Купить в Киеве, лучшая цена в Украине
Можливо колерованіе.Колерується акриловими фарбами ..
Можлива поверхнева забарвлення

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня, на яку буде наноситися герметик повинна бути сухою і очищеною від забруднень різного роду. У деяких випадках допускається нанесення герметика на вологу поверхню, але тільки в тих випадках - коли на поверхні немає крапельної вологи.
Місця, на яких є сліди масел і жирів в обов'язковому порядку обробляються знежирюючими засобами.
Перед застосуванням герметика, слід вивчити інформацію, зазначену на упаковці або листку (якщо такий є) вкладиші.

Улаштування деформаційних ШВА:
Для запобігання утворенню третьої площині зіткнення герметика з елементами конструкції шва, необхідно завжди застосовувати антиадгезійних склади або ущільнювальні прокладки, такі як, наприклад,джгут зі спіненого поліетилену . Рекомендуємо підбирати розмір ущільнюючої прокладки з урахуванням фактичної ширини стику для обмеження глибини шару герметика, досягнення рекомендованого співвідношення ширини і глибини герметика і зниження витрати матеріалу. Крім того, застосування пористих ущільнюючих матеріалів знижує тепловтрати будівлі. Необхідно дотримуватись рекомендацій по оптимальної ширині і глибині шва для даного герметика. Нанесення герметика шаром товщиною менше мінімально рекомендованої призводить до зниження довговічності герметизації шва. Перевищення максимально рекомендованої товщини шару герметика викликає високі внутрішні напруги, що сприяють появі тріщин.
Вузькі шви необхідно збільшити за допомогою спеціальних інструментів для досягнення рекомендованої ширини і глибини. Занадто широкі шви, а також шви з пористої, неміцною поверхнею обробити відповідними ремонтними складами.

ВИТРАТИ ГЕРМЕТИКА:
Формула зразкової витрати герметика: Mp = btV (кг / п.м), де: b - це ширина шва (м), t - це товщина нанесеного шару герметика (м), V - питома вага (1500 кг / м³).

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Герметик необхідно наносити за допомогою спеціалізованого пістолета для герметиків або звичайним металевим шпателем. Для додання максимально рівного і естетично красивого виду шву, перед нанесенням герметика необхідно встановити обмежувальні рамки малярською стрічкою, щоб герметик не виходив за їх боковий вівтар.
Слідкуйте за тим, щоб при нанесенні герметика не утворювалися порожнечі - це не допустимо! Шар герметика повинен бути щільний і рівномірний.
Наносити герметик коштує уздовжущільнювального джгута , строго в один шар з товщиною рівною приблизно 2,5-6 мм. Пам'ятайте що після нанесення герметика, через максимум 15 хвилин, оброблений герметиком шов слід розрівняти (прибрати надлишки) за допомогою спеціального шпателя для затирання швів.
Час первинного висихання (формування поверхностнойго шару) складає 2-3 дні. Час до повного висихання при умовах стабільної температури 20 ° С і відносній вологості повітря 60% становить близько 7 днів. Після повного висихання допускається фарбування.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Продукт не токсичний. У рідкісних випадках викликає алергічні реакції. Відноситься до негорючих речовин. При роботі з герметиком дотримуватися загальних правил безпеки, використовувати захисні рукавички. Працювати в добре провітрюваному приміщенні або на відкритому повітрі.
Тримати подалі від дітей і домашніх тварин. Не допускати попадання на продукти харчування, воду і корми.
При попаданні в органи зору, слизову оболонку, промити чистою проточною водою. При необхідності звернеться до медичного пункту / викликати лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати в щільно закритій заводській тарі при температурі від + 4 ° С до + 40 ° С. Зимовий герметик (зі стікером на кришці) здатний витримати заморожування до -25 ° С, але не більше п'яти циклів розморожування. Транспортувати окремо від продуктів харчування і кормів. Термін придатності - 18 місяців.

Купити ГЕРМЕТИК ДЛЯ зрубу VGT (ВГТ)

Купити акриловий герметик для дерев'яних будинків зрубів в інтернет-магазині solomonplus.com.ua, краща ціна в Україні

Відеоролик про правильність нанесення герметика:РАДА ПОКУПЦЕВІ:
Що вибрати Паклю або Герметик ... ???

  Відгуки покупців
 1. Ирина (12.12.2018)

  Спасибо большое компании. Герметик просто супер.

 2. Сильвестр (30.11.2018)

  При герметизации мест соединений оконных конструкций средство отлично справилось со своей задачей. Благодарю за профессиональную помощь и быструю доставку.

 3. Валерьян (26.10.2018)

  Качество герметика нормальное. После отверждения я покрасил обработанные места, материал не поменял своей формы и внешнего вида. Советую.

 4. David T. (13.09.2018)

  Заделывал торцевые трещины, спасибо, что помогли приобрести этот герметик, так как я сначала растерялся среди большого разнообразия товаров.

 5. Владимир (04.08.2018)

  Спасибо большое за возможность приобрести товар с небольшой скидкой. Мелочь, но приятно. И также благодарен, что я быстро получил герметик и смог приступить к работе.

 6. Мирон (20.06.2018)

  Пользовался герметиком снаружи и внутри дома. Понравилось как он хорошо ложился, посмотрим устойчив ли он к неблагоприятным погодным условиям, но результатом очень доволен. Буду обращаться к вам и не раз!

Ваш відгук

VGT ГЕРМЕТИК ДЛЯ зрубу (ВГТ ГЕРМЕТИК ДЛЯ зрубу)

Вас також можуть зацікавити наступні товари